Şimdi Ara

Ps3 için Headset (7.1) (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.712
Cevap
7
Favori
83.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tinerajj

Arkadaslar konuyu okudum fakat bi karar veremedim bn ps3 te fps oynuyorum ve sadece arkadasimin sesini duyucagim bir kulaklik istiyorum fiyati 100 le 50 tl arasi olsun istiyorum ama arkadasimin sesi de cizirtisiz gelsin istiyorum nasil bir kulakliga ihtiyacim var bilenler cevaplarsa sevinirim

sadece arkadaşının sesini duyacaksanız, sıradan bir kulaklık bile işinizi görür...

alın bir harici usb ses kartı, takın ps3'e kulaklık çıkışına da bir kulaklık ;)
  • Uc3 ve Battlefield ile mütiş deneyimler sunuyor tamam ama ben Fifa12 de topun fileye çarptığında bu kadar ses çıkardığını bilmiyordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: badbora

quote:

Arkadaslar konuyu okudum fakat bi karar veremedim bn ps3 te fps oynuyorum ve sadece arkadasimin sesini duyucagim bir kulaklik istiyorum fiyati 100 le 50 tl arasi olsun istiyorum ama arkadasimin sesi de cizirtisiz gelsin istiyorum nasil bir kulakliga ihtiyacim var bilenler cevaplarsa sevinirim

sadece arkadaşının sesini duyacaksanız, sıradan bir kulaklık bile işinizi görür...

alın bir harici usb ses kartı, takın ps3'e kulaklık çıkışına da bir kulaklık ;)

Bnde su anda jabra diye bir tane var arkadasim almisti fakat insanlarla konusurken cok cizirti yapiyor harici bir usb karti alip ps3 e takinca sesteki cizirti gidip arkadaslarimin beni cok rahat anlamasini benimde onlari rahat anlamami kesin saglarmi bu kulakliklarla uzun suredir ugrasiyorum ve biktim artik bu yuzden kesin bir sonuc istiyorum dediklerinizi uygulayinca umarim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinerajj -- 27 Aralık 2011; 9:30:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inzu

Uc3 ve Battlefield ile mütiş deneyimler sunuyor tamam ama ben Fifa12 de topun fileye çarptığında bu kadar ses çıkardığını bilmiyordum :)

Fifa yı bilmiyorum ama GT5 olsun, BF3 olsun bu kulaklıkla daha önce duymadığım sesleri duydum. Kısık sesle oyun oynamıyormuşuz resmen.
  • btsonyden sipariş veren arkadaşların kargoları ellerine ulaştı mı?
  • quote:

Sadece takım arkadaşlarınla ses iletişimi için bir kulaklık istiyorsan jabra bt2035 bluetooth kulaklık yada orijinal sony headset al işini fazlasıyla görür. Ben jabra kullanıyorum çok memnunum.

Fakat hem takım arkadaşlarınla ses iletişimi hemde oyunun kendi sesleri gelsin diyorsan. Sony 7.1 PS3 Kulaklık yada sharkon al. Maddi durumun el veriyorsa daha üst modellere de bakabilirsin.

• arkadaşlar minimum ps3 de oyun seslerini duymak için kullana biliceğim bir kulaklık varmı ?
  • hepsisony'den 22/12/2011 günü saat 17:33 de sipariş verdim ve 24/12/2011 günü saat 15:00 de kapıma geldi.Her hangi bir sorun yaşamadan elime geçtiği için hepsisony yetkililerine teşekkür ediyorum.

Kullaklığa gelince, ben ses sistemleri ve kulaklıklara yabancı bir kişiyim.Ürünü ilk görünce ucuz çin malı ürünlere benziyor ama oyun oynarken duyduğunuz sesler ürünün sony olduğunu belli ediyor.Oyun tecrüben sadece uncherged 3 de oldu ama şunu söyleyeyim gerçekten kendinizi oyunun içinde hissediyorsunuz.

Yarın btf3 alınca deneyimlerimi tekrar yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytn

btsonyden sipariş veren arkadaşların kargoları ellerine ulaştı mı?

