Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alejandro_26 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.220
Cevap
617
Favori
581.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plus Deluxe klasikler kataloğu içinde yer alan Resident Evil ile Resident Evil Directors Cut arasında ne fark var bilen var mı? Resident Evil içine girince HD sürüm olduğu yazıyor. Directors cut ın ise PS5 sürümü var. Çok eski oyun ve PS5 sürümü varsa emülator ile çalıştırılıyor diye biliyorum. Tekken 2'de olduğu gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt

Director’s Cut (1997) olan orijinal PS1 oyunu. Resident Evil HD ise Remake. Yeniden yapılmış yeni nesil PS4 oyunu (2015).

-----

Resident Evil: Director's Cut (1997) > PS1

Resident Evil HD Remake (2015) > PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Temmuz 2022; 22:32:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• PS+ Essential Ağustos oyunları sızdı.

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda
  • Arkadaşlar merhaba, elimde valhalla ps5 sürüm cd lisi var. Ama oynamak nasip olmadı. İşi gücü yüksek lisansı yeni hallettim şimdi bu oyun kütüphanesine abonelik açmayı düşünüyorum ama valhalla cdsini satıp oradan oynasam oyun kalkana kadar yetişir mi acaba modundayım. Yoksa hiç satmadan cd liden mi bitirsem fikirlerinize açığım 🙏🏼

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Bu konu yakında belli olacak sanırım, Little Nightmares şuan Plus extra kütüphanesinde var ve ben bunu oradan eklemiştim kütüphaneye. Ağustos ayında verilecek Plus Essential oyunu olarak Little Nightmares var listede, bakalım normal şekilde ekleyebilecek miyim.

Bu bilinmezlik çok canımı sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 27 Temmuz 2022; 18:12:51 >
  • PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda

https://blog.playstation.com/2022/07/27/8-yakuza-games-coming-to-playstation-plus-in-2022-starting-this-month/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 27 Temmuz 2022; 19:36:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda

Komple Yakuza serisi Plus Extra/Premium'a geliyor.

Ağustos başında essential, extra ve premium'a Yakuza like a dragon

Ağustos ortasında extra ve premium'a Yakuza 0, kiwami ve kiwami 2

Sonraki aylarda ise yine extra/premium'a 3-4-5 remastered ve Yakuza 6 eklenecek.

• volcy123 kullanıcısına yanıt

Harika haber PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda 

• DytBey kullanıcısına yanıt

Valhalla daha kalkmaz. Kalksa bile en az 20 gün önceden haber ederler. Yakın bi zamanda kalkma ihtimali yok bence. Çünkü ubisoft+ da dahil PS+ a

• Yakuza serisi çok değerli bir seri, plusa gelmesi harika oldu. Bu sayede yakuza severler forumda artıp güzel yorumlara ve konuşmalara tanık olabiliriz.

• Beyler, Mortal Kombat 11'i kütüphaneye ekledim. Sonra içinde tam oyun olmayan paketi aldım 122 lira (sadece karakterler var) neyse. Dedim ki bu oyun kalkar flan hazır indirimdeyken alayım 109 liraya ama oyunu alamıyorum. Almaya çalışıyorum ama zaten sahipsiniz diyor. Ultimate pakete yönlendiriyor 300 küsür olan.

Acaba bu oyun hiç kalkmicak mi anlamadım ben ? Neden alamıyorum?

• Obaaa peş peşe güzel haberler geliyor, merak edip hiç oynamadığım bir seri daha Yakuza.

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

Benim en sevdiğim 2. Seri hocam yakuza. Yakuza 0’la başlayın pişman olmucaksınız söz veriyorum :)

• Sürümler çakışıyor. O problemi düzeltmeleri lazım. Ama Mortal Kombat 11 çok uzun süre katalogda kalır. En az 2 sene bence.

• Mericuls kullanıcısına yanıt

Kesin başlayacağım hocam, komple tüm seriyi sunuyorlar helal olsun :)

Bildiğim kadarıyla DLC soygunculuğu filanda yok bu oyunda, güzel güzel oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 27 Temmuz 2022; 20:2:45 >
  • SerdarS. kullanıcısına yanıt

DLC hikaye olarak yok benim bildiğim kadarıyla Yakuzanın yan oyunu var ismi judgment. Lost judgment’a hikaye DLC’si geldi. Fakat judgment serisi henüz sisteme eklenmedi. Gamepasste de judgment serisi eklenmedi diye biliyorum. Eklenirse iki sisteme de eklenir. Size keyifli oyunlar hikye anlamında oyun sektörünün zirvesine oynayan birkaç seriden biri yakuza. Size keyifli oyunlar PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda 

• Mericuls kullanıcısına yanıt

Sekiz tane oyundan birinde olması hiç sorun değil, teşekkür ettim bilgi için PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda 

• Yakuza serisi acayip zevkli ve sürükleyici ancak bir ara sahneleri var bitmek bilmez en az 20-30 dakika sürer ve ağır ingilizce ister anlamadan oynamak gram keyif vermez.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.