Şimdi Ara

PS3 FIRMWARE v2.76 DUYURULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'den bugün v2.76 güncellemesiyle ilgili duyuru yapıldı. Yeni yazılım yakın zamanda bizlerle olacak ve bazı PS3 programlarının çalışmasında iyileştirme gibi ufak geliştirmeler içerecek, kısaca büyük bir beklentiniz olmasın bu versiyonda.

Kaynak:http://blog.us.playstation.com/2009/05/13/ps3-firmware-v276-update/

• Haber için tesekkurler
    umarım sever altyapısında duzeltmeler yapılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Haber için tesekkurler
    umarım sever altyapısında duzeltmeler yapılır
    2.80'e hazırlık... E3'de 2.80 gelebilir, zaten bu aralar PSN haddinden fazla bakıma giriyor, açıkkende hata veriyordu.
    2.80'de bir ihtimal bunlar gelirse ki; muhtemeldir gelmesi. E3'ün asıl bombası bu olur, oyuna falan gerek kalmaz. Gelsin şunlar, GT5 6 ay ertelensin razıyım.

quote:

- Universal Game Invites and Join Session Button(XMB)

- Voice Mail and Private Voice Chat in-game

- Add OPTIONAL sound for notifications(sign on, new messages,etc.)

- symbols and numbers that show friends online and new messages on the XMB and beside message box

- Auto Sync Trophies

- More developed profiles + mentioned options on profiles(refer to image below)

- Report feature to report issues and stuff

- Faster loading in-game XMB and profiles

- When you receive a message you should be able to push the PS button
    for it to automatically pop up as long as the notification is still
    there

- More Avatars

- XMB for movies, browser and PS2

Kaynak falan sromayın, yukarıda verilen linkte zaten bunlar mevcut. Resmi bir tarafı falan yok, söylentide olabilir, sallamada.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

2.80'e hazırlık... E3'de 2.80 gelebilir, zaten bu aralar PSN haddinden fazla bakıma giriyor, açıkkende hata veriyordu.
    2.80'de bir ihtimal bunlar gelirse ki; muhtemeldir gelmesi. E3'ün asıl bombası bu olur, oyuna falan gerek kalmaz. Gelsin şunlar, GT5 6 ay ertelensin razıyım.

quote:

- Universal Game Invites and Join Session Button(XMB)

- Voice Mail and Private Voice Chat in-game

- Add OPTIONAL sound for notifications(sign on, new messages,etc.)

- symbols and numbers that show friends online and new messages on the XMB and beside message box

- Auto Sync Trophies

- More developed profiles + mentioned options on profiles(refer to image below)

- Report feature to report issues and stuff

- Faster loading in-game XMB and profiles

- When you receive a message you should be able to push the PS button
    for it to automatically pop up as long as the notification is still
    there

- More Avatars

- XMB for movies, browser and PS2

Kaynak falan sromayın, yukarıda verilen linkte zaten bunlar mevcut. Resmi bir tarafı falan yok, söylentide olabilir, sallamada.

Alıntıları Göster
    http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/eu/2009_0514_d6856f234f3066b94dc88ab430a63bfb/PS3UPDAT.PUP

Buradan indirebilirsiniz... (PAL Makinalar için...)

• quote:

http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/eu/2009_0514_d6856f234f3066b94dc88ab430a63bfb/PS3UPDAT.PUP

Buradan indirebilirsiniz... (PAL Makinalar için...)

Alıntıları Göster
    ilginç
    14 mayısta söylenti çıktı. aynı gün solidrock arkadaşımız link verdi. bu ne hız.
    tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

ilginç
    14 mayısta söylenti çıktı. aynı gün solidrock arkadaşımız link verdi. bu ne hız.
    tebrikler.

Alıntıları Göster
    Sabaha karşı download edilebilir hale geldi. Zaten 5'e kadar uyanıktım, 7'de de geri kalktım. Fazla uyku beyni öldürürmüş Aslında forumdan herhalde ilk indiren diğer başlığı açan arkadaş. Gerçi o konu kilitlendi ama ben daha sonra indirmeye başladım. Göze çarpan bir yenilik yok, trophy'lerin daha hızlı yüklendiği söyleniyor, kontrol ettim pek hissedilir bir hız farklılığı yok.

Dediğim gibi bu 2.80 için hazırlık olsa gerek. Cidden PSN'de bu adamlar bir şeyleri karıştırıyor ama ne? E3'ü sabırsızlıkla bekliyorum, E3 esnasında 2.80 indirilebilir olacak. Belki in game voice chat gelir...

• quote:

Sabaha karşı download edilebilir hale geldi. Zaten 5'e kadar uyanıktım, 7'de de geri kalktım. Fazla uyku beyni öldürürmüş Aslında forumdan herhalde ilk indiren diğer başlığı açan arkadaş. Gerçi o konu kilitlendi ama ben daha sonra indirmeye başladım. Göze çarpan bir yenilik yok, trophy'lerin daha hızlı yüklendiği söyleniyor, kontrol ettim pek hissedilir bir hız farklılığı yok.

Dediğim gibi bu 2.80 için hazırlık olsa gerek. Cidden PSN'de bu adamlar bir şeyleri karıştırıyor ama ne? E3'ü sabırsızlıkla bekliyorum, E3 esnasında 2.80 indirilebilir olacak. Belki in game voice chat gelir...