Ben btsonyden aldım.Cuma günü sipariş verdim saat 18.00 ı geçtiği için cumartesi kargoya verildi pazar günüde kargo tatil olduğu için pazartesi günü sabahtan elime ulaştı hiç bir sorun olmadı zaten detaylı bir şekilde mail ile bilgilendiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALX@S

arkadaşlar minimum ps3 de oyun seslerini duymak için kullana biliceğim bir kulaklık varmı ?

Sharkoon XTatic V3. 350-400 civarı bulabileceğin, her kulaklıkta 4 toplam 8 hoparlörü bulunan 5.1 ses veren güzel bir kulaklık.
  • yaww 300 tl olmasa bende alıcam ama... heveslendirdiniz şimdi iyice... :)
  • valla ya hiç sorma acayip heveslendim kısmet artık
  • Arkadaslar dün satın almıştım bugün hepsisony'e gidip baskın yaptım hemen urunu görüp internetten almıştım deyince buyrun deyip verdiler sabah görüştüğüm arkadas ise elinde suan olmadıgını satistaki arkadas bir kaç güne kadar gelecegi icin stokta 2adet göstermiş ondan stokta yazılmış vs dedi bende eğer öyleyse sipariş iptaline gidip btsony stoklarında var oradan alırım 2gune dedim arkadas geldigi gibi arayacağız dedi ben tabi beklemedim bastım dükkanı ;) ELLERİNDE 4-5gun İDARE EDECEK STOK VARMIŞ TELEFONLA KONUŞUP SİPARİŞ GECİNKİ MAĞDURİYET YASAMAYIN Suan yollayim eve gidip deneyeceğim inşallah bir sıkıntı çıkmaz

kullanım kılavuzunda 7,5saat şarjın gittiği 3saatte 100/100sarj oluyormuş bence iyi zaman arada dinlenmek lazım çünkü wifi sinyal seviyesine maruz kalmak saglik acısından pek cok sorun ortaya çıkarıyor suan çalıştığım hastanede yapılan uzun süreli bir araştırmada ucun süreli sinyale maruz kalan hücrelerde şekil bozulmaları yaşanıyormuş bu durumda hücrelerin yok olması veya tümör diyebileceğimiz ağır vakalar ortaya çıkabiliyor mümkün olduğu kadar dikkat edin Kablolu iletişim en iyisiydi ama sony,ps3 uyumunu düşününce bunda karar kıldım yoksa sharkoon her türlü daha iyi sonyden

• UPS kargo berbat. 4 gün oldu hala yok. Ìstanbul dışına kara yolu ile ve kamyon kasasında yolluyorlar. Aradım yarın heralde gelir diyor. Tek temennim şoförün yolda uyumaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

Şarj edilirken çalışıyor, ayrıca şuan PC'de skyrim oynarken kullanıyorum, 7.1 sanal ses PC'de vermese de sorunsuzca çalışıyor.Gayet iyi bir kulaklık.

Üstat şarj ederken kullanmamakta fayda var hem wireles sinyali hemde şarj kafayı çok etkiler. Kullanma kılavuzunda 7.5 saat şarj süresi dogru ise yeterli zaten. Bu bile saglıkça zararlı aslında, bile bile aldık işte:)
  • egetech.net hala fiyatı 349 tl bu arkadasın elinde patladı
  • arkadaslar oyun ici ayarlarınızda headsetmi ayarlı,war types mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanyon'daki Sony Center'da var mı ürün, alan oldu mu buradan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

arkadaslar oyun ici ayarlarınızda headsetmi ayarlı,war types mı?

ya bana headphones daha iyi gibi geldi ama tam olarak bende iyi bilmiyorum ayrıca onun altında yes-no diye bişi vardı (bf3 de ) onu no mu yapcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeyitKoyuncu

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

arkadaslar oyun ici ayarlarınızda headsetmi ayarlı,war types mı?

ya bana headphones daha iyi gibi geldi ama tam olarak bende iyi bilmiyorum ayrıca onun altında yes-no diye bişi vardı (bf3 de ) onu no mu yapcaz?

Oyunun default ayarlarında orası No banada headset daha iyi geldi

Ürün kanyonda var ben bugun aldim
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.