Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (495. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.699
Cevap
18
Favori
286.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir günde oyuncusunu 85+ overall yapmanın kolay yöntemi burada anlatılıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_43978971/tm.htm

Rahime senin oyuncunun gelişmesi için,bazı görevler yapman gerekiyor.Online olduğunda görevleri virtual pro-accomplished bölümden görebilirsin.

Ayrıca GK oynamak oldukça kolay.L1 tuşuna basılı tutup,doğru yer tuttuğun zaman,gol yeme şansın çok az.

Birde GK oynayanlar oyunun kamera seçimini,pro kamera olarak kullanıyor,onuda kontrol edersin.

Bizde yardımcı oluruz.
  • bilgiler için teşk. hakan inceliyorum..görevler için vaktim olmadı bu hafta ayarlarım..
    arada böyle güzel linkler ve taktikler verirsen çok sevinirim..sadece kaleci değil tüm oyun alanı için..
    ciddi ciddi pes oyuncusuyumdur lakin ps3'de fifa daha populer iyiki de almışım genelde offline 2 kişili maçlarda pratiğim çoktur
    bu oyuncu gelişimi vb için pes'de var bir iki pratiğim artık inş fifa'da daha çok gelişime zaman ayıracağım..
  • hııst arkadaslar pls ...
    kz3 sorumlusu olarak bugunun kz gunu oldugunu ve her daim katılımcı arkadasların ve yenı katılmak ısteyenlerın katılımını rica ediyorum.. (cok ıstememe ragmen ben katılım yapamayacagım bır sure . ama yoklugumu hıssettırmeyın.)

(!!! kabul sorumlu olarak katılım yapmamıs olmam pek etık degıl.. ama idare ediverin ok.. )

saglıcakla kalın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

@Ateş künyeyi aldın hak ettin helal olsun , yeni kasap adayı sensin.. ama Oğuzun baya künyesini alman lazım.

Tesadüfen aldık abi yoksa nerde sizlerden künye toplamak hadiimize mi :)

Oğuz abinin 1 tane künyesi var ama tam kasap o yetişmem için kendisine bc3 çıkar biter bc4 çıkar :)

Mezba açıcam yakında Erkete Mezbahanesi die..

Bu arada Son kurbanım Hakan Abi oldu dün :)

Bugun Erken onlıne olucam inş güzel maçlar çıkarırız,

Görüşmek Üzere,,

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDEyeSAnk

quote:

@Ateş künyeyi aldın hak ettin helal olsun , yeni kasap adayı sensin.. ama Oğuzun baya künyesini alman lazım.

Oğuz abinin 1 tane künyesi var ama tam kasap o yetişmem için kendisine bc3 çıkar biter bc4 çıkar :)

Görüşmek Üzere,,

Evet dün künyemi aldın ama, UV kullanırken arkadan bıçaklamadan yakışmadı..

Bugün izinli olanlar varmı.? fifa atarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redwall36 -- 19 Temmuz 2011; 13:30:22 >

• ben evdeyim hakan
  • slmlar arkadaşlar :) bende virtualpro da aranıza katılmak istiyorum. her mevkide oynayabilirim. şuan virtual pronun acc durumu 400/400 yani bütün acc. lar açık durumdadır. defansta cb 93, forvette st 88 overall oluyorum..benide aranıza alırsanız çok memnuniyet duyarım arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler. aynı zamandawww.playstationturk.com sitesinde inceleme editörlüğü yapmaktayım ve orada birçok fifa11 organizasyonu gerçekleştirmişizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Insomnia86 -- 19 Temmuz 2011; 13:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDEyeSAnk

quote:

Görüşmek Üzere,,

Ateş senin Ustan ÖZGÜR dü değilmi ? 2. Sıradasın !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Insomnia86

slmlar arkadaşlar :) bende virtualpro da aranıza katılmak istiyorum. her mevkide oynayabilirim. şuan virtual pronun acc durumu 400/400 yani bütün acc. lar açık durumdadır. defansta cb 93, forvette st 88 overall oluyorum..benide aranıza alırsanız çok memnuniyet duyarım arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler. aynı zamandawww.playstationturk.com sitesinde inceleme editörlüğü yapmaktayım ve orada birçok fifa11 organizasyonu gerçekleştirmişizdir.

hocam aramıza katılmak için ilk sayfaya bir göz at fordon'a özel msj atman lazım.

• Kısmet ise akşam fifa da olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

quote:

slmlar arkadaşlar :) bende virtualpro da aranıza katılmak istiyorum. her mevkide oynayabilirim. şuan virtual pronun acc durumu 400/400 yani bütün acc. lar açık durumdadır. defansta cb 93, forvette st 88 overall oluyorum..benide aranıza alırsanız çok memnuniyet duyarım arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler. aynı zamandawww.playstationturk.com sitesinde inceleme editörlüğü yapmaktayım ve orada birçok fifa11 organizasyonu gerçekleştirmişizdir.

hocam aramıza katılmak için ilk sayfaya bir göz at fordon'a özel msj atman lazım.

teşekkürler hocam saolasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

@ atenger m3 olsun başımın üstünde yerin olsun

@ scaletti deme sürümünü oynadım (bmw f10 m5) aracın icinde kask kamerası saga sola kafayı hafif cerip yolu görmek..vb. olmuş zaten sürekli güncel olması dahada güzel oluyor.

chip haberine gelirsek yurt dışında özellikle ingiltere ve rusya acık ara önde bizzat gördüm. özelikle sony ru. altın kaplı dual shocktan tutun taşlı ps3lere kadar herşey mevcut. ayrıca kendi özel klupleri var sony'nin tanıdıgı resmi klupler. mekanlarda masaj yapan deri koltuklar eşliginde takılıyorlar :)

günaydınlar.

