Şimdi Ara

PS Cafe'de müşteri sayısını nasıl artırırsınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
4.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gitmiyorum o zaman kimse gitmez mantığından dolayı oluyo o.
    Bana da sorsan kimse gitmez derdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ortam serin olmalı,elektrik kesintisi olmamalı yani jeneratör olmalı saatlerce gidecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece ps değilde 1 bilardo masası, gitar hero seti gibi şeyler de koyarsan daha iyi olur

• 1- Nasıl yaparsın bilmiyorum ama hem benim oynadığım konsoldaki ses tatmin edici olacak hem de yan taraftaki konsolun sesinden rahatsız olmayacağım.
    2- Çay, oralet vs. ücretsiz olmasından ziyade sürekli müşterilerine, sık sık gelen arkadaşlara arada bi çay, gazoz ikramı yeterli olacaktır.
    3- Pes, Fifa gibi oyunlar güncel olmalı. Mesela Galatasaray Emre Mor'u aldı yeni oyunu beklemeden eski oyuna artık patch mi atılıyor, elle mi yapılıyor nasıl oluyorsa güncellenmeli.
    4- Kollar yağlı olmamalı.

• Aman patlamış mısır ikram etme de. Kollar vıcık vıcık yağlı oluyor. Bir de bunaltıcı koku oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dedi ar*p sevdalısı
  • Gittiğim PS kafede ortam şartlar gayet normal ve saatlik 7 lira. Dükkanda çay demleniyor isteyen alabiliyor ücreti yok kış zamanı çok hoş oluyor. Saatlik ücreti 1-2 lira arta dahi yine oraya gideriz çünkü sevdik. Böyle ufak şeyler güzel olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apartman Yöneticisi -- 2 Ağustos 2019; 12:0:0 >
  • Dekor önemli

• Piyasaya göre ucuz olsun(ilk başta müşteri toplamak lazım),çoluk çocuk için mümkünse ayrı yer ayarlanabilir,rahat koltuklar ve ferah bir mekan da olursa iyi iş yapar bence.

• Bir gidip bir daha uğramadığımız yerler:
    -Birinde daha kolları vs tam ayarlayamıyorlardı yan masanın kolu bizimkiyle eşleşip oyunu bozuyordu
    -Televizyon çok küçük, karşısında da rahat olmayan yakın şekilde duran sandalyemsi koltuklar
    -Çok aydınlık yerler(arka parlıyor oyun gözükmüyor)
    -1 dakika geçtiği için ekstradan 50 kuruş alan bir yer

Sevdiğimiz yerlerden birinde alt katta her masa için çok geniş alan vardı ve diğer masalarla araya duvar çekilmiş ses gelmiyordu. 4 kişi oynamak için uygun.
    Yeni oyunların hızlı gelmesi.
    Ps'ci samimi muhabbet eden biri olunca insanın sürekli gidesi geliyor artık yabancı hissetmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HİBİDİHUBLA1

Dedi ar*p sevdalısı

Alıntıları Göster
    uza batı yalakası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coluk cocuk kayniyorsa , her yer les gibi sigara kokuyorsa
    Koltuklar rahatsiz ve yirtik pirtiksa , kollarin cogu bozuksa , tv kalitesizse gitmem o ps kafeye. Bunlarin tam tersi olursa ozaman duzenli musterin olur

• Havadar serin, mevsimine göre sıcak olmalı.
    Kimi ortamlar leş gibi sigara kokuyor. Durulmuyor
    Koltuklar mümkün mertebe suni deri falan olmamalı, sırt toto terliyor.
    Daha fazla cihaz koyabilmek adına 2 koltuk tek ekrsn gibi bir durum olmamalı. Herkes içiçe oluyor. Rahatsız oluyor insan
    Atıştırmalıklar olmalı, bisküvi topkek çikolata vs. Fakat içerideki müşteriye ne geçirsem bana kar diye düşünmeyip fiyat makul tutulmalı. Şişe kolaya 2.5 tl alan mekanlar var. 50 kuruşluk kek için Adisyona 1.5 tl yazan da.

Cihazdan anlayan personel olmalı. 3 saat oyun İçin uğraştırmasın.
    İlk aklıma gelenler bunlar oldu.

• Kız arkadaşını, anneni, babanı götürebilir misin? Bu önemli.
  • Keko tipler geldiği için ps cafelere gitmiyorum ben.Buna dikkat edebilirsiniz

• TV'nin büyük olması
    Koltukların büyük ve rahat olması
    Locaların olması
    İçecek ve atıştırmalık olması
    Karanlık ortam
    Klima veya vantilatör
    Oyunların sürekli güncellenmesi
    Bölgedeki cafelerde fazla olmayan bir iki oyun alırsan iyi olabilir.(UFC vs)
    Sana tavsiyem sigara içenler için ayrı iki tane loca oluştur ama bunların havalandırmasını öyle bir ayarlaki kimse rahatsız olmasın

Edit: Nerede açacaksın yakınsa bir iki sefer geliriz :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoullessPimP -- 2 Ağustos 2019; 13:12:56 >
  • Kardeş temizlik çok önemli, gençken arkadaşlarla maç atmak için gittiğimiz yerlerde kol u yap içinde olan yada faresi bir şeye dokunmak hayattan soğuturdu en ufak bir şey bile haliyle öyle bir yere gitmek istemezdim

• Dükkanı çok zengin bi yere açmayın sakın. Ps kafe için bilmem de ben İstanbulda otururken bulunduğum bölge aşırı fakirdi. İnternet kafe hep full çekiyordu. Zengin bolgelerde aynı şey geçerli değil.

Ps kafe içinse Ps dışında işte bir şeyler getirmeniz lazım örneğin burada bilardo masası koymuş bi abimiz insanlar Ps için sıra varken orda bekliyor falan.

Fiyatlar da abartılı olmamalı. Orta halli bir yere açın, ufak şirin değişik kampanyalar yapabilirsiniz işte 2 saat oynayana yarım saat de bizden gibi. Ya da 4 kişi gel 3 kişi öde. Ayın şu gününde yarı yarıya fiyatlar. 3 saat oynayana meyve suyu bedava. Gibi gibi örneklerle çoğaltılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizlik, ortamın kışın sıcak yazın serin olması içecek dolabındaki içeceklerin adam akıllı soğuk olması.

PS kafelerin en büyük eksikleri bunlar bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.