Şimdi Ara

PS3 düşük grafikler ?? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
6.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6 Yıllık donanımlı aletle taze donanımlı pc'yi bir tutmak çok yanlış ,
    Ve oynadığın oyunlar zaten kalitesiz yapımlar... Last Of Us trailer'ını izleyin ve konsol öldü mü ölmedi mi öğrenin derim.. if]
  • Ne ego tatmini yapacam arkadaşım bende 2'side var görüyorum neyin ne olduğunu . Şu an ps3'ün en klas oyunlarından olan Uncharted 3'ün bile grafikleri şu an ki pc oyunlarıyla yarışamaz . Size grafik iyi geliyor olabilir ama ben pc'de her oyunu ultra + AA açık oynadıgım için aradaki farkı çok iyi anlıyorum . Mesela Unc 3'te Drake'in yüzü tam net gozukmuyor bile piksel sorunu var .GoW3'te aynı şekilde . Interfaceler Pcdeki kadar ayrıntılı değil ve renkle donuk. Konsolun tek iyi yanı optimizasyon olayını iyi yapmışlar kasma vs. olmuyor . Onunu haricinde grafikleri hala kötü . Konsollara AA özelliği gelmeden pek iyi diyemem açıkçası bakalım Ps4'ten umutluyum ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inyourmind

Ne ego tatmini yapacam arkadaşım bende 2'side var görüyorum neyin ne olduğunu . Şu an ps3'ün en klas oyunlarından olan Uncharted 3'ün bile grafikleri şu an ki pc oyunlarıyla yarışamaz . Size grafik iyi geliyor olabilir ama ben pc'de her oyunu ultra + AA açık oynadıgım için aradaki farkı çok iyi anlıyorum . Mesela Unc 3'te Drake'in yüzü tam net gozukmuyor bile piksel sorunu var .GoW3'te aynı şekilde . Interfaceler Pcdeki kadar ayrıntılı değil ve renkle donuk. Konsolun tek iyi yanı optimizasyon olayını iyi yapmışlar kasma vs. olmuyor . Onunu haricinde grafikleri hala kötü . Konsollara AA özelliği gelmeden pek iyi diyemem açıkçası bakalım Ps4'ten umutluyum ama :)

Hocam her oyunu ultra da +AA ile oynaman için en az 1500 17500 TL lik bilgisayar toplaman lazım.PS3 ise 700 TL.Sence ikisi aynı kalitede görüntü verir mi?
  • Ben fiyat olarak karşılaştırmıyorum . Bazı kişiler Ps3 hala pcden daha iyi grafikli oldugunu söyluyor ona hitaben söledim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Adam ego tatmini için gelmiş ortalığı karıştırmış gitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Pc oyuncusuyum, Tam ps 3 alacaktım (gow tutkumdan) gta 4 oynayayım dedim oyun 20 fps nin üstüne çıkamıyor çamur gibi grafikler,xbox 360 da da aynı grafik hiç olmazsa 30 un altına inmiyor fps.
    Taktım gamepadimi pc ye çatır çatır bf 3 takılıyorum şimdi .

Hocam herşey grafik değil nedir sizdeki bu grafik tutkusu PC alıyorsunuz tamam bf3 pc de daha iyi 64 kişi ve daha iyi grafik fakat.
    PS3 move var 1
    3d oyun oynayabilirsin 2
    UC3 , GOW , GRAN TURİSMO gibi oyunlar var PC'de bana 1 tane gerçekçi yarış simulasyonu söyleyemezsin 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps3 Netw@rks

quote:

Pc oyuncusuyum, Tam ps 3 alacaktım (gow tutkumdan) gta 4 oynayayım dedim oyun 20 fps nin üstüne çıkamıyor çamur gibi grafikler,xbox 360 da da aynı grafik hiç olmazsa 30 un altına inmiyor fps.

Hocam herşey grafik değil nedir sizdeki bu grafik tutkusu PC alıyorsunuz tamam bf3 pc de daha iyi 64 kişi ve daha iyi grafik fakat.
    PS3 move var 1
    3d oyun oynayabilirsin 2
    UC3 , GOW , GRAN TURİSMO gibi oyunlar var PC'de bana 1 tane gerçekçi yarış simulasyonu söyleyemezsin 3

Herşey elbette grafik değil ama sadece sony e özel çıkmayan oyunlarda frame düşüşleri var ve gözlerimi cidden rahatsiz ediyor (uc3 dede frame düşüşleri oluyor arada ).
    Gow a laf söyleyemem sırf gow ve heavy rain için aldım desem yeridir ama sonra işim bittikten sonra kuzenime verdim o çekiyor artık çileyi .

+ olarak yarış oyunları gamepad le oynanmaz takacaksin direksiyonu öyle oynayacaksın
  • Grafik konusunda Ps3 pc geçemez bu bir gerçek zaten. Ama ps3 de Çok daha zevkli oyunlar var kim nederse desin. Ben işim gereği pc toplamıştım yoksa hayatta pc para harcamam harcamayacağımda ps3 de ki grafikler pc yakın seviyede beni tatmin ediyor açıkcası.
    devamında da pc toplamam zaten artık böyle devam eder pc ama ps3 ve ps4 aldığımda onlarla devam edeceğim ps4 de zaten bir devrim bekliyorum grafiklerden.
  • quote:

quote:

quote:

PS3 move var 1
    3d oyun oynayabilirsin 2

Herşey elbette grafik değil ama sadece sony e özel çıkmayan oyunlarda frame düşüşleri var ve gözlerimi cidden rahatsiz ediyor (uc3 dede frame düşüşleri oluyor arada ).
    Gow a laf söyleyemem sırf gow ve heavy rain için aldım desem yeridir ama sonra işim bittikten sonra kuzenime verdim o çekiyor artık çileyi .

+ olarak yarış oyunları gamepad le oynanmaz takacaksin direksiyonu öyle oynayacaksın

Eee tamam direksiyon ps3 bağlanabiliyor pc'de adam gibi bir simulasyon yok ? NFS desen shift var
    Konsolda Gran turismo gibi Forza gibi çok emek harcanmış oyunlar var
  • ALLAHIN asosyalleri yazik size.oyun demek zevk eglence demektir.grafikler 2.plandadir.ayrica ps3 grafikleri gayet yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

PS3 move var 1
    3d oyun oynayabilirsin 2

Eee tamam direksiyon ps3 bağlanabiliyor pc'de adam gibi bir simulasyon yok ? NFS desen shift var
    Konsolda Gran turismo gibi Forza gibi çok emek harcanmış oyunlar var

Valla yarış oyunları konusunda pek bişey diyemiyecem , most wanted dan başka yarış oyunu oynamıyorum aynı tadı alamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.