Şimdi Ara

Ps Kardeşliği Lütfen Yardım 4 sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben ve arkadaşım ps4 sahibiyiz ps kardeşliği kurmak istiyoruz. Bende ps plus var onda ise fifa2019.

1) En makul yol ile bunu yapmanın bir yolu var mı?
    2) Ultime team’i ben ve o ayrı takımlar altında oynayabilir miyiz?
    3) Benim ve onun oyunları birleşecek mi(bende onda olmayan oyunlar, onda bende olmayan oyunlar var)
    4) Onun konsolu kapalıyken ve veya açıkken benim oynamamda bir sorun olur mu?

Not: karşı taraf ile güven problemimiz bulunmuyor. Gerekirse tüm oyunları ondan alabiliriz.

Cevap verirseniz aşırı mutlu olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 5) Bir aksilik oluşması ile herkes eski hesabına dönebilir mi?

• 1- senin hesabını arkadaşın ana hesap yapıcak
    sende onun hesabını ana hesap yapıcaksın
    bu sayede arkadaşın kendi hesabında fifa oynayabilecek
    sende kendi hesabından fifa oynayabileceksin

2- ultimate team herkesin kendi hesabında kendi takımı olacak, yani karışma gibi durum yok

3- evet oyunlarınız birleşmiş olacak, parasını yarı yarıya ödeyebilirsiniz
    ister senin hesabına ister onun hesabına alabilirsiniz

4- konsolun açık yada kapalı olması önemli değil
    5- aksilik oluşmaz, fakat bu işten vazgeçerseniz (ki vazgeçmenize gerek, sebep yok), 2 kişininde arkadaşının hesabını makinesinden silmesi yeterli
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim.
    1)Bu durumda ikimizin de internete bağlı olması gerekecek (kendi oynamak istediğimiz zamanlarda) değil mi oynarken?
    2)Ayrıca yeni oyun aldığımızda herkes kendine almaya devam etse diğer kişi kullanabilir mi?
    3)Fifanın bir kişide olması sorun yaratmayacak öyleyse? Herkes kendi ea game hesabıyla(ayrı bir para vermeden) kullanabilecek. Doğru muyum Hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: aerospace engineer

Hocam çok teşekkür ederim.
    1)Bu durumda ikimizin de internete bağlı olması gerekecek (kendi oynamak istediğimiz zamanlarda) değil mi oynarken?
    2)Ayrıca yeni oyun aldığımızda herkes kendine almaya devam etse diğer kişi kullanabilir mi?
    3)Fifanın bir kişide olması sorun yaratmayacak öyleyse? Herkes kendi ea game hesabıyla(ayrı bir para vermeden) kullanabilecek. Doğru muyum Hocam?
    1 - hayır gerek yok, siz istediğiniz gibi arkadaşınızın hesabını onun ps si kapalıyken dahi kullanabilirsiniz

2 - evet diğer kişide kullanabiliyor, hangi hesaba alındığı önemli değil

3 - sorun yaratmaz, farklı psn hesaplarında farklı ea hesabı isteyecek, o yüzden çakışmıyor, doğrudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.