Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasin1001

Arkadaşlar benim plus üyeliğim 05.01.2018'de bitiyor.Buna dair mail geldi bana 24 saat içinde üyeliği iptal etmezseniz 179.99 TL cüzdanınızdan çekeceğiz diye.Yıllık üyeliklerde yakın zamanda herhangi bir indirim olurmu?İptal edersem indirimden üyelik alırsam önce ki indirdiğim oyunlar tekrar kullanılırmı?Birde Üyelik nasıl iptal ediliyor? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

otomatik yenileme açık durumda.hesap yönetiminde plus aboneliğinin yenilenmesini kapatma seçeneği var.bakın tam ismini bilmiyorum fakat rahatça bulabilirsiniz.Oradan otomatik yenilemeyi kapat a basın
    Yakın zamanda indirim olmaz.Daha yeni 135 tl ye indirdiler.Mart tan önce indirim gelmez bence.
    Aboneliği yenilersiniz önceki oyunların kiliti açılır oynamaya devam edebilirsiniz.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz Otomatik Olarak Abonelikleri Yenile veya Ön Siparişi Verilen İçerik için Öde seçeneğini kapattım ama kartım hala kayıtlı.Birde mail'de Cüzdanınızda yeterli bakiyeniz yoksa Sony Entertainment Network hesabınızda güncel ve otomatik cüzdan fon seçeneği etkinleşmiş olan kayıtlı hesap ödeme yöntemini kullanacağız.Bahsedilen kayıtlı kartım mı oluyor acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasin1001

Dediğiniz Otomatik Olarak Abonelikleri Yenile veya Ön Siparişi Verilen İçerik için Öde seçeneğini kapattım ama kartım hala kayıtlı.Birde mail'de Cüzdanınızda yeterli bakiyeniz yoksa Sony Entertainment Network hesabınızda güncel ve otomatik cüzdan fon seçeneği etkinleşmiş olan kayıtlı hesap ödeme yöntemini kullanacağız.Bahsedilen kayıtlı kartım mı oluyor acaba.

evet.cüzdandan otomatik para ekle yükle tarzı seçeneğinde kapalı olması gerek
    1.adım,Otomatik Yenileme Kapalı yazması gerekli
    2.adım Cüzdan bölümünde en alttaki olan olması gerek.Otomatik para ekle tarzı seçenek var.2 tane seçeneğide Hayır diye seç.
    Kredi kartında para çekmemesi gerek bu sayede
    Her Plus yenilediğinde bu iki ayar otomatik açılıyor

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımınız için.Dediklerinizi uygulardım.Otomatik Olarak Abonelikleri Yenile butonuda pasif.Kredi kartımıda sildim ne olur ne olmaz diye.
  • GTA 5 indirimi neyin nesi yaaa bu olmadı işte. Yeter artık millet bu oyundan sıkılmadı mı?
  • _EsmeR kullanıcısına yanıt
    aynen başka oyunmu yoktu koydular . en azından yılbaşı indiriminde olmayacak o iyi
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Aynen bunada şükür ben görmekten sıkıldım oyun hala indirim yiyor felan :D
  • skyrim indirime girse guzel olacak fakat turkce yamaya bile izin vermiyorlar yuklenmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 exclusive oyun indirimleri

Ps2 exclusive oyunu 9 tl
    Twisted Metal: Black https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA02076_00-SCES503600000001

Ps2 exclusive oyunu 9 tl
    War of the Monsters https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA01981_00-SCES512240000001

Ps2 exclusive oyunu 12 tl
    STAR WARS™ BOUNTY HUNTER™https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1006-CUSA03493_00-SLES508310000001

KNACK™ 18 tl https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA00006_00-KNACK00000000000

KILLZONE™ SHADOW FALL 29,75 tl https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA00002_00-KZ4RELEASE000041

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 5 Aralık 2017; 5:27:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

uncharted konusunda tek tavsiyem olacak. seriye 1. oyunla başlamayın. ben o hataya düştüm ve inanılmaz sıktığı için diğer iki oyuna da başlayamadım. kendi zamanı için çok iyi oyun olabilir fakat günümüzde bu oynanış tarzı çok sıkıyor. devamlı adamlar geliyor vur allah vur bitmiyorlar. midem bulandı bir süre sonra

Peki sadece uncharted 4 ve lost legacy yi oynasam anlamlı olur mu? Yoksa sadece kuru aksiyon mu olur?

