Şimdi Ara

PS3 İÇİN KULAKLIK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben evde ayrı bir odada PS3 ümü kullanıyorum.
    Malum nedenlerden dolayı sesi çok açmıyorum.
    Zaten ses için ayrı bir anfi sistemi kurmadım.
    Sesi şu anda hali hazırda kullandığım LG M227WD ekranımdan alıyorum.
    Ancak forumlarda Sony MDR-DS1000 kulaklığı okdum.
    Gerçi bu direkt ps3 e bağlanıyor mu bilmiyorum?
    Belki bir ara sistem olarak amfi gerektiyordur.
    Ben PS3 e direk (anfi sistemine gerek duymaya) bağlıyabileceğim bir 5.1 kulaklık arıyorum.
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim!!!
    Teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonaran -- 7 Eylül 2009; 11:40:17 >

• çok pahalı olmasın diyosan direk usb kulaklıklar var ps3 için
    en iyisi logitech

ürün

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125081094&CS_Category=_PS3_EKIPMANI796&CS_Catalog=_OYUN___HOBI
  • Logitech mi???? Aman diyim hocam ne ettin?

SENNHEISER'dan şaşmayın. USB kulaklıklarıda mevcut...
  • @ravancy

önerin için teşekkürler ama ben almışken 5.1 özelliği olan alayım diyorum
    biraz önce SHARKOON X-Tatic Digital adlı bir model buldum
    bu kulaklık ile bilgisi olan var mı acaba?

http://www.sanalmarketim.com/urun/c33c8bcd40448db5a5fed3fa34466915/SHARKOON-X-Tatic-Digital-Kulaklik
  • Sharkoon u ben kullaniyorum , ben performansindan memnunum ama daha once farkli 5+1 kulakliklar kullanmadigimdan kiyaslama yapamam, dts destegi yok sadece dolby digital var bunuda bilmek gerek.
  • Sony MDR-DS1000 5.1 kullanıyorum Dts pro logıc duble dıgıtal desdeklemekle beraber tüm işi bitiren aradaki çözücü yoksa herhagı bır kulaklık takabılırsın aynı anda 2. kulaklıkda takılabilir...Opticle Ps3 bağlıyorsun çok memnun kalırsın..ama pıyasada çok zor bulunmakda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemik

Sony MDR-DS1000 5.1 kullanıyorum Dts pro logıc duble dıgıtal desdeklemekle beraber tüm işi bitiren aradaki çözücü yoksa herhagı bır kulaklık takabılırsın aynı anda 2. kulaklıkda takılabilir...Opticle Ps3 bağlıyorsun çok memnun kalırsın..ama pıyasada çok zor bulunmakda.

zaten esas bende bu kulaklığı istiyorum
    acncak tr hiç bir sitede bulamadım
    bakmadığım yer kalmadı
    ancak ebay de var
    oradanda gelirken takılır mı diye korkuyorum
  • quote:

Sony MDR-DS1000 5.1 kullanıyorum Dts pro logıc duble dıgıtal desdeklemekle beraber tüm işi bitiren aradaki çözücü yoksa herhagı bır kulaklık takabılırsın aynı anda 2. kulaklıkda takılabilir...Opticle Ps3 bağlıyorsun çok memnun kalırsın..ama pıyasada çok zor bulunmakda.

• quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

quote:

Böyle nazira yaparcasına; olmuyor ama!
    Kulaklığı bulan var, bulamıyan var!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.