Abi bide gamescon da izlemişsindir yol tutuş hissini vermişler...Bence acayip bir oyun olacak...Zaten kinect i aldığımdan beri oynadığım en sağlam oyun kinect sports ve childs of eden.doğru dürüst kariyer ve senaryo oynayacağımız bir oyun çıkmadı...Bu sonbahar kinect te sezonu açıyor....

• herkese selam...

Çarşamba günü planlanan yarışda beni aranıza alırsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghoose

herkese selam...

Arkadasım sen önce üye listesini ekle sonra yarışa katıl!!!
  • @ünsal abi ghoose-tamer arkadasımiz tüm uyarılara ragmen beni eklememiştir burdan belirtiyorum..geregi senin taktirin!
  • Benide eklemedi..napcaz şimdi

Dostum bu kadar abartmaya gerek yok..yoksa aranızda olan biten bişey mi varda haberimiz yok ? Vatandaşın zamanı olmamıştır.Aramıza katılır ve oyun esnasında ekler.Dimi arkadaşım?Tamer miydi adın ?
  • Tez boynu vurula
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

quote:

herkese selam...

arkadaşım dediğin adam senden 10 yaş büyük, biraz konuşma tarzına dikkat et istersen !!!

-----------------------------------

bu başlıkta 30 yaşını devirmiş birçok değerli abim bulunmakta ve duruma objektif gözle bakmalarını bir kardeşleri olarak rica ediyorum.

profil bilgilerinden yola çıkılarak nick ve doğum tarihleri :

kornrulez 28 Ağustos 1983
    scaletti 13 Kasım 1984

herkesin altında ps+30 ibaresi bulunmakta bu iki arkadaşımızında dahil ...
    şimdi soruyorum daha 27 yaşında doldurmamış birisi, +30 kullanıcılar derneğine nasıl sokulabiliyor ? madem 27 yaşında birisi bu derneğin üyelerinden birisi olabiliyor o zaman bu kurallar ne amaçla konuyor ?

not : istediğimizi derneğe alırız istediğimizi almayız sana ne kardeşim gibi bir zihniyetle yaklaşacak olan arkadaşların canı sağolsun zaten o yaklaşımdan sonra cevap vermenin bir mânası yok ama gerçekten 30 yaş üstü büyüklerimiz bu durumu objektif gözle bir irdelesin, bir kardeşleri olarak kendilerinden rica ediyorum.. saygılar dilerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

quote:

herkese selam...

arkadaşım dediğin adam senden 10 yaş büyük, biraz konuşma tarzına dikkat et istersen !!!

-----------------------------------

bu başlıkta 30 yaşını devirmiş birçok değerli abim bulunmakta ve duruma objektif gözle bakmalarını bir kardeşleri olarak rica ediyorum.

profil bilgilerinden yola çıkılarak nick ve doğum tarihleri :

kornrulez 28 Ağustos 1983
    scaletti 13 Kasım 1984

herkesin altında ps+30 ibaresi bulunmakta bu iki arkadaşımızında dahil ...
    şimdi soruyorum daha 27 yaşında doldurmamış birisi, +30 kullanıcılar derneğine nasıl sokulabiliyor ? madem 27 yaşında birisi bu derneğin üyelerinden birisi olabiliyor o zaman bu kurallar ne amaçla konuyor ?

not : istediğimizi derneğe alırız istediğimizi almayız sana ne kardeşim gibi bir zihniyetle yaklaşacak olan arkadaşların canı sağolsun zaten o yaklaşımdan sonra cevap vermenin bir mânası yok ama gerçekten 30 yaş üstü büyüklerimiz bu durumu objektif gözle bir irdelesin, bir kardeşleri olarak kendilerinden rica ediyorum.. saygılar dilerim

Senin bu dernege üye oldugunu bilmiyordum..ben arkadaşım dedim saygısız bi kelime kullanmadım kullanmamda,lakin burda böyle tartışma açılması hoş degil bi sorunun varsa bana özel mesaj yoluyla ulaşmanı rica ediyorum..konumuzun disına cıkmadan ve burda yersiz tartışma yaratmadan sohbetimize katılabilirsin..
    dernek kurallarımız derki 'yeni üyeler kendinden önceki üyeleri ekler' bu kurala uyulmadıgını önceki msjlarda da belirtmiştim ve hatta dün akşama kadar eklemeyenleri burda teşhir edecegimide belirtmiştim..
    bu acıklamayı sana(insomnia)degil dernek üyelerimiz tamer ve sinan abilerime saygımdan ötürü yapıyorum..

• sakin arkadaşlar tartışacak bir durum yok ortada.
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.