Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (497. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.698
Cevap
18
Favori
286.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@nihat
    hacı dün net gitti. resetledim modemi gene net yok. orayı , surayı, burayı tak cıkar. kablo değiştir falan. yok. sonra kendi haline bıraktım. aha bi baktım gelmiş. ama saat de 1 olmustu. dedim herhalde bu saatde kimseyi bulamam. dedim yatiyim. bakalım aksam tam bir muamma.

@sinan
    hacım aksam kimler kesin katılacak hem burdan, hemde faceden ifşa etsende milletin haberi olsa. gerçi facedeki etkinlik hala aktif. şampiyona bitene kadar açık kalacak o etkinlik. ben ise bu akşam mesai yaparmıyım yapmazmıyım bilmiyorum. durum krtitik. gelmeye çalışıcam. ama TURKCELL 3G hala yok. ama vodafone 3G çekiyo belki ondan alırım gün içerisinde. bakalım hayırlısı.

@yücel
    kardeşim sana katılıyorum. o olmuş, bu olmuş, şu olmuş. sakinliğini koruyamayan insan oyunda nasıl koruyacak. bize akıllı adam lazım.

ayrıca genel olarak birşey söylemek istiyorum. OYUNLARIN GÜNLERİNDE KATILIM YAPILMASINI TALEP EDİYORUM. ELİNDE OYUN VARKEN BAŞKA OYUN OYNANMASINI KINIYORUM. O YÜZDEN DİYORUM BELİRLİ OYUNLARIN GÜNLERİ OLSUN. "ŞU OYUNUN GÜNÜ BELLİ DEĞİL HER ZAMAN OYNARIZ OLMASIN"
    facede anketler yapılıyor sadece oy vermekle olmuyor arkadaşlar. her ne kadar başkanımız var ise bizlerde ona yardımcı olmamız gerekir.

şimdilik bu kadar izlemede kalın.

TAMER HALA EKLEMEDİN BİZLERİ VALLAHA OY BİRLİĞİNE BAŞVURACAM SONUNDA BAZI ŞEYLER İÇİN

• quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

quote:

Orijinalden alıntı: scaletti

Herkese günaydın..... Outland diye bir oyun var ps3 te denemenizi tavsiye ederim...Şu an psn store da indirilebilir durumda...Platformcuların kaçırmaması gereken bir oyun....

bide prenses olsaymış süper mario vari olurdu

:)))Ben zaten oyunu ilk prince of persia ya benzettim...Dergi incelemelerindede iyi puanlar almış...

Abi Xbox ta ms sploison man var yeni çıktı...Onu da tavsiye ederim sana....

• quote:

quote:

quote:

Herkese günaydın..... Outland diye bir oyun var ps3 te denemenizi tavsiye ederim...Şu an psn store da indirilebilir durumda...Platformcuların kaçırmaması gereken bir oyun....

:)))Ben zaten oyunu ilk prince of persia ya benzettim...Dergi incelemelerindede iyi puanlar almış...

ms. splosion cok manyak al mıncıkla kıvamında şekercik

• günaydın dernek.

buarada ilk önce herkezin elindeki oyunları yazmamız lazım ve deiştirdikçe güncellenmeli kimde hangi oyun var bilinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insomnia86

abilerim biraz caddede dolaştım,ettimde gereksiz yere gerginlik yarattığımı farkettim, sinirlerinizi yıpratmak istemezdim =( normalde çok sakin bir insanımdır ama son 1-2 haftada yaşadıklarım ( annemin göz retinasının yırtılması, bir dostumun beni yüzüstü bırakması,gelecek ay askerlik vs.)hepsi üst üste binince beni bu aralar baya gerdi haliyle... şanssızlık eseri içimdeki enerji patlaması biraz sizin üzerine boşalmış oldu =( bu yüzden tekrardan özür dilerim. şu hayatta en nefret ettiğim olay 3 günlük dünyada insanların kalplerini kırmak olur. sizleri üzüp,kırdığım için çok üzgünüm, beni affedin .. gfelecek ay askere gidiyorum kaderde belki şehit olmakta var , hakkınızı helal edin,hoşçakalın...

