Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1767. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.024
Cevap
166
Favori
1.050.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bu varken ben GTA 3 ve Vice City aktarmayacağım karta, her ne kadar VC'nin renkleri ve müzikleri çok hoş olsa da SA çok daha gelişmiş bir oyun.

VC'de checkpoint olmaması çok rahatsız edici görevlerde en ufak bir hata yaptığında aynı görevi tekrar almak için başa dönmek gerekiyor.

Şu yüzme işine cevap veren olmadı tekrar sorayım PSP'deki oyunda yüzme vardı PC'dekinin daha gelişmiş olması gerekirken bunda yok ne diyorsunuz bu işe?

Alıntıları Göster
    Hocam PSP için çıkanlar daha sonra çıkmış olup Vice City motoruyla yapılmış sürümler diye biliyorum.Dediğiniz durum doğal değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 18 Şubat 2021; 2:38:18 >
  • SertKabuk kullanıcısına yanıt
    evet oyunun doğal hali yani suya düşünce hızla can düşüyor sonra ölünüyor, PSP'de LC'de de durum böyleydi ama VC'de oksijen limit açılıyor aynı can limiti gibi belli bir süre yüzebiliyorsun.

Vita'ya Youtube yazılımı çıktı homebrew

Max Payne 4. güncellemeyi aldı sanırım hafıza sızıntısı giderilmiş ama henüz çok uzun deneyemedim en az 8-10 defa load yapmak lazım

Bu vatandaş hala modelleme yapmaya devam ediyor SWBF oyunu için, umarım azmi kırılmaz çıkarmadan evvel

https://twitter.com/N00b_B1scu1t/status/1259279241620983809

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 18 Şubat 2021; 3:54:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, mega link sanırım şifre istiyor. indiremedim dosyayı, bakabilir misiniz acaba linke?

• seth89 S kullanıcısına yanıt
    şimdi denedim indiriyor şifresiz megasync uygulamasını indirin saatin yanında çıkan mega simgesine sağ tıklayarak linki yapıştırın otomatik indiriyor, ben bu linkten kurdum sorunsuz çalışıyor

Hocam linke tıklayınca nedense descryption key soruyordu, linki kopyala yapıştır yapınca sormadı. Uğraştırdım sizi de emeğinize sağlık hocam. @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• Doom 3 BFG Edition, Assassin's Creed Identity, Assassin's Creed Pirates, Bully: Anniversary Edition, Call of Duty:Black Ops Zombies, DRAGON QUEST VIII, Modern Combat 2: Black Pegasus, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars: Knights of the Old Republic II, Fallout Shelter, Deus Ex: The Fall, Batman: The Dark Knight Rises, White Day: A Labyrinth Named School, Resident Evil 4: Mobile Edition, Resident Evil Outbreak Mobile, Real Racing 3, Professor Layton: Curious Village HD

Android listesinden benim en çok istediğim oyunlar bunlar. Farkında mısınız bilmem amadedikleri kadar da kolay değil bu Android'ten port işi galiba oysa Rinn çok az müdahale ile portlanabiliyor demişti, Andy'nin haftalarını aldı San Andreas ama çok iyi iş çıkarmış 3 saat oynadım sadece bir kere çöktü aynı çöktüğü yeri bir kez daha oynadım tekrar etmedi sorun demek geçici bir sıkıntı oldu diyorum, grafik kalitesi de oldukça tatmin edici.

Real Racing grafikleri şahane görünüyor kokpit kameralı F1 oyunu var Vita'da ama grafikler bu kadar iyi değil.

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 19 Şubat 2021; 1:20:30 >
  • quote:

San Andreas çıktı kimse yok mu yahu konuyu güncelleyen benden başka 4 saat oldu çıkalı

1,4 GB Mega link.

https://mega.nz/file/C4sVRIjb#Z291I1GOKheAkC1IMgOWKnoWyok8AF4mWmCFhmGpO64

linki değiştirdim direk ux0'a konulması gereken dosyayı paylaştım

sende üst köşede v1.3 yazıyor mu? Güncellemeden sonra olan ekranın 5.4 olması gerçekleşti ama hala 1.1 görünüyor versiyon. Benim GTA3 dosyalarını yeniden transfer etmem gerekiyor.

Allah senden razı olsun hocam. Nereden indirdiysem olmadı Hep hata verdi. Senin linkini kurdum çalışıyor. Çok teşekkürler. Acaba max payne içinde böyle hazır dosyalar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acar85 kullanıcısına yanıt
    Onu da paylaşmıştım link mevcut bir twitter mesajının içinde mevcut birkaç sayfa geriye bakın.

