Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: petronius Daha Az
1 Kayıtlı Üye
33.621
Cevap
129
Favori
871.656
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PS Vita >> @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1427 Mesaj
      08 Şubat 2019 21:15:44
      arkadaşlar near uygulaması kapandı mı? yani çevreme vita kullanan oyuncuları artık bulamayacağız galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 8 Şubat 2019; 21:22:45 >
      |
      |

• Binbaşı
      1427 Mesaj
      08 Şubat 2019 23:59:50
      https://whatoplay.com/vita/2018/

yıllara göre ne çok oyun çıkmış arkadaşlar.
      sadece 2016-2018 arası 300 oyun çıkmış tabi sadece bu listeye yansıyan. ayrıca 2019 içinde 44 oyun açıklanmış,
      |
      |

• Yüzbaşı
      693 Mesaj
      09 Şubat 2019 00:19:37
      God Eater 3 çıktı pc için keşke vitayada gelseydi.
      |
      |

yaw he he
    • Binbaşı
      1249 Mesaj
      09 Şubat 2019 14:56:22
      quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

evet pkgj'yi güncelleyin çok güzel özellikler geldi arka planda yükleme gibi 0.47 son sürüm halen olsa gerek.

Alıntıları Göster
      Güncelledim teşekkürler, 0.33 de kalmış sürüm
      |
      |

• Yarbay
      9003 Mesaj
      09 Şubat 2019 21:50:54
      Shakedown Hawai'nin duyurusu yapıldı ama önce fiziksel olacakmış umarım çok kısa zamanda da psn çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      9003 Mesaj
      10 Şubat 2019 00:47:52
      Bir ay önce bir DS emülatörü çıkacak haberi vermişti TechJames hiç ses çıkmadı, haberi olan var mı?

• Yarbay
      9003 Mesaj
      10 Şubat 2019 01:01:48
      https://twitter.com/N00b_B1scu1t/status/1091657896042156032

bu SWBF2 remake bütün gün aklımdan çıkmıyor sanki PC'de oynayamıyorum ama işte...

• Binbaşı
      1983 Mesaj
      10 Şubat 2019 03:50:53
      quote:

Bir ay önce bir DS emülatörü çıkacak haberi vermişti TechJames hiç ses çıkmadı, haberi olan var mı?
      Dün videosunu izledim
      1 ay önce yayınlamış
      Ben de kaç gündür nintendo emülatörlerine sardım
      Meğer pcde varmış android bile çalıştırıyormuş ds oyunlarını
      Ama işte şu çift ekran olayı zorluyor telde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 10 Şubat 2019; 6:19:23 >

• Yarbay
      9003 Mesaj
      10 Şubat 2019 04:18:28

Bir daha el konsolu alırsam mutlaka GPD Win mini laptop olacak. En iyi oyun cihazı PC'dir, firmaların oyun portlasınlar diye ağzılarına bakmaktan gına geldi. Kendi sattıkları konsola oyun yapmıyor pezolar.

|
      |
      mahsur kalan adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1027 Mesaj
      10 Şubat 2019 05:08:43
      quote:

Bir daha el konsolu alırsam mutlaka GPD Win mini laptop olacak. En iyi oyun cihazı PC'dir, firmaların oyun portlasınlar diye ağzılarına bakmaktan gına geldi. Kendi sattıkları konsola oyun yapmıyor pezolar.
      Eski ve hâlâ daha bir ps vita kullanıcısı olarak Switch aldım çok memnunum. Switch şu an rakipsiz el konsolu piyasasında. Tabi bir de benim gibi kırılmış Switch kullanıyorsanız, telefona mp3 atar gibi oyunlara kuruş vermeden istediğinizi atıp oynayabiliyorsunuz. Bir düşünün derim. One X, Pro Ps3, ps vita sahibi biri olarak söylüyorum Switch bambaşka deneyim. Şuna bak Switch övmeye geldim sanki, Nintendo dan paralar yattı ondan&#128516;

Not: Bir ara başlarım dediğim Zelda'ya başladım.Allahtan boş zamanımda başlamışım 4 gündür aralıksız oynuyorum, az 150 saati var. Öss maratonu gibi oyuna girdim anasını satayım 4 gündür başka bir şey yapmıyorum.Üni açılana kadar bitiririm umarım. &#128516;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 10 Şubat 2019; 5:11:52 >

• Binbaşı
      1983 Mesaj
      10 Şubat 2019 06:23:32
      quote:

