Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ecelnico , Megathrone26 , eltürco
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
7.075
Cevap
608
Favori
565.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ayda ben pas geçtim, bakalım odyssey , origin , rift apart illa düşer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt

Şahin abi selam. Abi normal plus a son yıllarda hep aynı dönemlerde indirim geliyordu. Bunlar Haziranın ilk haftası ve black friday dönemine denk geliyordu. Bu yıl yeni sisteme geçiş olduğu için haziran da indirim gelmedi plus a. Ya da geldiyse de şayet üyeliği olmayanlara geldi. Geçen sene black friday de mesela ben plus i indirimli olarak 3 yıl daha uzatmıştım. Haziran ayında indirimi es geçince Sony, şimdi black friday dönemi ne olur bilemiyorum.

Acelen yoksa bekle o tarihe kadar derim. Zaten Sony exc leri için sistemden kaldırılma tarihi gibi bir şey söz konusu değil. 3. Parti oyunlardan kaldırılanlar olacak tabi o tarihe kadar. Şimdilik Rdr 2 ,Wrc 10 ve Nba2k22 o tarihe kadar kaldırılacak oyunlar olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam kardesim, sagolasin cevabin icin. Multi icin maalesef almak durumundayim senede 2 defa geliyorsa ve bir sonraki black friday olacaksa, kaldi ki ben bundan sonra indirim gelmeyebilecegini de dusunuyorum, herhalde birer yil seklinde alir devam ederim. Keske gecen indirimde depolasaymisim, neyse artik. Sagolasin tekrar Nihat.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nier kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi tekrar kontrol ettim. Doğru bilgilendirme olması açısından yazımı güncelleyeyim. Ağustos ayının Extra-Deluxe oyunları henüz açıklanmadı. Bu gelen Yakuza'ları bonus gibi düşünün. Ağustos ayı oyunlarının ilk parçası. Ayın ikinci çarşamba günü yani 10 Ağustos'ta yeni oyunlar açıklanacak, üçüncü salı günü de 16 Ağustos'ta indirmeye açılacak. Çünkü henüz Ağustos ayının (PS1, PS2, PSP) klasik oyunları belli olmadı ve açıklanmadı. Onlar da gelecek. Yanılıyor da olabilirim, fakat doğru anladıysam bu şekilde olacak. Ayın 10'unda veya 16'sında kesin olarak öğrenmiş oluruz.

• Arkadaşlar daha önce PS5 ana konuda bahsi geçmişti. MK11 malum Extra paketinde. Yanlış hatırlamıyorsam, 1-2 arkadaş kalkabilir demişti. Bildiğiniz üzere, MK11 son Mortal Kombat. Bunu Extra'dan kaldıracaklarını düşünmüyorum ancak yine de sormak istedim. Expiry date gibi bir şey de göremedim. Eğer Extra'da kalacaksa, 120 liraya paketi satın alacağım. Bilginiz var mıdır?

• TechVET kullanıcısına yanıt

Zamanı gelirse kalkabilir ama tahminen en az 1 yıl katalogda kalacaktır. Daha yeni eklendi çünkü. O süre sizin için yeterliyse almanıza gerek yok.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Evet yeni eklendi. MK12 gelmeyeceğine göre, kaldırmama ihtimalleri de var gerçi. Teşekkürler Venomstr.

• ff 7 intergrade dlcisini oynayayım dedim ff7 ps4 saveimi görmedi lanet konsol yine, sanırım farklı bölgeden alıp oynadım hatırlamıyorum 2 seneyi geçti, sıfırdan direkt intergrade dlcsine giriliyor mu oyunda ?

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Benimde save'leri görmedi hocam ps5 versiyonunu indirip oynadım direk giriliyor sıfırdan ama tam bir hayal kırıklığı 3 saate bitiyor dlc..

• Hadi ya olsun yine de bir deneyeyim tesekkurler.

• Arkadaşlar oyunun yüzde 90 a geldim mission çıkmıyor nasıl bulacam oyunu son 1.2 bölüm kaldı

• Ağustos ayı Essential oyunları indirmeye açıldı. Kütüphanenize ekleyebilirsiniz...

-----

* Yakuza: Like a Dragon | PS5-PS4

https://www.playstation.com/tr-tr/games/yakuza-like-a-dragon/

* Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 | PS5-PS4

https://www.playstation.com/tr-tr/games/tony-hawks-pro-skater-1-2/

* Little Nightmares | PS4

https://www.playstation.com/tr-tr/games/little-nightmares/

Hocam merhaba, bu yakuza 6 ne zaman eklenecek net bir tarih var mı?

• Negan kullanıcısına yanıt

Onun tarihi daha belli değil.

Anladım hocam teşekkürler, bu arada bilmeyenler için yakuza like a dragon sıra tabanlı olmuş resmen hayal kırıklığı yaşattı.

• Yakuza için ingilizce bilmek gerekir mi? Yoksa dümdüz adamlarin agzini burnunu kirsak da zevk alir miyiz?

• macrinius M kullanıcısına yanıt

Gerekiyor, diyalog cutscene çok oyunda.

• Yakuza serisinin hangi oyunu en iyi? Hangileri oynamaya değer?

• xtx510 kullanıcısına yanıt

Hepsi oynamaya değer. En iyisi Yakuza 0 bence.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.