Herkese Günaydın Arkadaşlar,

@İnsomnia86 gereksiz bi tartışma başlatmıssın ama hatanı anlayıp tüm dernektaşlarımdan özür dilemissin bu guzel bi düşünce tabiki, yaşadığın zor zamanların olmuş öncelikle geçmiiş olsun ama ne olursa olsun burası sanal bir platformda olsa önce düşünüp irdeleyip daha sonra mesaj yazman daha güzel olurdur..

@o-mikado, aynen üstad özgür abi, onun peşinden 2.İnci sıraya geldiysem ne mutlu bana :)

@Dün pıçaktan nasibini alanlar Yahya ve Sezer Abi oldu onlarada geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,

Bu aralar sadece ustaya kaptırdım künyeyi aman başkasına kaptırmayalımda güzel gidiyoruz :)

@Özgür - Abi yarın varmı kendi aramızda private maç ?

• ben yazayımda benden cıksın

1-gt5
    2-gt prologue
    2-gt4
    3-gt3
    4-mafia 1-2
    5-rdr
    6-saboteur
    7-test drive
    8-007 james bond serisi
    9-gta serisi
    10-godfather 1-2
    11-kane & lych dead man
    12-time shift
    13-transformers 1-2
    14-batman serisi
    15-ıron man2
    16-aliens vs predator
    17-alpha protocol
    18-lost planet
    19-saw 2
    20-turock
    21-bionic comando
    22-heavy rain
    23-infomus 1
    24-vanquish
    25-thor
    26-ghostbusters
    27-captain america
    28-nfs hot pursuit
    29-midnigt los angles club
    30-blur

xbox forza 3.
  • valkan naptın sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

valkan naptın sen

20 ocak 2007 pal ps3 türkiyeye girer o zaman 1.800tldir fiyatı. ps2 ile beraber 20 orjinal oyun yigene devredilir. ilk parti 80gb ps3 ile devam edilir :)
    az daha 2006da japonyaya cıktıgında alıcaktım baktım ingilizce yok bekledik mecburen
  • Günaydın arkadaslar.
    Aksam Antalya ya yolculuk var bir hafta deniz kum güneş olayindayim sevgiler hepinize
  • günaydın forumun en gözde,en gözel derneği :D

rdr - fifa 2011 - pes 10- killzone 2 - bc2 - infaomus - infaomus 2 - prince of percia 1 - tomb raider annivr. - lara croft the guardian - apache
    tekken 6 - gt5 - gta - marvel - Call Of DUTY 4 - Modern Walfare 1-2 - uncharted 2 - mafia 2 - assasains creed 1-2 - re4 - re5 - transformers 1-2 - wipEout hd fury - wipeout 1 -Kane & Lynch -Prototype - J.C. Avatar The Game - Crysis - coj ve fifa street 3 (kargoda)
    psn üzerinden ücretli - ortak indirdiğim 10'dan fazla irili ufaklı oyun vs..

akşamki musabakanin detaylarını takip edeceim..bir sorun olmazsa aranızdayım inş..
  • sevgili arkadaşlarım..

satırlarıma başlamadan önce büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim.

bugün evi taşıyacağım. akşama yatişemeyebilirim. gt5 turnuvasını perşembe yada cumaya alalım. yada direk haftaya. çok ertelemekte istemiyorum. yarına kadar bağlantımı halletmeye çalışacağım.. kusurabakmayın.. hepinizden özür dilerim..

satırlarıma son verirken büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim.

bendeki oyunlar:
    - gt5
    - bc2
    - gow3
    - nfs hot pusuit
    - nfs shift
    - pop trilogy
  • günaydın arkadaşlar,

bendeki oyunlar da şöye,

gt5 - cod4 - cod5 - black ops - nfs undercover - nfs hot persuit - uncharted2 - resident evil5 gold edition -

pes2011 - assassins creed1 ve 2 - gow collection - lbp - alone in the dark - devil may cry - tekken dark

resurraction - mortal kombat9 - super str fgtr 4 - dead nation - ratchet&clark quest for bouty - star dust hd -

motorstorm complete - batman arkham asylum - in famous - magic the gathering
  • quote:

ben de severim o zaman, başka düşünenler de varsa psn den ortak indirebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejoe

quote:

ben de severim o zaman, başka düşünenler de varsa psn den ortak indirebiliriz

Oyun zaten 10 üstünden 9.5 almış..Bende dün xbox ta oynadım..Bayağ hoşuma gitti..Eğer o tür seviyorsanız kesinlikle indirin....