Bi ara steam el konsolu yapacak dedikoduları vardı
      Pcyi elde oynatacak cihaza çevirmek zor ve optimizasyon isteyen bir iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 10 Şubat 2019; 10:8:48 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1027 Mesaj
      10 Şubat 2019 06:31:25
      Çok güçsüz bir alet gpb win.Bana göre saçmalık. En azından exclusive oyunlara sahip olursunuz o paraya onu alacağınıza konsol alarak. Hiç ama hiç mantıklı değil.

|
      |

• Binbaşı
      1427 Mesaj
      10 Şubat 2019 11:14:09

Hesaptaki fotoğraflara baktım gayet güzel duruyor fakat bu oyun multi odaklıydı kim oynayacak ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1427 Mesaj
      10 Şubat 2019 11:15:44

Pc tabanlı ve amd altyapısını kullanan el konsolu var gta5 bile yüksek ayarda çalışıyor ama cihaz 800$ olunca pek tercih edilemiyor ayrıca switch kadar büyük

|
      |
      ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1427 Mesaj
      10 Şubat 2019 11:19:07

Switch icin daha küçük ve joycon’lari sabit yeni bir versiyon çıkacak diyorlar onu tercih edebilirim istenilen fiyata göre bence büyük bir cihaz, yeni switch versiyonunun 199$ üzerinden satılacağı normal switch’den daha ucuz olursa daha tercih edilir şuan ülkede switch alınacak bir fiyatta değil

|
      |
      ButcherofBlaviken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      9003 Mesaj
      10 Şubat 2019 16:32:40
      Binding of Isaac karakter gelişimi, toplanan nesnelerle yeni şeyler açma, ve sadece dik açı ile ateş edebilmesinden dolayı Riddled Corpses'un eline su dökemez.

Yazık etmişler oyuna. Bir de yahu hayat zaten boktan sokağa çıkıyorsun her yeri pislik götürüyor neden saatlerce bakacağım sanal bir alem olan oyunda yerlerde bok olur, düşmanlar bok şeklinde olur patlatınca üstüne sıçrar ki?

|
      |

• Binbaşı
      1427 Mesaj
      14 Şubat 2019 10:07:07
      Smach Z ürününü daha önce de söylemiştim kickstarter kampanyası ile hayatına başlıyor piyasaya çıkmadan içindeki ekran kartını amd vega ile güncelleyeceklerdi performans olarak ps4-xb1 arası güç sağlıyor ve gta5 gibi oyunlari akıcı oynatabiliyor tek sıkıntısı büyük bir firma değiller ve cihaz biraz kaba, Steam kontrolcüsü şeklinde tasarlandığı icin kaba ve ağır ayrıca pili de baya yer kaplıyor. Ayrıca fiyatı da 800$ seviyesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 14 Şubat 2019; 10:8:20 >
    • Binbaşı
      1983 Mesaj
      14 Şubat 2019 11:00:36
      quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Smach Z ürününü daha önce de söylemiştim kickstarter kampanyası ile hayatına başlıyor piyasaya çıkmadan içindeki ekran kartını amd vega ile güncelleyeceklerdi performans olarak ps4-xb1 arası güç sağlıyor ve gta5 gibi oyunlari akıcı oynatabiliyor tek sıkıntısı büyük bir firma değiller ve cihaz biraz kaba, Steam kontrolcüsü şeklinde tasarlandığı icin kaba ve ağır ayrıca pili de baya yer kaplıyor. Ayrıca fiyatı da 800$ seviyesinde.
      Valla ben el konsolunda konsola özel oyun oynama taraftarıyım
      Pcde ki oyunu küçük ekrana sığdırmak bana büyük bir fantazi gibi geliyor

Bu arada lego serisine başladım marvel heroes universe in peril
      Öyle dalıp oynamışım ki bi baktım saat 5 herşeyi toplama işi insanı esir alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 14 Şubat 2019; 11:5:23 >

• Yüzbaşı
      941 Mesaj
      14 Şubat 2019 11:14:23
      Techjames video atmis modoru ile surum dusurme gelmis bendede 3.68 var 3.65e dusurup enso yuklucem:

https://youtu.be/CtJTpgCqntI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 14 Şubat 2019; 11:14:50 >

• Binbaşı
      1427 Mesaj
      14 Şubat 2019 12:05:53

Ben ise her oyunun her konsola gelmesini ve konsollar arasında cross-play sisteminin olmasını isterdim arkadaşlarımla oyun oynamak icin ayni sisteme bağlı kalmamalıyım

|
      |
      mahsur kalan adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.