Şimdi Ara

PS3 Joystick yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. PS3 üme 2. kol alayım dedim. 1 kere hepsiburadadan aldım, PS3 slim 500gb nin kutusundan çıkan kola göre L3 R3 ler daha sertti ve L2 R2 ler kademeli değil on-off mantığıyla çalışıyordu. Ps3 ü sırf GTA 5 oynamak için aldım aslında. Araç sürerken yarım hızda gideyim diyince olmuyodu klavyede gaz vermek gibi basınca tam gaz. iade ettim hızlıaldan aldım. hızlıaldan gelen kollarıda 3 kere iade ettim değişim talebiyle gelen bütün kolların tek sorunu L2 ve R2 tuşları tam bassanızda GTA 5 de araç milim milim hareket ediyor hızlanamıyosun saatte 10 km hızla gidiyo. ben %100 bassamda tuş %20 basmışım gibi oluyor. ulan aynı kolumu tekrar paketliyolar diye uyuz oldum seri numarasını yazdım biyere gelen 4. kolda L2 R2 hızlandırmıyor kaplumbağa gibi gidiyor kollarda farklı yani hatta biri h2 biri e2 ile bitiyo model kodlarının. bukadar uğursuz olabilirmiyim yoksa makinaya yeni kol alınca bi ayarmı yapıyoruz biyerden benmi bilmiyorum en sonunda fırlatacam camdan ruh sağlığım bozuldu kargoya gitmekten iade için :) adamlar kutuya 100 TL koyup üyeliğimi silecekler en sonunda :)

• Sanırım kol la alakası yok bi ara bende de olmuştu top speed e ulaşamıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.