Kurulum için ekstra bir şey gerekiyor mı? Sadece ux0 klasörüne atmamız yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 19 Şubat 2021; 13:38:57 >

bu android portları gelirse konsol gözümde kat kat değer kazanır. Star wars oyunları falan çok güzel rpg oyunlardı. Keşke gelse hemen  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hana-MicHi__

Kurulum için ekstra bir şey gerekiyor mı? Sadece ux0 klasörüne atmamız yeterli mi?

eğer daha önce portlanmış oyunlardan kurduysanız yüklenmesi gereken kimi uygulamaları sharkfood ve 2 plugin'i kurmuş olmalısınız eğer bunlar yüklü ise bu klasörü ux0'daki data klasörüne atıp vpk'yı kurmanız yeterli.

• merhabalar bu videodaki apk dosyasının içindeki american.gxt dosyasını vitanın gereken yerine koydum adam her yer türkçe diyor ama senaryoya göre yaptım, cümleye göre çeviri yapmadım diyor salladığı yerler olabilirmi? daha iyi türkçe dosyası varmıdır acaba? yoksa yeterlimi bu dosya?

İlk portum olacak. Biraz araştırma yapayım ben 👍🏻
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt

gta3 ve vice city bilgisayar port olduğu için plugin kurmasan bile çalışır. Ancak oynarken çökme mesajı almamak için ve oyunu uyku moduna alınca sorun yaşamamak için fdfix plugini kurman gerekir.

san andreas ve max payne android portu oyunlar, fdfix ve kubridge isimli pluginler gerekiyor. Ayrıca psm runtime 2.01 yükleyip sharf00d isimli uygulama ile ur0 yoluna bir suprx dosyası oluşturman lazım. Biraz karışık gelebilir ilk kez yaparken ama android port oyunları bu şeyleri hep isteyecek gibi bu yüzden bir kere yapsan diğer oyunlarda rahat edersin.

konsolrehberi adresinde adım adım kurulumları var tüm bu port oyunlarının, ben dosyayı başka yerden indirdim ama plugin falan kurulumlara oradan baktım. Sorun yaşamadım

• quote:

Onu da paylaşmıştım link mevcut bir twitter mesajının içinde mevcut birkaç sayfa geriye bakın.

Buldum hocam. Sayende iki oyunu da sorunsuz kurdum. Teşekkürler.

• Bir oyun karakteri özlenir mi yahu, resmen özledim keratayı, açtım ikinci oyunun videosunu izledim. Çeviriyi yapan kişi çok hevesli, ne zamana biter dedim "tarih vermek için henüz erken ama bir, iki teknik sorunu çözdüğümüzde ne kadar sonra çıkarabiliriz anlaşılır" dedi.

genelde bir haber var mı diye buraya geliyorum, sizin mesajları takip ediyorum

• gta3 ve vice city telif yüzünden github sayfalarından vpk ve dosyaları kaldırılmış. Rinnegatamante sitesinde dosyaları duruyor hala ama kaldırılması muhtemel. Kuracak olan varsa çabuk tutsun elini.

Acaba bu durum android portu olan oyunlar için de problem oluşturur mu? listedeki oyunlar iptal edilirse çok kötü olur

• aytug25 kullanıcısına yanıt
    En son haber GTA 3, GTA VC ve San Andreas'ı tersine mühendislik yapan sitelerden indirdi Rockstar, tabi artık pek bir şey fark etmez bizim açımızdan

Bu haftasonu Bully çıkar diye umut ediyordum ama olmayacak galiba.

GTA Chinatown Wars oyununu da portluyorlar yine PC'den olsa gerek acaba ne gibi farklılar var PSP versiyonu ile arasında?

Bir diğer haber Vita için Android'in popüler video oynatıcısı Movian portlanıyor, h.264, aac, flac, mkv ve altyazı desteği olacak tüm klasörleri görebilecek.

Bu arada Vita çözünürlüğünde PSP oyunlarını oynatma kampanyasında toplanan para 1615 $ olmuş, uğraşanlar var ama işlem çok karışık ve pandemi sürecinde bile insanlar "bununla uğraşacak kadar çok vaktim yok" demişler github'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 20 Şubat 2021; 17:57:21 >
  • Ben oyun oynamaktan çok cihazla oynuyorum resmen 🤣 Dünden Psp ve PsX Bubble özelleştirmeleri yapıyorum. Cidden arayüz falan o kadar güzel ki.

• 
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.