Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1812. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18101811181218131814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz vita kullanıcıları baya fanatiğiz ha 10 yıl önce aldığımız cihazla karşılaştırmaktan hiçbir şey bizi alıkoyamıyor.

Ama 10 yıl önce bu yapıldıysa şimdi çok daha iyisinin yapılabiliyor olması gerekir, cep telefonları 8K 120 Hz panellerle geldiği bir dönemde full HD bile olmayan bir el konsolunu ittirmeye çalışıyorlar 400$'a

Mesut Çevik Steam Deck videosunun başlığını xbox ve ps5'i unutun PC oyunları bu cihazda portatif demiş, çok iddialı başlık. Konsollar PC'nin donanımsal gelişim hızına yetişemiyor portatif bir cihaz kaç yıl güncel PC oyunlarıyla başa çıkabilir ki? Hangi firma oyunumuzu deck için de optimize edelim der? :D

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 16 Temmuz 2021; 18:35:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabukicho'nun arka sokaklarında kafalarda şişe kırıp, milleti duvarlara vurup pencerelerden atmayı öyle özlemişim ki 4 saat oynadım farkında olmadan

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

• Steam Deck ön satışa açıldı ama Twitter'dan tanıdığım insanlar rezervasyon yapamıyorlar sıradan dolayı.

örneğin

https://twitter.com/Mathieulh/status/1416086335169912841

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Kabukicho'nun arka sokaklarında kafalarda şişe kırıp, milleti duvarlara vurup pencerelerden atmayı öyle özlemişim ki 4 saat oynadım farkında olmadan

Bu seri sana Ps4 aldıracak hocam söylemedi deme @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Bu seri sana Ps4 aldıracak hocam söylemedi deme 

Alıntıları Göster
    Aklımdan geçeni dile döktün ama karar veremiyorum bilgisayarım eski onu değiştirip PC'de mi oynasam yoksa PS4 mü alsam bir de xbox series s var çok uygun fiyatlı ve sanırım 1080 oynatıyor Yakuza oyunlarını.

Ama kafaya henüz koymuş değilim hangi platform en çok Yakuza'yı oynatır kaç oyun var falan hiç araştırmadım ama hiçbir oyun bende konsol alma hevesini Yakuza kadar uyandırmamıştı.

Mini oyunları bile çok keyifli şimdilik ramen yaptım bir restoranda sonra siparişlere göre farklı renklerde dondurma yapma görevi çıkacak orada Japonca olması biraz zorlayacak ama bakalım telefondaki kameralı çevirici işi görebilecek mi?

Edit sadece konsol aldırmakla kalmayıp burayı görmek için gitmeme de vesile olacak bu oyun sanıyorum.

Ömrümde hiç ABD'yi girmeye özenmedim ki çoğu oyun ABD'de geçer, Avrupa'ya gittim zaten ama Japonya çok cazip ve ilginç bir ülkede

Dedem Kore savaşından sonra bir süre Japonya'da kalmış, belki bilmediğim bir akrabam vardır kan çekiyordu

Resmi niye paylaştığımı yazmayı unutmuşum oyun bitiyor bu kez YouTube'da Kabukicho'nun sokaklarını geziyorum sokak röportajlarını dinliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 16 Temmuz 2021; 21:23:36 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Bi bütün seriyi oynamış biri olarak kesinlikle ps4 almanızı oynayacaksınız da orada oynamanızı tavsiye ederim gerçekten PSP deki oyundan nasıl keyif aldıysanız 10 kat fazlasını veriyor hatta aynı tür de iki farklı seri de var ilginizi çekerse yakuza 8 seriden oluşuyor son oyun sıra tabanlı 0.1.2.3.4.5.6 en çokta yakuza 0dan baya keyif alırsın diğer oyunlarda fist of north star ve judgment serisi yani uzunca süre sizi götürür emin olun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigboss1903

Bi bütün seriyi oynamış biri olarak kesinlikle ps4 almanızı oynayacaksınız da orada oynamanızı tavsiye ederim gerçekten PSP deki oyundan nasıl keyif aldıysanız 10 kat fazlasını veriyor hatta aynı tür de iki farklı seri de var ilginizi çekerse yakuza 8 seriden oluşuyor son oyun sıra tabanlı 0.1.2.3.4.5.6 en çokta yakuza 0dan baya keyif alırsın diğer oyunlarda fist of north star ve judgment serisi yani uzunca süre sizi götürür emin olun

Neden PC veya güncel bir Xbox değil de PS4? Bu platformlarda var mı bilmiyorum ama ps4'ten beni soğutan çok gürültülü çalıştığını duymam.

Bir de korsan çalıştırıyor mu PS4 bu oyunları? PSP'de de Yakuza benzeri 4 oyun daha var ismi vermedi şimdi aklıma ama tabi yakuza'nın yanından geçemez dövüş mekaniği.

edit oynanıyormuş ama yeni PS4 firmware kaç çıkar, downgrade oluyor mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 16 Temmuz 2021; 21:37:15 >
    PC ye yeni geldi zaten ps4 te oyna dememin sebebi bazı oyunları yanlış hatırlamıyorsam sadece ps4 te var hatta yakuza dead souls vardı zamanında PS3 e çıkmış başka hiçbir platformda oynanmıyor yine samurai temalı yakuzalar vardı ps3te iki tane ama çeviren olmadı onları japonca kaldılar bende slim kasa ps4 var ses duymadım hiç slim olmasına rağmen sizin dediğiniz far kasalar ve özellikle pro modellerde tabiri caizse uçak dedikleri ses oluyor ama dediğim gibi ben öyle bir şey yaşamadım bu zamana kadar 5 senedir de cihaz bende firmwareli olarak kullanmadım ps4 te nasıl yapılıyor bilmiyorum

• Yakuza 0 companion app'i oynamıştım ama bunu yeni indiriyorrum bunda biraz daha fazla aksiyon var sanırım.

https://www.reddit.com/r/VitaPiracy/comments/72jhyq/pcsg00275yakuza_ishin_companion/

• Test aşamasında

• Rinn Doom 3'ü portladı ama henüz yayınlanmadı. Vita bu oyunun portlanması ile resmen sınıf atlamış sayılır GTA'lardan bile grafik açıdan daha ileri duruyor bu oyun.

