Şimdi Ara

PS Classic sahibi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk çıktığında yüksek fiyatı yüzünden almamıştım ama geçen gün 300TL'ye düştüğünü görünce dayanamadım alıverdim. Elinde bu konsoldan olan var mı? Kırılım işlemi yaptınız mı? OTG, USB HUB vs kullanıyor musunuz?

• hic pahasina satilan cipli psone lar varken kafa yormaya degmeyecek bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 24 Haziran 2019; 3:43:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O açıdan bakarsak PC üzerinden emulatör ile de PSX oyunlarını oynayabiliyoruz. =) Ben bu cihaza sahip olanlar var mı? Varsa ne tür hack işlemleri yaptılar onu merak ettim.
  • ayni sey degil..psone i televizyona takmakla onu emule etmek arasinda daglar kadar fark var...ama ps classic sahiplerinin cihaza usb bellek ya da
    PS Classic sahibi olan var mı?128gb micro sd takarak calistirdiklari biliniyor..sony nin hack olayini ne kadar umursadigini usb kol baglanti yerlerinden de cozebilirsiniz donanimda oyle ayni sony mantiginda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Haziran 2019; 3:6:19 >

• bleemsync ile cihazı usb üzerinden oyun oynamaya uygun hale getirdim aslında, sadece forumda bu şekilde işlem yapan kişiler var mı? Varsa da birlikte sohbet edilir diye düşünmüştüm.

Emule etmek aslında daha iyi, sonuçta grafik olarak psone'a göre daha iyi grafiklerde oyun oynuyoruz. =)
  • @AnacoN

Merhaba hocam, ben de sizin gibi 299 liralık fiyattan almıştım koleksiyon amaçlı. Yalnız ben bir türlü başarılı olamadım hack olayında. Yerli yabancı anlatımlara baktım nerede eksik yapıyorum anlamadım. Siz hangi rehber üzerinden yaptınız? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 28 Haziran 2019; 12:31:17 >
  • Merhaba,

Kullandığınız flash bellek USB 2.0 mı yoksa 3.0 mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Merhaba,

Kullandığınız flash bellek USB 2.0 mı yoksa 3.0 mı?
    quote:

İlk çıktığında yüksek fiyatı yüzünden almamıştım ama geçen gün 300TL'ye düştüğünü görünce dayanamadım alıverdim. Elinde bu konsoldan olan var mı? Kırılım işlemi yaptınız mı? OTG, USB HUB vs kullanıyor musunuz?

Ben aldım

İnanın kutusunu bile açmadım. Saklamak istiyorum.

İlkin fiyatı yüksekti. Geçenlerde aklıma geldi, baktım, 297 TL'ye düşmüş. Hemen aldım Bir de ücretsiz kargo

İki gün önce Doğubank'a gittim. Dükkanın birinde fiyat sordum. 700 TL fiyat çekti. Bir de diyor fiyatı bedava Anlamasak etmesek geçirecekler

Hayırlı olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 10 Temmuz 2019; 1:15:43 >

• Bence açıp biraz oynayıp tekrar kapatın. :D
  • caanim ps one larim sakiz parasina almistim sizi hurdaci amcanizdan..bak yegeninize simdi 700 diyorlar aaaaaaah kadegr...

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım bu PS One ve PS2'nin lazeri niye hala bozulmuyor? PS2'min lazeri ilk günkü gibi. Sıfır almıştım.

PS One ise ikinci eldi. Ona rağmen hala oyunları çalıştırıyor. Tabi kendi sıfır aldığım PS2 kadar mükemmel okumuyor. Onu da sıfır almış olsaydım büyük ihtimalle o da PS2 gibi kusursuz okuyacaktı. Konsolları ve CD'leri çok iyi korurum, hepsi de sıfır gibi.
  • vatanda 199a düşünce bende aldım, deliler gibi japon spikerli winning eleven oynamak istiyorum
  • bu cihazin zaten uretim maliyeti dusuktu..millet elektronik isinde bekle ve gor u atlayinca 799tl 499tl itiraz etmeden aldilar...bir cihazin lensi nin bozulmasi bazi etkilere baglidir..bu konuda ps one lar gercekten iyi..lensleri buyuk ve hareket payi birakildigindan ve elektronik board u nem e dayanikli oldugundan dayaniyor..ps2 lerin lens i metal ve plastik kasayla korunmus ancak lensler hassastirlar cihaza iyi bakildigi surece dayanirlar ama sivi darbe ve toz en buyuk dusmanlaridir.lenslere dokunmayin parmaktaki yag isik gecirgenligi ni ve veri okumayi etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 28 Ağustos 2019; 13:27:12 >
  • Batistuta kullanıcısına yanıt
    Bunun için cihazı hacklemeniz gerekiyor ne yazık ki. =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Bunun için cihazı hacklemeniz gerekiyor ne yazık ki. =(
    autobleem hazırladım bile :)
  • O zaman gelsin ISS Pro evolotionlar Winning Elevenlar.
  • Retro akar. 64gb hafiza ile doldur babam doldur. Nightmare C. 2 devam. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat 197₺'ya düşmüş. Almamış olan alsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kucuk cihaza usb girisi ekleyen hizli cip koyan muhendisine ucan tekme atayim sony al simdi...sanki bilmiyorlardi ne olacagini...ama psp varken gereksiz.

• Konsol üreticileri konsoldan değil oyundan para kazanırlar. Ama PS classic için oyun satamadıkları için tek gelir kaynakları konsolun kendisi. Bu noktada konsol ne kadar çok gündemde kalabilirse o kadar çok satarlar. Bu nedenle konsolu kırılabilir halde üretmiş bizim sivri zekalı capon emmiler. =)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.