Şimdi Ara

PS Vita Alınır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hikayeyi anlatayım hemen

Bir tane Monster P170 laptop alacağım,piyasada altından girip üstünden çıkamadığı oyun yok...

Bunun dışında Cube U30GT tabletim gelicek,çalıştıramadığı Android uygulama ve oyun yok.Sırf bu tablet geldiği için Galaxy S3 yerine Nokia Pureview 808 alıcam...

Yani elimde güçlü oyun donanımları mevcut ama buna rağmen Vita alacak kadar param kalıyor.Sizce almalı mıyım,siz olsanız ne yapardınız,Vita oyunları gerçekten özel mi ?

Fikirlerinizi bekliyorum...

• Bende Laptop, iPad, iPhone 4, PSP, PS3 olmasına rağmen gidip yanına bir de PS Vita aldım. Yani bu tamamen bütçe meselesi ve biraz da merak gerektiren durum. PS Vita alırsan eğer, eşsiz güzellikteki oyunları oynama şansına sahip olabilirsin. Mesela Uncharted, LittleBigPlanet, Sound Shapes, Fifa ve sayamadıklarım...
  • Vallaha almak istiyorum ama param ucu ucuna Vita'ya yetiyor...geriye ne oyun ne de hafıza kartı için yer kalmıyor... Ama yine de almaya çalışıcam...
  • - Vita alınır mı?
    - ben kendisine çok ters laflar ettim alınmadı...

iğrençlikten sonra ciddi fikir: eğer gerçekten çok mobil bir insansan, yolculuk sırasında telefonun/tabletin pili bitmemesi gerekiyorsa vita gayet güzel işe yarıyor... alınabilir... ama sonuçta vitanın oyunları ve mecburi aksesuarları ucuz değil, bütçeni sarsacaksa çok da önemli bişi değil...

bonus yorum: pureview herhangi bir telefona göre kalın ve ağır... hani "fotoğraf makineme kim telefon özelliği koydu?" modunda... istersen telefon konusundaki fikrini gözden geçir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

- Vita alınır mı?
    - ben kendisine çok ters laflar ettim alınmadı...

iğrençlikten sonra ciddi fikir: eğer gerçekten çok mobil bir insansan, yolculuk sırasında telefonun/tabletin pili bitmemesi gerekiyorsa vita gayet güzel işe yarıyor... alınabilir... ama sonuçta vitanın oyunları ve mecburi aksesuarları ucuz değil, bütçeni sarsacaksa çok da önemli bişi değil...

bonus yorum: pureview herhangi bir telefona göre kalın ve ağır... hani "fotoğraf makineme kim telefon özelliği koydu?" modunda... istersen telefon konusundaki fikrini gözden geçir...

Hocam bu 808 konusunda hala biraz kararsızım ama sonuçta DSLR makine almak istiyordum,telefon ihtiyacım olduğu için DSLR'dan vazgeçtim...808 hem DSLR hem telefon gibi...

Ben 808'i internete girip dolaşmak,uygulama,oyun ve film için kullanmıycam ki...Bunlar için koca tablet var ve gayet taşınabilir...benim konumumu göz önüne aldığımda 808 bana mantıklı geliyor...

Zaten o kadar salak bir telefondan geçicem ki 808'e...o bana en iyisi gibi gelicek

• Bu arada Vita almıycam kesin... çok pahalı hocam... öğrenci adama uymuyor...
  • eğer taşınabilir konsol almayı düşünüyorsan vita almamanı öneririm satışları kötü olduğu için 3. partiler desteğini çekiyor var olan oyunlar da güzel ancak sadece 3 tanesi parana değebilir.3ds'i öneririm gayet güzel oyunları var ve daha da gelecek.eğer bu nesil olması çok önemli değil ise psp veya ds'ten birini de alabilirsin ancak tahmin edeceğin üzere bunlara yeni oyun çıkmayacak.3ds her ne kadar grafik konusunda psvita ile yarışamasa da 3d'si ve oyunları ile psvitanın önüne geçiyor.hem şu sıralar 400'e kadar indi.üstüne yurtdışından bayağı bir oyun getirtebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkangoth

eğer taşınabilir konsol almayı düşünüyorsan vita almamanı öneririm satışları kötü olduğu için 3. partiler desteğini çekiyor var olan oyunlar da güzel ancak sadece 3 tanesi parana değebilir.3ds'i öneririm gayet güzel oyunları var ve daha da gelecek.eğer bu nesil olması çok önemli değil ise psp veya ds'ten birini de alabilirsin ancak tahmin edeceğin üzere bunlara yeni oyun çıkmayacak.3ds her ne kadar grafik konusunda psvita ile yarışamasa da 3d'si ve oyunları ile psvitanın önüne geçiyor.hem şu sıralar 400'e kadar indi.üstüne yurtdışından bayağı bir oyun getirtebilirsin.

3. partilerin desteğini çektiğine dair, delil,kanıt,bilgi veya bunların yazılı olduğu bir kaynak verebilirmisin.Yoksa atıyorsun diyecem.

• ben sadece okuduğumu söyledim kimin çekip çekmediği hakkında pek bir bilgim yok.vita ile ilgilenmiyorum maalesef memory card olayından dolayı.bunların da bir gösterge, başlangıç olduğunu düşünmüştüm.
    http://www.ign.com/articles/2012/05/17/famitsu-cave-cancels-two-playstation-vita-games
    http://www.pocketgamer.co.uk/r/PS+Vita/Dungeon+Defenders+Vita/news.asp?c=41996

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangoth -- 29 Ağustos 2012; 1:14:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.