Alıntıları Göster
    Bir firmware'e hazırlık için neden başka bir firmware çıkarsınlar ki, bana pek mantıklı gelmedi. Çıkarır 2.80'i direkt, yaptırır update'i biter diye düşünüyorum. Bu firmware E3'te 2.80 gelme ihtimalini bilakis azaltır gibi geliyor bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: atauysal

Bir firmware'e hazırlık için neden başka bir firmware çıkarsınlar ki, bana pek mantıklı gelmedi. Çıkarır 2.80'i direkt, yaptırır update'i biter diye düşünüyorum. Bu firmware E3'te 2.80 gelme ihtimalini bilakis azaltır gibi geliyor bana...

Alıntıları Göster
    Önceki FW'lerde de buna benzer şeyler olmuştu. Bu ilk değil yani... Sonuçta E3'de neyin olup olmayacağını hep beraber göreceğiz. Tüm beklentimiz daha iyi bir PSN ve daha iyi bir PS3 yazılımı.

PS2 için geriye dönük uyumluluk neredeyse bir yıllık bir söylenti, crosschat ne zamandır bekleniyor, sesli mesaj keza aynı şekilde... Daha kaliteli ve hızlı çalışan bir browser'a kimse hayır demez galiba. Bunlar çok önemli geliştirmeler ve oyuncular büyük sabırsızlıkla olacakları bekliyor...

• quote:

Önceki FW'lerde de buna benzer şeyler olmuştu. Bu ilk değil yani... Sonuçta E3'de neyin olup olmayacağını hep beraber göreceğiz. Tüm beklentimiz daha iyi bir PSN ve daha iyi bir PS3 yazılımı.

PS2 için geriye dönük uyumluluk neredeyse bir yıllık bir söylenti, crosschat ne zamandır bekleniyor, sesli mesaj keza aynı şekilde... Daha kaliteli ve hızlı çalışan bir browser'a kimse hayır demez galiba. Bunlar çok önemli geliştirmeler ve oyuncular büyük sabırsızlıkla olacakları bekliyor...

Alıntıları Göster
    çok fazla söylenti var..
    update için bi kaç gün beklemeye karar verdim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kmerdal

çok fazla söylenti var..
    update için bi kaç gün beklemeye karar verdim..

Alıntıları Göster
    Birkaç gün bekleyince söylentiler bitecek

Hoca Update ler region free ben 2 yıldır J update indiriyorum bu arada sen o PALl update i nerden buldun UK PS sitesi daha güncellememiş Avustralyayada baktım nerden buldun?
    Japon ps sitesine ilk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: O-Z-G-U-R

Birkaç gün bekleyince söylentiler bitecek

Hoca Update ler region free ben 2 yıldır J update indiriyorum bu arada sen o PALl update i nerden buldun UK PS sitesi daha güncellememiş Avustralyayada baktım nerden buldun?
    Japon ps sitesine ilk geliyor.

Alıntıları Göster
    Ben bulurum, bunu beğenmiyorsan aramaya devam edebilirsin....

• quote:

Ben bulurum, bunu beğenmiyorsan aramaya devam edebilirsin....

Alıntıları Göster
    arkadaşlar fırmwarelerde bölge ayrımı yoktur,region freedir.
    boşuna kafakarıştırıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Alıntıları Göster
    MORE AVATAR demiş.
    Ben nickimin yanındaki AVATAR'ı nerden değiştirebilirim?
    Değişmiyor sanıyordum ilk başlarda, ama arkadaş listemde değiştirenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Alıntıları Göster
    E3 nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.#98

E3 nedir ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: g.#98

E3 nedir ?

Oyun fuarı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orjinalden alıntı: g.#98

E3 nedir ?

Oyun fuarı..

Alıntıları Göster
    Eric dayi bu firm icin video bile koymadi demek ki on hazirlik gibi bisey yada guvenlik yamasi belirledikleri bir sorunu duzelttiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Eric dayi bu firm icin video bile koymadi demek ki on hazirlik gibi bisey yada guvenlik yamasi belirledikleri bir sorunu duzelttiler.

Alıntıları Göster
    ben en çok mkv - x264 gibi şeyleri oynatması için yama bekliorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

ben en çok mkv - x264 gibi şeyleri oynatması için yama bekliorum

Alıntıları Göster
    bazı arkadaslar ps2 uyumluluk gelmesini beklemis
    ps2 uyumluluk tamamen donanımsal arkadaslar firmware ile gelmesi imkansız
    ps2 islemcisi falan var 60 lıklarda
    yeni cıkan 80 lıklarda bunu koymadı sony
    malzemeden caldı fıyat kısacam dıye

kuran oldumu firmwareyi neler sunuyor kesin bir bilgi varmı?
    benim iniyor suan kurup deneyecegim sizle paylasırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 14 Mayıs 2009; 12:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

MORE AVATAR demiş.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

MORE AVATAR demiş.

psstoreye girdiğimiz yerde account informationa gir hani sign out olduğumuz yer .orada psn nikin ile alakalı herşey var avatarınıda değiştirebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: maydo67

quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

MORE AVATAR demiş.

psstoreye girdiğimiz yerde account informationa gir hani sign out olduğumuz yer .orada psn nikin ile alakalı herşey var avatarınıda değiştirebilirsin

Alıntıları Göster
    Dsotum saol

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.