Şimdi Ara

ps3 almak mı pc yenılemek mı??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayardan şaşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

PC

Ya da bekle biraz Ps3 slim çıkacak slim demek Sony için aletin kırılması demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

PC

Ya da bekle biraz Ps3 slim çıkacak slim demek Sony için aletin kırılması demektir.

Kırılsa ne olacak 40 gb'lık oyunları nasıl indirecekler?

Hadi onu da geçtim en kötü blu-ray'in fiyatı 40 tl.PS3'ün korsanı çıksa bile yine her Halükârda pahalıya patlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 29 Ağustos 2009; 16:04:22 >

• xbox 360 al hem korsan oynarsın hem live var ps3 e 5 basar her bakımdan pc ile uğraşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

PC

Kırılsa ne olacak 40 gb'lık oyunları nasıl indirecekler?

Hadi onu da geçtim en kötü blu-ray'in fiyatı 40 tl.PS3'ün korsanı çıksa bile yine her Halükârda pahalıya patlar.

Off. Ps3 oyunları Bluray ama Xbox oyunları gibi 8-10 gb civarı. Ek olarak iyi sallamışsın bir Bluray 40 lira tabi canım.

• Ben olsam Pc Yenilerdim
  • xbox a çıkan oyunların tamamını pc de oynayabilirsin o yüzden 1 sene sonra çöpe atacağın makineye sakın milyarlar gömme. xbox alacağına git ps1 al daha iyi. ya pc topla yada ps3 al yada pc de mayın tarlası oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 29 Ağustos 2009; 16:39:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykasap22

xbox a çıkan oyunların tamamını pc de oynayabilirsin o yüzden 1 sene sonra çöpe atacağın makineye sakın milyarlar gömme. xbox alacağına git ps1 al daha iyi. ya pc topla yada ps3 al yada pc de mayın tarlası oyna.

Muhabbete bak ya adam zaten pc sinde oynayabilse hangisini aliyim diye sormaz.1 sene sonra niye çöpe atıyosun makineyi?Çöpe bile atsan o 1 senede bedavaya oynadığın oyunlar xboxun parasını 2 -3 kere çıkarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil to the Metal

xbox 360 al hem korsan oynarsın hem live var ps3 e 5 basar her bakımdan pc ile uğraşma

kesinlikle katılıyorum.forza 2,gears of war2,halo3,pgr4 bunları pcde oynayabiliyonuz mu ?resident evil 5 ben bitireli 6 ay oldu hangi pcci oynadı daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 29 Ağustos 2009; 18:18:19 >
  • bence pc. korsan oyuna bile para vermessin. full download
    ama ps3 alırsan bi oyun 90-100-200-400 hatta 500 tl para xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsary

quote:

Orijinalden alıntı: Devil to the Metal

xbox 360 al hem korsan oynarsın hem live var ps3 e 5 basar her bakımdan pc ile uğraşma

kesinlikle katılıyorum.forza 2,gears of war2,halo3,pgr4 bunları pcde oynayabiliyonuz mu ?resident evil 5 ben bitireli 6 ay oldu hangi pcci oynadı daha

re5 ve geow 2 pc ye geliyor. o yüzden onları boşuna sayma. halo 3, forza 2, pgr4 fena değil. 3k görüp xboxı çöpe attığın zaman bunun sana zararı 600 tl. 600/ bu 3 oyun = 200 tl. bu 3 oyunun herbirinin sana maliyeti 200 tl. 1 oyuna 200 tl veresiye git ps3 al daha iyi. gow3, gt5, mgs4 olmayan makineyi çöpe atmak için aldığına bile değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 29 Ağustos 2009; 18:55:55 >

• Plazma veya LCD varsa PS3 veya Xbox al derim.
    Ama ps3'ün oyunlarına para yetiştir(Gerçi forumda takas grupları var)
    Xbox'un 3K sı ile uğraş

Bunlar konsol kullanmanın - leri sayılabilir.
  • Bilgisayar derim bende..

Şimdi elinin altındaki makinenin her oyunu çalıştırdığını bi hayal et..
    Birde arka odada plazmanın önünde durann ps3 ü hayal et..
    Hangisi seni daha çok heyecanlandırdıysa onu al derim ben..
  • pc yi yenile bence
  • Konsollarla uğraşma bence pc yenile konsola vereceğin para ps 3 diyorsun 700 TL den aşağı değil hatta yukarısı git pc ye bi anakart bi kaç ekstra donanım daha al sana ucuza süper oyunlar ;)
  • bence xbox veya ps3 al bana göre oyun dediğin konsolda oynanır ama genede kişiye göre değişir tabi
  • Ps3 al.
  • xbox alma. dünyanın parasını harcarsın 3k görünce bütün paran çöpe gider. yazık günah. al diyen adamlar cahil. uyma sen onlara. re5 i 6 ay önce oynarsın ama paranlada rezil olursun.
  • ya beyler yazdığınız şeylere bakın tama 3k var bende kabul ediyorum berbat bişi ama xbox ına attır fw sonra onunla oynadığın oyunlarla parasını on kere çıkarırsın ayrıca birazcık etrafınıza bakın daha geçen gün haber yayınlandı xbox ın hata payı %54 müş ok aynı yazıdada xbox tan 3k alanların %96 sı tekrar alırım demişler yani bu kadar mükemmel bir makina

bize sürünüyorlar diyosunuz siz napıyorsunuz 1 oyun alıyosunuz 120 tlye sonra takas takas diye 80 tane ilan açıyorsunuz zevkten 4 köşe oluyorsunuz tabi takas yaparken live a bakalım ps3 ün kaçtane oyunu adam gibi multi sunuyor hardcore herkezi deli gibi oynayacağı(xbox=grow 2 halo 3)gösterin bana bi tane elinizi öpeyim mesela halo 3 2007 çıkımı oyun 10 milyon satmış (hatırlatırım xbox korsan yuvası) ve şu anda gir bak sana on saniyede 100000 maç bulur ps3 te live gibi sistem göster elini öpeyim senin(not:valla bana psn dersen senin yüzünüze karşı hönküre hönküre gülerim)

hayır bana 3 oyun diyorsunuz 2 tanesi piyasaya çıkmamış ki ps3 çıkalı 10 yıl olacak fanboyları hala ps3 gerçek gücünü göstermedi diye ağlıyor lütfen büyüyün biraz beyler

o söylediğin 3. oyunda xboxa'da geliyor yenisi yani daha ne yazayım allah için

bak xbox taki oyunlar crackdown dead rising.halo 3.grow 2.fable 2 alında saydığınız oyunlarla karşılaştırın

not:Sadece bir konu var god of war gibi oyun xbox a gelmez bunda sizle hemfikirim ilk iki oyunu kuzende oynadım gerçeknte god of war gibi oyun gelmez sadece bunda katılıyorum size ama yazdığınız diğer herşey fasa fiso

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.