Bir de lost legacy'de oynayış tarzı değişiyor mu? Yine tek başına 1000 kişiyi öldüren süper polat adam tarzıyla mı oynuyoruz?

un1 i oynamadan diger oyunlara baslamayin,

• Şu salak, ırkçılık yapan, her türlü kötülüğe teşvik eden GTA denen oyun yine indirime girmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Şu salak, ırkçılık yapan, her türlü kötülüğe teşvik eden GTA denen oyun yine indirime girmiş.

Artık gına geldi cidden !! ki mevcut indirimli fiyatı bile çok artık şu oyuna.

• quote:

Şu salak, ırkçılık yapan, her türlü kötülüğe teşvik eden GTA denen oyun yine indirime girmiş.

Doğru. Her türlü cinsellik, sapıklık, hentai barındıran birbirinin aynı J-RPG'ler varken kim ne yapsın GTA5'i değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende daha ps4 proyu almadan gta5 i aldım. Almak istediğim bir oyundu malum oynamadım hiç. Diğer yerlerde 150 falan alayım dedim. PS4 alamazsam dijital satabilirim herhalde değil mi?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdoner

The evil within plus ile 17 TL ye düşmüş alınır mı acaba tavsiye eden var mı

Genelde pek sevilmeyen bir oyun oldu, ama ben o oyunu korku oyunları hayranı olarak çok sevdim. Resident Evil 4ü oynayıp sevdiysen kaçacak bir oyun değil. Sonlara doğru biraz fazla aksiyona bağlıyor ama genel olarak survival horror türünün zayıflığı (belki silent hill hariç) yapacak bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Doğru. Her türlü cinsellik, sapıklık, hentai barındıran birbirinin aynı J-RPG'ler varken kim ne yapsın GTA5'i değil mi?

Tabii tekli oyun modunda saçma sapan bir hikayesi olan, zevksiz amaçsız, online oyunda da tamamen shark card satmaya odaklı, p2w bir oyun varken kim ne yapsın başka oyunu? Jrpg'lerin de hepsi öyle zaten, final fantasy serisi filan da hep öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Tabii tekli oyun modunda saçma sapan bir hikayesi olan, zevksiz amaçsız, online oyunda da tamamen shark card satmaya odaklı, p2w bir oyun varken kim ne yapsın başka oyunu? Jrpg'lerin de hepsi öyle zaten, final fantasy serisi filan da hep öyle.

Başta FF'ler öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: Sdoner

The evil within plus ile 17 TL ye düşmüş alınır mı acaba tavsiye eden var mı

Genelde pek sevilmeyen bir oyun oldu, ama ben o oyunu korku oyunları hayranı olarak çok sevdim. Resident Evil 4ü oynayıp sevdiysen kaçacak bir oyun değil. Sonlara doğru biraz fazla aksiyona bağlıyor ama genel olarak survival horror türünün zayıflığı (belki silent hill hariç) yapacak bişey yok.

Sağolun hocam cevabiniz için, resident evil 4 u oynamadım ama resident evil revilation 2 yi bitirdim ve beğendim galiba ikisi de birbirine benzer oyunlar diye düşünüyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Bu sapıklık, hentai oluyorsa God of War, Devil May Cry, Deadpool’a ne diyeceğiz
    Jrpgler candır asla da hentai olmamışlardır, desen desen en fazla ecchi diyebilirsin ki o da hepsi için geçerli değil

Bu arada konunun isminin az miktar ps store indirimleri bol miktar geyik muhabbeti olarak değiştirilmesini talep ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Deleted from big topics]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy brown -- 8 Ocak 2018; 10:48:13 >
  • 
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.