Şimdi Ara

Ps1 mi psp mi dreamcast mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisini ilk almalıyım? Hangisinin fiyatı artar azalır önümüzdeki yıla göre?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• PSP halen rahat bulunuyor. Ben olsam acele etmem. Dreamcast en zor ulaşılanı. Ben 4-5 sene önce sattım hala pişmanım.
  • O zaman ilk dreamcast alayım sonra diğerleri alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93B72EA89 -- 26 Eylül 2020; 17:18:53 >
  • Ben letgoda 800e dreamcast görmüştüm rastlarsam linkini atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüm bile düşmesini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Psfat

Ben letgoda 800e dreamcast görmüştüm rastlarsam linkini atarım
    O kadar olmuş mu ya :) Bilsem saklardık. 2 kol 2 VMU ile satmıştım
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Ah keşke bende bu kadar pahalı olacağını düşünmezdim

• Bence Siz bi psone pisipi ve xbox classic alın dreamın fiyatının inmesini beklerken.

Bence dreama gerek yok.
    Ps1 xbox classic psp wii ps3 yeter de artar.

Xbox classic dream kadar olmasada bulunması zor onun yerine ps2 de bakılabilir.

Dms4 Pro, orjinal network adaptörle ide 500gb hdd li fat ps2 mi torunuma miras bırakıcam efsane konsol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 27 Eylül 2020; 2:21:41 >
  • Classic ayrı bir model mi bilmiyorum ama bende ilk çıkan Xbox (siyah / yeşil), Dreamcast, revizyonlu kasa PS1 (One oluyor galiba), PS2 hepsi vardı. Sattım hepsini. Wii aldım oynadım sattım. Şimdi sadece Xbox One S var elimde. Ama çoluk çocuk aile derken ne zaman bulunuyor, ne eski tad alınıyor.
  • Psfat kullanıcısına yanıt
    Ps2 var bende slim model ps1 psp fiyatı artacağını düşünmediğim için ilk dreamcast alacağım. Aslında xbox classic de olurdu fakat xbox hiç ilgimi çekmiyor.

• Bütün retroların fiyatı zamanla artacak.
    Burda 1-2 kişi alıp bunları kullansakta bir çoğu geri dönüşüme gidiyor. Zamanla sayıları azaldıkça değere binecekler.

İlk Xbox da fable forza halo elder scrolls morrowind ve ps2 de olmayan half life 2 mevcut. Bunların yanında ps2 den daha iyi grafik ve yüksek çözünürlük, daha iyi multimedia özellikleri cabası.

Mesele koleksiyondan çok oyunsa ilk xbox tavsiye. Psp ps1 wii falan da olur.

• Ps1 slim alacağım zaten :) Ama 2021 de fiyatı kaç lira olur o düşündürüyor biraz

• Zamanında üniversite öğrencisi iken bu yukarıda saydığım konsolların hepsini harçlık ve kredilerimden artan para ile almıştım. Xbox falan o zaman güncel konsoldu. 360 yeni gelmişti. Şimdi öğrencilerin güncel konsolları ikinci el de olsa böyle rahat alabileceklerini sanmıyorum.
    Keşke şimdi öyle olsa

Aileme 360 almak için yalvarıyodum teknosada x360 s 800 liraydı hey gidi hey
    Arkadaşlarımda psp vardı heveslenirdim o da hiçbir zaman nasib olmadı

Tr de Güncel oyun oynanacaksa torrent steam gamepass üçlüsünden başka çare kalmadı. Ps Tr sabit kur bölge kilidi yapmayacak kadar aciz.

Oyunların sjw ve skin saçmalıklarına kurban gitmediği zamanlar...

• Ben de topluyorum ama oynamaya korkuyorum. Ps Vita'da Uncharted oynadım oyun bitene kadar elimde bebek tutuyomuş gibi davrandım Ps1 mi psp mi dreamcast mi? 

• Taşınabilir olsun ve grafikler güzel olsun dersen psp, emulatör ile ps1 oyunlarınıda açar oynarsın dolayısıyla ps1 seçeneğini eledim. Eğer nostalji yapıcam ben dersende dreamcast. Tabi dreamcast için bide tüplü tv bulman lazım.

• Ps1 mi psp mi dreamcast mi?

Nette dolaşırken rastladım da

Dünyanın en iyisi olmaya gerek yok

Dreamcast in fan ını durdurursanız cihaz kendini kapatıyor bu kadar basitPs1 mi psp mi dreamcast mi? 

İçimde kalmasın...

Örümcek aglarını alın fan ı degiştirin bir damla yağ duzelirPs1 mi psp mi dreamcast mi? 

Evrenin en iyi dreamcast tamircisi böyle yapardı tesadufe bakın ki o da izmirde yaşıyorPs1 mi psp mi dreamcast mi? 

Fiyat ...250 yeter o da sana zaten yarısını örümceğe vereceğim bunun

Sagol abim sen bir tanesin

Aman efem esfafurullah

Bil mukabele

Kurtların arasından abi fanı temizle olmazsa degiştir alican da satıyor diyen çıkmamış bu ilginç

Bu arada bazı eski model yazıcı lensleri nin dreamcast lensi ile aynı oldugunu ekleyelim

Hurdacıdan bir kaç tane buldum çinlilere inat alilerden bol paralara alan kurtlara duyurulur

Ne demişler el elden....neysePs1 mi psp mi dreamcast mi? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 20 Aralık 2021; 17:4:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.