Adamın biri Steam Deck sipraişimi iptal ediyorum demiş Rinn'in tivitinin altına :D

quote:

So, it looks like I can cancel my steam deck pre-order now... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Temmuz 2021; 0:11:19 >
  • Korsan engelleme yazılımı sebebiyle Steam Deck'in oynatamayacağı oyunları gördünüz mü PUBG bile oymatamıyor, fakat çatır çatır sattı akşam boyunca. Belki windows yüklenerek bu engel aşılabilir ama stock haliyle oynatamıyor olması irrite edici.

quote:

Popular games like Destiny 2, Apex Legends, PUBG, and Rainbow Six Siege won't be compatible with the preinstalled SteamOS due to anti-cheat software not activating on the Linux-based OS and thus leaving players locked out of the multiplayer servers.

• Gel de Vita'ya hayran olma, sevme

Oyun 6 dakikada yüklendi ve sonunda c2.128... hatası verdi ama zamanla çözecektir umarım, San Andreas da başta sorunluydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Temmuz 2021; 15:16:31 >
  • eBay'de steam deck 900$, karaborsa çok fena bir şey ama bir şeye sahip olacağım inadı çok daha beter. Yahu sadece üstüne kontrollor monte edilmiş portatif bir bilgsayardan ibraret bu cihaz.

San Andreas'ı kaldırıp Vice City ile devam edeyim dedim resmen attan inip eşeğe binmek gibi oldu. Vice City'nin ortamını daha çok sevmeme rağmen SA'dan sonra oynayamayacağım, suya düştüğün gibi ölüyorsun bel hizasındaki birçok yerden atlamıyor nişan sırasında hedef kitleme yok ben nasıl 10-15 görev ilerledim bu oyunda anlamıyorum bir gçrev oynadım sıkıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

eBay'de steam deck 900$, karaborsa çok fena bir şey ama bir şeye sahip olacağım inadı çok daha beter. Yahu sadece üstüne kontrollor monte edilmiş portatif bir bilgsayardan ibraret bu cihaz.

San Andreas'ı kaldırıp Vice City ile devam edeyim dedim resmen attan inip eşeğe binmek gibi oldu. Vice City'nin ortamını daha çok sevmeme rağmen SA'dan sonra oynayamayacağım, suya düştüğün gibi ölüyorsun bel hizasındaki birçok yerden atlamıyor nişan sırasında hedef kitleme yok ben nasıl 10-15 görev ilerledim bu oyunda anlamıyorum bir gçrev oynadım sıkıldım.
    Bende san andreasdan sonra başladım şimdi yarısındayım,dediğin doğru valla abi ama bitircez mecbur bundan sonrada bully.

• desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Bully'de bir sıkıntı yok onun mekanikleri de çok güzel grafiği de gerçi Vice City'nin de grafikleri güzel ama dediğim sorunlar can sıkıyor.. Sony PSP'ye büyük iltimas geçmiş Vice City'ye yüzme koyarak, Android'teki versiyonda yüzme olmadığına göre herhalde tekne görevleri de yoktur PSP'de ise vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Temmuz 2021; 20:31:8 >
    Vice stories gerçekten çok sağlam oyun,özellikle bir el konsolu için, ama Androide getirmemelerine şaşırdım.

• Hatırladığım kadarıyla tekne görevleri var ama mekanikleri alışmak lazım alışınca daha güzel geliyor hikayesi de zaten bir tutam Scarface barındırıyor onun haricinde ayarlardan nişan alma ayarlarını değiştirirseniz oto aim kullanabiliyorsunuz ben Vita da bitirdim vcyi gayet oynanabilir olmuş o konuda şüpheniz olmasın çökme falan bir iki defadan fazla gelmedi bence bi şans verin derim

• Bigboss1903 B kullanıcısına yanıt
    oto aim dediğimiz San Andreas'ta ben R2'ye bastığımda en yakındaki kişiyi silahın hedefine koyuyor yeşil nişangaha alıyor oysa Vice City'de ekranda sürekli bir beyaz yuvarlak nişangah var R2'ye basında FPS görüntüsüne geçiyor ve sol analaog aim yapıyor ama hedefteki nesne hareket ederse ben analogu hareket ettirmeliyim yoksa nişangah olduğu yerde duruyor bu şekilde oynamak en azında hedef almak çok güç PSP'de böyle bir sorun yoktu. Ayarlara baktım bir şey de göremedim.

Aslında sildim de keşke acele etmeseymişim siz şimdi bir ümit verdiniz ama ben bu oyunu çözemedim bu birebir PSP'deki görevleri mi içeriyor? Çünkü ben golf sahasında elektrikli testere ile birini kovaladığımı diğer görevleri falan çok iyi hatırlıyorum PSP'den

• 
Sayfa: önceki 18101811181218131814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.