Şimdi Ara

ps3 almak mı pc yenılemek mı??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Devil to the Metal

ya beyler yazdığınız şeylere bakın tama 3k var bende kabul ediyorum berbat bişi ama xbox ına attır fw sonra onunla oynadığın oyunlarla parasını on kere çıkarırsın ayrıca birazcık etrafınıza bakın daha geçen gün haber yayınlandı xbox ın hata payı %54 müş ok aynı yazıdada xbox tan 3k alanların %96 sı tekrar alırım demişler yani bu kadar mükemmel bir makina

bize sürünüyorlar diyosunuz siz napıyorsunuz 1 oyun alıyosunuz 120 tlye sonra takas takas diye 80 tane ilan açıyorsunuz zevkten 4 köşe oluyorsunuz tabi takas yaparken live a bakalım ps3 ün kaçtane oyunu adam gibi multi sunuyor hardcore herkezi deli gibi oynayacağı(xbox=grow 2 halo 3)gösterin bana bi tane elinizi öpeyim mesela halo 3 2007 çıkımı oyun 10 milyon satmış (hatırlatırım xbox korsan yuvası) ve şu anda gir bak sana on saniyede 100000 maç bulur ps3 te live gibi sistem göster elini öpeyim senin(not:valla bana psn dersen senin yüzünüze karşı hönküre hönküre gülerim)

hayır bana 3 oyun diyorsunuz 2 tanesi piyasaya çıkmamış ki ps3 çıkalı 10 yıl olacak fanboyları hala ps3 gerçek gücünü göstermedi diye ağlıyor lütfen büyüyün biraz beyler

o söylediğin 3. oyunda xboxa'da geliyor yenisi yani daha ne yazayım allah için

bak xbox taki oyunlar crackdown dead rising.halo 3.grow 2.fable 2 alında saydığınız oyunlarla karşılaştırın

not:Sadece bir konu var god of war gibi oyun xbox a gelmez bunda sizle hemfikirim ilk iki oyunu kuzende oynadım gerçeknte god of war gibi oyun gelmez sadece bunda katılıyorum size ama yazdığınız diğer herşey fasa fiso

çok güzel açıklamışsın, tamamen katılıyorum

• quote:

xbox ın hata payı %54 müş ok aynı yazıdada xbox tan 3k alanların %96 sı tekrar alırım demişler yani bu kadar mükemmel bir makina
    Her konsol gibi Xbox 360 da sonsuza kadar üretilecek bir konsol değil. Yıllar sonra Xbox 360 üretimi durunca ve 3K'dan dolayı piyasada çalışan Xbox 360 kalmayınca Xbox 360'cılar sap gibi ortada kalacaktır. Ayrıca bu konsolun halâ Türkiye'de resmi olarak satılmadığını ve garantisi olmadığını hatırlatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

xbox ın hata payı %54 müş ok aynı yazıdada xbox tan 3k alanların %96 sı tekrar alırım demişler yani bu kadar mükemmel bir makina
    Her konsol gibi Xbox 360 da sonsuza kadar üretilecek bir konsol değil. Yıllar sonra Xbox 360 üretimi durunca ve 3K'dan dolayı piyasada çalışan Xbox 360 kalmayınca Xbox 360'cılar sap gibi ortada kalacaktır. Ayrıca bu konsolun halâ Türkiye'de resmi olarak satılmadığını ve garantisi olmadığını hatırlatırım.

abi aynı şey ps 3 içinde geçerli değilmi yav sanki ps3 sonsuza kadar üretilecek 5-6 yıl sonra gene başlamıyacakmı ps 4 ps4 diye lütfen şu tek taraflı düşünmeyi bırakın kimse yemiyo bunları artık

ayrıca garantili olsa ne olacak ki microsoft garantiyi fw siz makinaya veriyor garantili olsada biz 3k görünce herkezin yaptığını yapıcaz parçaları satıp üzerine az bi miktar koyup yeni xbox 360 ımızı alıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devil to the Metal -- 29 Ağustos 2009; 23:46:25 >

