Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1682. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16801681168216831684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Switch bu denli atraksiyonlu donanım kullanan bir oyun var mıdır acaba? Geçen Konsol Üssü'nde dinliyordum PS1'deki Solid Snake'in oyun dünyasına kazandırdığı yenilikleri çağrıştırıyor Tearaway ben henüz bitirmedim.

Gerçi Uncharted da öyleydi kamera, iki dokunmatik yüzey, hareket sensörü her şeyi kullanıyor.

Ama doğruyu söylemek gerekirse oyun oynarken hiç de aramıyorsun bu özellikleri. hele dokunmatik ekran oyuncular için tam bir baş belası.

Haftasonu Killzone Liberation'ı bitirdim sonra YS Felghana'ya yeniden başlayayım dedim yok sarmıyor beni 11 saat oynamışım ama hızlıca canını iç eden yaratıklar sonrasında canın dolsun diye 30 saniye bir kenarda soluklanma hiç bana göre değil oynayayım bitsin yahu neden aynı yerde tekrar tekrar bu kadar kolay ölüyorum

Keşke Pilot Academy gibi bir oyun Vita'ya gelseydi ben çok ümitliydim Unity motoru sızınca Android'in uçak oyunlarını portlarlar dedim olmadı. Switch için Android emulator çıkmış geçtğimiz aylarda.
  • Akşam akşam bombayı patlattı yine Flow, Vita için PS TV eklentisi yayınladı. Yani Vita PS TV gibi multi oynatabiliyor aslında bu pek gelişmemiş haliyle aylar önce bir kez daha yayınlanmıştı ama bu kez native PS TV kolu bağlantısını da mümkün kılıyor.

Hala ufak sorunlar var adrenalinde ps4 dokunmatik alanına dokununca çöküyor.

edit Daha önce yani geçtiğimiz Temmuz'da yayınladığı eklentileri açıp kapayan bir uygulamadan başka bir şey değil bu, yanlış alarm için kusura bakmayın akşam akşam büyük bir olay gibi duyurdum dikkatli okumayınca

Bunu açınca fiziksel tuşların yani Vita üstündekilerin çalışmıyor olması berbat hala bir çözüm bulamamış ama PS TV mapi çok daha iyi oyunların.

edit akşam akşam benim kafa durdu, ben PS TV'deki Killzone gamepad konfigürasyonunun Vita'da olmasını mı istiyordum yoksa tam tersi mi hatırlayamıyorum bu saatte de açıp bakmaya üşeniyorum.

PS TV'de L3'e basınca koşuyordu Vita'da halka tuşuna, yaşlılık ne kötü bunuyor muyum nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 3 Mayıs 2019; 0:35:17 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Tüm vita oyunlarında adhoc olmaması skandal ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    türkçe psp gta oyunlarını nereden buldunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

türkçe psp gta oyunlarını nereden buldunuz?
    hatırladığım kadarıyla mcpspden buldum ama baktım silinmiş ben sana kendi hazırladığım dosyaları alttaki linkte paylaşıyorum. isteyen indirsin:http://s2.dosya.tc/server8/qankuz/LCS_VCS_turkce_psp_yama..rar.html

edit: aklıma gelmişken söyleyeyim bügün vitayı sıfırladım tarayıcıya girdim youtubenin mobil sürümü artık çalışıyor artık sıfırladım diyemi yoka yt destekmi verdi bilmiyorum bilginiz olsun diye dedim sizde bir girip deneyin mobil yt çalışıyormu diye videolar vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 4 Mayıs 2019; 0:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanici32

hatırladığım kadarıyla mcpspden buldum ama baktım silinmiş ben sana kendi hazırladığım dosyaları alttaki linkte paylaşıyorum. isteyen indirsin:http://s2.dosya.tc/server8/qankuz/LCS_VCS_turkce_psp_yama..rar.html

edit: aklıma gelmişken söyleyeyim bügün vitayı sıfırladım tarayıcıya girdim youtubenin mobil sürümü artık çalışıyor artık sıfırladım diyemi yoka yt destekmi verdi bilmiyorum bilginiz olsun diye dedim sizde bir girip deneyin mobil yt çalışıyormu diye videolar vs.

