Şimdi Ara

Ps3 Browser+müzik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps3'te önceden(Son fw den sonra diye hatırlıyorum)müzik dinlerken ps tuşuna basıp menüde dolaşabiliyordum.Hatta browser'dan internete girerken de müzik dinliyordum.Son zamanlarda müzik dinlerken ps tuşuna bastığım zaman oynatıcıdan çıkmak istiyor musunuz diye soruyor.Yani menüye falan girilmiyor.Bunun bir ayarı vardı da ben mi bilmeden kapattım acaba?

• Cevap verebilecek yok mu?
  • bende öyle olmuyor. dolaşılıyor menüde. ama bilemiyorum ayarının nereden yapıldığını.
  • ???
  • ben 3.15 e yukseltmedım ondan oncekı son surum neyse onu kullanıyorum ve ps tusuna basıp gezemıyorum mp3 vs muzık dınlerken, ama videolarda gezebılıyorum ;)

ayarının falanda oldugunu sanmıyorum, bence fw nın içindeki bi ozellık bu sanırım stabıl calısması acısından muzık calarken gezemıyorsunuz
  • Kardeş sistem ayarlarını sıfırla düzeliyor benimde başıma gelmişti sinirlenip baya küfür etmiştim
  • PS3 ana menusunde ;

Settings > Music Settings > [Output Frequency] ayarini 48Khz yaparsan olmasi lazim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyn -- 12 Mart 2010; 17:08:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyn

PS3 ana menusunde ;

Settings > Music Settings > [Output Frequency] ayarini 48Khz yaparsan olmasi lazim...

Dün hallettim.Ben bu ayarı daha önce 44.1 e getirmiştim çünkü 48khz de dts müzik çalmıyordu.Sonra 48'e getirmeyi denedim düzeldi.Cevaplayanlara teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.