Şimdi Ara

Ps vita gps problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hepsiburada.comdan bugün geldi vitam. 3G modeli.
    Haritalar ve nezr uygulamasını açtığım zaman hata kosu alıyorum.

Kod: C2-13396-2

Ayarlarım doğru, locanın Services açık.
    Bu sekilde problem yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berrenger -- 24 Şubat 2012; 22:08:44 >

• Net bir çözümü yok, resmi forumlarda cihazın restore edilmesi tavsiye ediliyor. Kapalı ortamlarda bu hata da sık alınıyor, dışarı çıkıp deneyin birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 24 Şubat 2012; 21:50:21 >
  • Simkart takınca problem kalkti ama benim anlamadığım illa simkart mı takmamız gerek.
  • gps icin wifili bi ortam veya sim kart mı takılı olması lazım illa?yoksa gps kullanamıyormuyuz arkadaşlar?bu konularda biraz geride kaldım kusura bakmayın..gps de lazım cunku bana ona gore model secicem..
  • İphone 4s gps daha iyidir :(
  • Vita nin wireless modeli var bende..Ayni sorunu yasiyorum..Hem near hem maps uygulamarinda lokasyon hatasi aliyorum.Yabanci forumlarda yiginla adam ayni seyden sikayetci..3G veya Wireless farketmiyor.Sorun herkeste ayni..yeni bir FW ile duzeltilir sanirim
  • benimki de Wİ-Fİ modeli bendede aynı sorun yaşanıyor
    hala çözümünü bulamadım
  • Sokaga cikin ve Near i update edin sorununuz cozulur..Evin icindeyken kesinlikle location hatasi alirsiniz..ama disari cikinca problem olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.