• quote:

quote:

quote:

quote:

ms. splosion cok manyak al mıncıkla kıvamında şekercik

Abi mıncıklayıncada elde patlıyor sploison hatun....

• Merhaba dernek...
    Dün PSN girdim saat 19:30 civarıydı sanırım KZ3 te takılan yok. FİFA PRO yaptım biraz Sonra bir ara Atınç vardı sanırım. 1-2 kişi gelsin diye bekledim. sonra kaçtım. Hatta PS3 açık bıraktım mesaj falan gelirdiye.ki gelmiş O da atınçtan. Geç olunca girmedim.

Bu akşam gt5 için gelirim ama ancak saat 22:00 den sonra.Evde olamıyacağım daha öncesinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-mikado

Merhaba dernek...
    Dün PSN girdim saat 19:30 civarıydı sanırım KZ3 te takılan yok. FİFA PRO yaptım biraz Sonra bir ara Atınç vardı sanırım. 1-2 kişi gelsin diye bekledim. sonra kaçtım. Hatta PS3 açık bıraktım mesaj falan gelirdiye.ki gelmiş O da atınçtan. Geç olunca girmedim.

Bu akşam gt5 için gelirim ama ancak saat 22:00 den sonra.Evde olamıyacağım daha öncesinden.

gt5 etkinligi sarpa saracak gibi sinanın durumda belirsiz.takım isi bence yatar erteleyelim bir daha ve son kez olmak uzere ama son kez ona gore
    herkes fikrini belirtsin
  • benim oyunlarda
    FİFA 11- HEAVY RAİN-L.A NOİRE-DİRTY3
  • Super Street Fighter 4 AE
    Mortal Kombat 9
    Tekken 6
    Marvel vs. Capcom 3
    Metal Gear Solid 4
    Uncharted Drake's Fortune
    Uncharted 2 Among Thieves
    Vanquish
    Call Of Duty MW2
    Killzone 2
    Killzone 3
    God Of War 3

+ 30 adet Psn oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioglan77

quote:

Orijinalden alıntı: o-mikado

quote:

Orijinalden alıntı: ReDEyeSAnk

quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

@Ateş künyeyi aldın hak ettin helal olsun , yeni kasap adayı sensin.. ama Oğuzun baya künyesini alman lazım.

Tesadüfen aldık abi yoksa nerde sizlerden künye toplamak hadiimize mi :)

Oğuz abinin 1 tane künyesi var ama tam kasap o yetişmem için kendisine bc3 çıkar biter bc4 çıkar :)

Mezba açıcam yakında Erkete Mezbahanesi die..

Bu arada Son kurbanım Hakan Abi oldu dün :)

Bugun Erken onlıne olucam inş güzel maçlar çıkarırız,

Görüşmek Üzere,,

Ateş senin Ustan ÖZGÜR dü değilmi ? 2. Sıradasın !!!

Evet oguz ne olcak hacii ben onun ustasiyim unutmaki seninde ustan benidimm (Boynuz kulagi geçermis ) bak kizdirma beni 1.siraya oturursun kunye siralamsinda sezer abi 12 kunye ile 1 de. kork ben den haci artik

@Yeniler eskileri eklesin abi bizler nasil eklediysek sizde ekleyin.

Paşa bundan sonra oynadığın her oyunda SELECT yapacaksın! Karşı takımda Oğuz var mıdiye?
    Artık sana bir nefes kadar yakınım BC2 de

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.