Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.220
Cevap
617
Favori
582.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 NİSAN'DA KATALOGDAN KALKACAK OYUNLAR:

Ghostbusters: The Video Game Remastered  | PS5, PS4

Bassmaster Fishing | PS4

Necromunda: Underhive Wars | PS4

Chicken Police – Paint it RED! | PS4

Soulcalibur VI | PS4

Fighting EX Layer | PS4

R-Type Final 2 | PS4

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX | PS4

Reel Fishing: Road Trip Adventure | PS4

Everspace | PS4

Dangerous Golf | PS4

https://www.playstationlifestyle.net/2024/03/21/games-leaving-ps-plus-extra-premium-april-2024/

• Merhabalar, the last of us part 2 oynayacağım yakın zamanda indirime girer mi ya da kütüphaneye gelir mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

R-Type Final 2 kalkması kötü olmuş güzel oyundur.

• Bedsto kullanıcısına yanıt

Yakında indirime girer.

• Bedsto kullanıcısına yanıt

Daha Part I eklenmedi yakın zamanda beklemeyin. İndirimleri takip içinde istek listesine ekleyin. İndirim gelince Ps app telefonda bildirimi geliyor.

• FC24 indirimde ama içimden bir ses yakında zamanda EA play e gelecek diyor. Alıp almama konusunda kararsız kaldım. kaç senedir alıyorum fifa serisini ama yeni sezon başlayınca atıl kalıyor oyun bir daha da oynanmıyor.

• Soulcalibur 6 plusta olmasina ragmen ucretli gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkdostun kullanıcısına yanıt

FİFA, COD bunları çıktığı ilk gün alacaksın yoksa bekle aboneliğe gelsin. Zaten bunları oynayan birinin başka bir oyuna zaman ayırması zor. Live service oyunları sonuçta. Her sene zaten aynı oyunu farklı skinler de sizlere oynatıyorlar. Tabi ki de yenisi çıkınca eskisi oynanmayacak.

Benim tavsiyem bunları oynayacaksan parasına filan bakmadan ilk gün alman. Beklediğin her gün oyunun ömründen gidiyor. İndirime girinceye kadar da zaten bir anlamı kalmıyor herkes almış başını gitmiş oluyor.

• Ps plus Ekstra Kataloğunda da bulunan “FOR HONOR” u aktif oynayan var mı? 3 sene sonra tekrar indirdim kendime büzüktaş arıyorum😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkcebeci_ -- 27 Mart 2024; 10:45:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda
    Essential oyunları

• Evet çok eleştirildi ama Immortals of Aveum benim açımdan süper oldu, 2-3 hafta önce alıyordum az kalsın. Ronin'den sonra bakarım. PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda 

• Immortals of Aveum yakın zamanda EA Play'e gelecek demek ki. Minecraft Legends de bana hitap etmiyor. PS5 oyunlar çöp 🤦‍♂️

• azizcan79 kullanıcısına yanıt
    Immortals'ı beklemiyordum açıkçası, denenir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt

Çöp derken bu ay oyunlarına mı genelde mi? Nedeni, neyi sevmediniz?

Düzeltme: Profiline sonradan baktım. PS5 in varmış. İroni filan yaptınız o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fendur -- 28 Mart 2024; 12:45:22 >
  • fendur kullanıcısına yanıt

Nisan ayında essential'a gelecek özellike PS5 sürümü olan oyunlara çöp dedim. PS Plus zaten EA Play'e gelecek oyunları kütüphanesine eklemeye başladı. Bunların şirketlere maliyeti çok az olduğunu düşünüyorum. Zaten yayıncı oyunu gözden çıkarmış her aboneliğe ekliyor, sonuç olarak o oyunların çoğu bekleneni verememiş çöplerden oluşuyor.

• etrkr E kullanıcısına yanıt

Birkaç gündür oynuyorum fakat tek oyuncuyla oynanan yer sadece idman yaptığın yerde oluyor. Yardımcı olalım hocam çözemediysen ;)

• Prince of Persia indirimde degil miydi ? Su an bulamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat550

Prince of Persia indirimde degil miydi ? Su an bulamiyorum.

Indirimi gece 3te bitti.

• eltürco kullanıcısına yanıt

Gun ve saatine dikkat etmemistim, cogu oyun nisan 10'a kadar diye. Umarim tekrar yakalarim.

• Soulcalibur 6 katalogda olmasina ragmen neden parali arkadaslar sizdede oylemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.