Şimdi Ara

PS 4 HDMI SORUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Öncelikle iyi akşamlar . Sorum saçma olacak ama kusura bakmayın. PS4 almayı düşünyorum hastanede yatıyorum yaklaşık 2 ay daha da buradayım soruma geleyim Hastanedeki odamda tv de hdmı yok . PS4 +hdmı dan scarta çevirici kullanarak oynamayı düşünüyorum kalite dışında ne fark ortaya çıkabilir ?

• Öncelikle geçmiş olsun hocam. Sorunuza gelince hdmi-scart çeviricilerini kullanabiirsin sorun olmaz tek fark 360p görüntü alırsın 1080p yerine o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozcam

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Sorunuza gelince hdmi-scart çeviricilerini kullanabiirsin sorun olmaz tek fark 360p görüntü alırsın 1080p yerine o kadar.

Cevap icin cok tesekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

Arkadaşlar Öncelikle iyi akşamlar . Sorum saçma olacak ama kusura bakmayın. PS4 almayı düşünyorum hastanede yatıyorum yaklaşık 2 ay daha da buradayım soruma geleyim Hastanedeki odamda tv de hdmı yok . PS4 +hdmı dan scarta çevirici kullanarak oynamayı düşünüyorum kalite dışında ne fark ortaya çıkabilir ?

Krdeşim geçmiş olsun inş en kısa sürede sağlığına kavuşursun. Arkadaş cevabını vermiş sağolsun yanlız görüntü kaliyesi baya azalır o şekil.Eğer imkan var ise birinden lcd mönitörünü iste böylelikle görüntü kalitesi çok daha iyi olacaktır..
  • 360p değil 480p alırsın o şekilde, ama belirtildiği gibi görüntü kalitesi fazlasıyla azalır, ps4'ün anlamı kalmaz sanki.

Geçmiş olsun bu arada, Allah şifa versin.
  • Hocam Cok Cok Gecmis Olsun.
    Allah Saglik Sifa Versin.
    Ben Hastanede 1 Hafta Yattim Yine Forumdaydim :) Doktor Geliyor Laptop'la Forumda Millete Cevap Veriyor,Geziniyordum :)
    Scart-Hdmi Cevirici Cok Dandik Bir Goruntu Olur.PS2 Grafigi Gibi.Ama Tabi Caniniz Sikilmasin Diye Oynayin Derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Kado

quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

Arkadaşlar Öncelikle iyi akşamlar . Sorum saçma olacak ama kusura bakmayın. PS4 almayı düşünyorum hastanede yatıyorum yaklaşık 2 ay daha da buradayım soruma geleyim Hastanedeki odamda tv de hdmı yok . PS4 +hdmı dan scarta çevirici kullanarak oynamayı düşünüyorum kalite dışında ne fark ortaya çıkabilir ?

Krdeşim geçmiş olsun inş en kısa sürede sağlığına kavuşursun. Arkadaş cevabını vermiş sağolsun yanlız görüntü kaliyesi baya azalır o şekil.Eğer imkan var ise birinden lcd mönitörünü iste böylelikle görüntü kalitesi çok daha iyi olacaktır..

Hocam görüntü açıkcası şuanlık önemli değil eve geçince LCD var 2ayda sabredicez bakalım . Cevaplar için herkese teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.