• quote:

quote:

quote:

abi aynı şey ps 3 içinde geçerli değilmi yav sanki ps3 sonsuza kadar üretilecek 5-6 yıl sonra gene başlamıyacakmı ps 4 ps4 diye lütfen şu tek taraflı düşünmeyi bırakın kimse yemiyo bunları artık

ayrıca garantili olsa ne olacak ki microsoft garantiyi fw siz makinaya veriyor garantili olsada biz 3k görünce herkezin yaptığını yapıcaz parçaları satıp üzerine az bi miktar koyup yeni xbox 360 ımızı alıcaz

Bırak hocam bildiklerini yapsınlar takma.

• ha bu vesileyle birşey daha ekleyim erkekçe söyleyin kimin natalı görünce gözleri büyümedi "oha bu ne laaaaa" gibi nidalar koymadı erkekçe söyleyin e3 ten sonra sony resmen ağlıyordu yeni bi göz gibi bişi tanıttılar artık hareketleri daha iyi yakalıyoz ayağına dönüp bakan olmadı bile sadece dergilerde küçücük dipnot olarak geçti bende oradan okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devil to the Metal -- 29 Ağustos 2009; 23:47:37 >

• quote:

quote:

quote:

ha bu vesileyle birşey daha ekleyin erkekçe söyleyin kimin natlalı görünce gözleri büyümedi "oha bu ne laaaaa" gibi nidalar koymadı erkekçe söyleyin e3 ten sonra sony resmen ağlıyordu yeni bi göz gibi bişi tanıttılar artık hareketleri daha iyi yakalıyoz ayağına dönüp bakan olmadı bile sadece dergilerde küçücük dipnot olarak geçti bende oradan okudum

yaw işte adamda onu söylüyor. garantili makinayı gelip kapımdan alsalar bende "bozulsun bir daha alırım" derim. ama 600-700 tl masraf yaptığım makine 1 sene sonra direk çöpe giderse değil 10 kere 1 kere bile almam. millet pc nin masraflarından kurtulmak için konsol alır. live sistemine (yıllık 85 tl), tamire (120 tl), yeni makineye (550 tl), eklentilere milyarlar saçtıktan sonra ne anladım ben o işten. ayrıca fable 2, geow 2 falan gelir pc ye. 4 yıl oldu öğrenemedinizmi hala bill amcanızın taktiklerini. ha yok ben her oyunu pc den 3 gün önce oynayayım, xbox a milyarlar saçmaya razıyım dersen eyvallah. ps3 için söylenecek bişey yok zaten ps3 kullanan kesim zengin kesim. ben gelir düzeyi orta düzey olan oyunculardan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 30 Ağustos 2009; 0:06:16 >

• quote:

PS3'te 3K gibi bir dert yok en azından. PS3'ü bir kere alır yıllarca kullanırsın. Aynı şey PS1 ve PS2 için de geçerli.
  • quote:

quote:

PS3'te 3K gibi bir dert yok en azından. PS3'ü bir kere alır yıllarca kullanırsın. Aynı şey PS1 ve PS2 için de geçerli.

Bluray Lensini çok mu sağlam sanıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Optik lensi bozuldu diye PS3'ünü çöpe atan birini hiç duymadım. Ayrıca PS3 nazikçe kullanılırsa optik lensi kolay kolay bozulmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Optik lensi bozuldu diye PS3'ünü çöpe atan birini hiç duymadım. Ayrıca PS3 nazikçe kullanılırsa optik lensi kolay kolay bozulmaz diye düşünüyorum.

Nazik kullanmakla alakası yok olayın sanki dvd daha yavaş dönüyor sen nazik kullanınca... Ps3'e Xboxtan daha hesaplı diyen varsa aklından şüphe ederim karşı karşıya koy ikisini karşılaştır. Bu arada Ps3'ün de Xbox kadar yaygın olmasa da sarı ışık sorunu vardır.

