Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.034
Cevap
166
Favori
1.050.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #26
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Back in 1995 - Official Trailer | PS4, PS Vita

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Ben bu tarzı severim yarım saat oynadım grafikler bana bile illallah dedirtti.
  • Arkadaşlar selamlar. Vita almayı düşünüyorum 3.65 Fat (oled) versiyona kaç para vermeliyim? 8gb orjinal kartıyla mesela.

Sd2vita olanlar nasıl? Orijinal karta göre performans kaybı var mı yoksa onlara da bakayım mı?

2. el alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir çabuk bozulan bir yeri var mı yoksa cihaz sağlam, rastgele al gitsin mi dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Distortion -- 24 Mayıs 2019; 18:51:1 >
  • Distortion kullanıcısına yanıt
    SD2vita sadece bir adaptör farklı bir Vita türü değil orjinal hafıza kartı yerine sd kullanabilsin diye korsan geliştirildi.

Fiyat verebilmek çok güç cihazın durumuna göre değişir ama herhalde 500 tl altına satılandan şüphelenirim bir sorunu olabilir diye.
  • Distortion kullanıcısına yanıt
    Sd2vitada performans kaybı falan yok. Sony nin düşük kapasiteli pahalı kartlarına para vermemek için geliştirildi. Sonyde en fazla 64 gb var bulunursa. Sd2vita ile 400 gb kullananlar var redditte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Distortion

Arkadaşlar selamlar. Vita almayı düşünüyorum 3.65 Fat (oled) versiyona kaç para vermeliyim? 8gb orjinal kartıyla mesela.

Sd2vita olanlar nasıl? Orijinal karta göre performans kaybı var mı yoksa onlara da bakayım mı?

2. el alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir çabuk bozulan bir yeri var mı yoksa cihaz sağlam, rastgele al gitsin mi dersiniz?
    Sony nin kendi hafıza kartı özellikle 32 ve 64 gb modellerinde okuma yazma hızları düşüklüğünden içindeki veri sürekli bozulur. Sd2vita çok daha performanslı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Distortion

Arkadaşlar selamlar. Vita almayı düşünüyorum 3.65 Fat (oled) versiyona kaç para vermeliyim? 8gb orjinal kartıyla mesela.

Bulabiliyorsanız slim alın hocam
    Ben çok fantastik fiyata almıştım ama şuan 400 500 arası ideal
    Bozuk vitaya pek rastlanmaz sanırım ekranı çizik kırık vs olmasın yeterli

• Shakedown havaii için link yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Shakedown havaii için link yokmu
    Nps de var sanırım nette bende rastlamadım

• Beyler vita ar cards boyutları ne kadar elinde olan birisi varsa ölçebilir mi? Çıktı alıcam o boyuta göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Beyler vita ar cards boyutları ne kadar elinde olan birisi varsa ölçebilir mi? Çıktı alıcam o boyuta göre
    Web sitelerinde aradınız mı bence şimdiye kadar birileri illaki ölçüp paylaşmıştır hem de denenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 28 Mayıs 2019; 19:26:55 >

• vee Shakedown Hawaii'de globalde birinciyim. SH de sıralamanızı yazarmısnız?

Killzonede platin kupa alındı. eğer başka platin alan varsa paylaşabilirmi?
  • Merhaba arkadaşlar,

Ps vita da youtube çalışıyor mu, çalışıyorsa bir cep telefonu gibi randıman veriyor mu?

Biraz araştırdım, gördüm ki, sony geçen yıl resmi youtube uygulamasını yayından kaldırmış. Tubevita diye bir uygulama dolaşıyor.

Çocuk için tablet alacaktım, iyi bir tablet parasına ps vita alınabiliyorsa eğer, ne gerek var tablete. Hem çocuğa aldım bahanesiyle ben de oynarım fena mı olur

• nighty kullanıcısına yanıt
    Maalesef youtube çalışmıyor. Şu an 500₺ civarına nasıl bir tablet alınır bilemiyorum ancak PS Vita ortalama bir çocuğun tabletten beklediklerini karşılayacak bir cihaz değil. Tabi sizin çocuğunuzun oyun anlayışı yaşıtlarından çok daha farklı ve kaliteliyse bilemiyorum. Ama oyun dışında herhangi bir android cihazla yarışabilecek bir alet değil maalesef.

• nighty kullanıcısına yanıt
    Ps vitanin tarayici uygulamasindan youtubenin web sitesine girip uygulama gibi kullanirsin tube vita ise direk tarayici üzerinden ytnin web sitesine gidiyor farki bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 2 Haziran 2019; 0:15:11 >
  • Anladım, teşekkürler arkadaşlar. Demek ki işime yaramayacak.

Üzüldüm ya. Çocuğa aldım diyecektim hanıma

• kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    tebrikler

killzone da platin için başladım ama araya iş yoğunluğu vs girdi, ara sıra botzone atıp çıkıyorum, bazı online kupaları sıkıntı olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Maalesef youtube çalışmıyor. Şu an 500₺ civarına nasıl bir tablet alınır bilemiyorum ancak PS Vita ortalama bir çocuğun tabletten beklediklerini karşılayacak bir cihaz değil. Tabi sizin çocuğunuzun oyun anlayışı yaşıtlarından çok daha farklı ve kaliteliyse bilemiyorum. Ama oyun dışında herhangi bir android cihazla yarışabilecek bir alet değil maalesef.
    Sakın o niyetle almayın
    Maalesef vita multimedya konusunda tabletlere göre çok zayıf
    Güçlü donanımı olan 2.el arayın bence
    İpad mini bile olabilir

• İkinci el cihaz almayı düşünüyorum fakat slim ile fat arasında kararsız kaldım.Fat cihaz ekranın oled olması sebebiyle daha önde gözüküyor siz ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

İkinci el cihaz almayı düşünüyorum fakat slim ile fat arasında kararsız kaldım.Fat cihaz ekranın oled olması sebebiyle daha önde gözüküyor siz ne düşünüyorsunuz?
    ben almıştım zamanında
    şuan alsam slim alırım
    normal usb kullanması 1 gb dahili hafızasının olması büyük artısı
    ekranlar farklı ama öyle arada çok fark yok bence
  • 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.