Alıntıları Göster
    ben gta vice city için native eklentisi kurdum acaba onda sıkıntı yaşatıyor mu?
  • Shakedown: Hawaii Vblank'in ustalık eseri olacak gibi duruyor. Metacritic'ten 90'ı zorlar diye düşünüyorum.

Ana hikayenin yanındaki ekstralar çoğaltılmış,her şey çok daha canlı, Retro City'deki deneysellik hissi yerini daha bir olmuşluğa bırakmış gözüküyor.Taşınabilir cihazlar için biçilmiş kaftan bir oyun olduğunu söylememe gerek yok. Kendisi Vitalarımızı uzun süre ısıtacağa benziyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_SK1fU9v72E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 4 Mayıs 2019; 16:59:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

ben gta vice city için native eklentisi kurdum acaba onda sıkıntı yaşatıyor mu?

Alıntıları Göster
    ben denedim sıkıntı çıkarmadı. ama 2 kişilik veya 4kişilik oynarken (bende 1 vita 3 psp varda :) ) adamların isimleri başka tarafa kayıyor adam orda zannedip ateş ediyorsun bir bakıyon başka yerden çıkıyorlar o yüzdn ben kaldırdım nativeyi ama çeviride bir sıkıntısı yok.
  • Switch’e Xbox ve Dreamcast emülatörü hazır,PS2’de yolda..

Yıllardır Vita’da istediğim,beklediğim 2 emülatördü aslında Xbox veya PS2 oyunlarını Vita’da oynamak harika olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • return to castle wolfstein deneyen oldu mu yeniden ben Vita'ta da denedim çalışmıyor.
  • IGN boşuna Patapon'u 2008-9'un en iyi oyunu seçmemiş, gerçekten çok keyifli bırakamıyorsun.
  • 3.69 ve 70 exploit yayınladı Andy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 6 Mayıs 2019; 3:12:48 >
  • Merhabalar efendim, Vita'mı 3.69'dan 3.60'a güncellemiş ( :)) ) olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Şimdi rica etsem şu oyunları indirebileceğim uygulamanın adını paylaşabilir misiniz? God Of War serisini baştan tamamlamak için sabırsızlanıyorum :)) Saygılarımla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: melezsk

Merhabalar efendim, Vita'mı 3.69'dan 3.60'a güncellemiş ( :)) ) olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Şimdi rica etsem şu oyunları indirebileceğim uygulamanın adını paylaşabilir misiniz? God Of War serisini baştan tamamlamak için sabırsızlanıyorum :)) Saygılarımla....
    Hocam pkgj ile direkt vitaya indirebilirsiniz yada
    Nps browser ile pcden indirip vitaya atabilirsiniz
    Ben pcyi tavsiye ederim çünkü pkgj biraz yavaş indiriyor

Bu arada pstv arayışım devam ediyor makul fiyata satanları bekliyorum

• Hemen bakayım, çok teşekkürler :))

• Bu PSP oyununu bugün fark ettim bir Youtube videosunda, burada detaylı anlatıyor. Oyun çok keyifli Dissidia en sevdiğim dövüş oyunu neredeyse onu gölgede bırakacak seviyede diyebilirim.

• http://https://youtu.be/s-LfMbvRoKo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • veee nihayet NPS Browser'e geldi...
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanici32

veee nihayet NPS Browser'e geldi...
    Bir kaç yere baktım yoktu
    Hoş gelmiş

• vblank açiklama yapti avrupa surumu onumuzdeki haftaya kadar gelmiyecekmis amerika surumunu oynayacagiz artik
    oyun hakkinda: oyun rcr den kat kat daha iyi grafikler iyice oturmus (Retrocity'e göre) gta 5 oynadim sandim. vitamizin yeni gta5 i sayılır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 8 Mayıs 2019; 19:38:22 >
  • 
Sayfa: önceki 16801681168216831684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.