• abi kullanmayı bilirsen 2 yılı aşan bile var 3k haberi olmadan yaşayan adam da var amerikada falan ve yukarıdada yazdım gelir düzeyi orta olan insan diyosun gelir düzeyi orta olan adam bi oyuna 120 tl verebilirmi allah için xbox ı alıyosun fw yi attırıyosun 3 oyunda parsını çıkartıyor ve ben daha 3 ay önce aldım şu ana kadar 13 oyun indirip oynadım yukarıda yazdığım oyun listesinin hepsini oynadım ve halo 3 ü haal deli gibi oynuyorum ayrıca bu 13 oyun içerisinde sf4 gibi dövüş ve yarış oyunlarını yazmadım sen ps 3 e 5 oyun için kaç para veriyorsun??
  • Arkadaşlar Xbox Ps3 tartışmasını gidin konsol bölümünde yapın arkadaşa ya pc al deyin ya da ps3 yada xbox deyin burası PC bölümü.
  • hayır abi doğrusun tartışmıyoruz konuyu açan kardeşim yazdıklarımızı gördün hangisi sana uygunsa onu alman bizim sölememizle olmaz bu iş ben sadece deyim xboxımdan çok memnunun ve 3k konusunda gözün korkmasın adam gibi kullanırsan bişi olmaz istediğini sen seç
  • pc nin tadı ayrı ps3 ayrı..
  • Pc + ps3 paran varsa yoksa pcye devam

Xbox 3k hatası söyleniyor forumdada 1 kişi konusunu açmış 2. xboxınıda çöpe attığını söyledi eğer böyleyse neye yarar ki hevesi kursağı sokacak zevke ne diyeceksin ki zaten adam bozulacak şeye para harcamak istemiyor.Ayrıca ps3 de oyunları takas yapan yerler var gidip oraya10 tl 20 tl gibi fiyatlara takas edebilirsin.

Sistem tavsiyeleri bölümüne gidip oyunlar için tavsiye iste arkadaşım sağlam sistemler çıkartacaklar.Ancak sana diyeyim 2 sene gider oyunları sistemin sonra low da ve mediumda başlarsın açmaya 4 sene sonrada güncel oyunların hiçbirisini oynuyamayabilirsin tabi bu hızla giderse.

Ps lere ister nazik ister hayvan gibi davran ya biz cif sürüoduk cdye koyuyoduk oynuyoduk canavar gibi gidio

• Ya pc yi yenile yada Xbox 360 al derim
  • Şu her sene pc yenileme muhabbeti nerden çıktı ya. 2-3 yıllık 8800gt kart kullanıyorum halen her oyunu full açıyorum(full aa 1280*1024). Şuan alacağınız bir hd4890 kart ile bile en az 3-4 sene iddaa ediyorum her oyunu full açarsanız. Ki teknoloji gelişmesi tamamen yeni konsol çıkmasına bağlı , onların standartına göre pc de oyun kalitesi belirleniyor.
  • Pc ni yenilemeni oneririm !!! PS3 un orjinal oyunlarina dunya bir para vermene gerek yok ... XboX alabilirdin eger 3 kirmizi isik olayi olmasaydi ha dersinki belki ben yasamam ama riske girmeye degmez. Yenile pc'ni butcene ve seni nekadar idare etmesini istiyorsan o dogrulta topla pc'ni tadini cikar !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Pc ni yenilemeni oneririm !!! PS3 un orjinal oyunlarina dunya bir para vermene gerek yok ... XboX alabilirdin eger 3 kirmizi isik olayi olmasaydi ha dersinki belki ben yasamam ama riske girmeye degmez. Yenile pc'ni butcene ve seni nekadar idare etmesini istiyorsan o dogrulta topla pc'ni tadini cikar !!

Diyeceklerimin aynıdır. Katılıyorum arkadaşa.
  • pc yenile derim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.