Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (498. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.699
Cevap
18
Favori
286.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bendeki oyunlar: Fifa 11, RDR, WWE Smackdown vs. Raw 2011, Little Big Planet, In Famous, Dead Nation, Wipeout HD, Bomberman Ultra, Rag Doll Kung Fu, Ratchet and Clank Quest for Booty.
    Alinacak Oyunlar: BC2, LBP2
  • sinanım kolay gelsin. kendini sıkma gülüm günlerin suyumu cıktı. haftaya yaparız sen rahat rahat taşın.

@ scaletti : benim dışında patlıyan bişey olması güzel. bagzen patlata zevkten deliriyorum nazi olsam dünyanın yarısı yok olurdu o derece öfkeliyim
  • Selam arkadaşlar

Bu hafta izinliyim,müsait olanlarla online takılabiliriz.

Bendeki oyunlar

Fifa
    Kz3
    Bc2

almayı düşündüklerim

Fifa 12
    Bc3

Pc oyunu olarakta
    World of warcraft ve Starcraft 2 oynuyorum.
  • İnsanın sinirlerini zıplatıyorlar bu devlet nerede ne yapıyor. Takılmışlar ŞİKE'ye vatan elden gidecek halen ŞİKE derdindeler, Aziz YILDIRIM' a katil muamelesi yapıyorlar ama diğer taraftan adamlar özerklik ilan ettiler.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18297194.asp?gid=381
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18297394.asp?gid=381

Edit : Küfür yazmıştım kısaltım editledim. Ama içimden saydırıyorum şerefsizlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 20 Temmuz 2011; 13:47:55 >

• Merhabalar,

Ben akşam müsait sayılırım GT5 için ancak gelemeyecek arkadaşlar için elbette ertelenmesi en doğrusu olur. Yalnız perşembe ve cuma olursa ben gelemem çünkü bu hafta çarşamba günü yarışımız var diye kendimi bugüne endeksleyip yarına ve cuma gününe farklı bir plan yaptım. Plandan ziyade evde olmayacağım. O yüzden ertelenirse haftaya olursa çok sevinirim.

Bu arada bendeki oyunlar da şöyle:

RDR
    Uncharted 2
    GOW 3
    NFS Hot Pursuit
    BC 2
    KZ 3
    GT5
    Fifa 2011
    LTB
    Crysis 2

+ PSN'den hediye edilen oyunların tamamı.

Turnuva haberlerini bekliyorum. Ona göre gündüzden belirlersek akşamı ayrı bir şekillendirmem gerekebilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atnger

günaydın dernek

@nihat
    hacı dün net gitti. resetledim modemi gene net yok. orayı , surayı, burayı tak cıkar. kablo değiştir falan. yok. sonra kendi haline bıraktım. aha bi baktım gelmiş. ama saat de 1 olmustu. dedim herhalde bu saatde kimseyi bulamam. dedim yatiyim. bakalım aksam tam bir muamma.

@sinan
    hacım aksam kimler kesin katılacak hem burdan, hemde faceden ifşa etsende milletin haberi olsa. gerçi facedeki etkinlik hala aktif. şampiyona bitene kadar açık kalacak o etkinlik. ben ise bu akşam mesai yaparmıyım yapmazmıyım bilmiyorum. durum krtitik. gelmeye çalışıcam. ama TURKCELL 3G hala yok. ama vodafone 3G çekiyo belki ondan alırım gün içerisinde. bakalım hayırlısı.

@yücel
    kardeşim sana katılıyorum. o olmuş, bu olmuş, şu olmuş. sakinliğini koruyamayan insan oyunda nasıl koruyacak. bize akıllı adam lazım.

ayrıca genel olarak birşey söylemek istiyorum. OYUNLARIN GÜNLERİNDE KATILIM YAPILMASINI TALEP EDİYORUM. ELİNDE OYUN VARKEN BAŞKA OYUN OYNANMASINI KINIYORUM. O YÜZDEN DİYORUM BELİRLİ OYUNLARIN GÜNLERİ OLSUN. "ŞU OYUNUN GÜNÜ BELLİ DEĞİL HER ZAMAN OYNARIZ OLMASIN"
    facede anketler yapılıyor sadece oy vermekle olmuyor arkadaşlar. her ne kadar başkanımız var ise bizlerde ona yardımcı olmamız gerekir.

şimdilik bu kadar izlemede kalın.

TAMER HALA EKLEMEDİN BİZLERİ VALLAHA OY BİRLİĞİNE BAŞVURACAM SONUNDA BAZI ŞEYLER İÇİN

Herkese iyi gunler arkadaslar
    @Atinc sana katiliyorum abii elinde oyun varsa katilmali

@Erol hic sorma yaa adami biz yetisdirdik kafa tutuyor bana yaww yok artik onu il siraya koyacam kunye siralamsinda hic sansi yok hacii

@Ates evet TR saati 9 30 aramizda mac yapmayi duunuyoruz insallah gelirler

• -RDR
    -UNCHARTED 2
    -KZ3
    -GT5
    -MOH 2010
    -HOT PURSUIT
    -MGS 4
    -FIFA10
    -CRYSIS 2
    -INFAMOUS
    -DEAD NATION
    -WIPEOUT HD
    -LBP
  • Merhaba Arkadaşlar

Sinanın ev taşımasından dolayı haftaya erteleyelim GT5 turnuvasını, zaten bi sonraki hafta Ramazan geliyo herekzin planı vardır.

Oyunlarım ise : GT5 , PES11, Mortal Kombat 9 , BC2 , RDR , AC Brother.. , Killzone 3 , Uncharted 2 Among Thieves (bugün elimde olur)
  • cık! cık! cık! olmadı arkadaslar sımdı .. kz sorumlusu (o ben oluyorum ) gelmedı dıye kz gecesını boslamıssınız...

bı daha olmasın emı..
  • bugun 15.dakka gecirdigim zaman dilimi 15 yıl gibi geldi Allah kimseye göstermesin böyle bi anı
  • Oyunlarım:

-Metal Gear Solid 4
    -God Of War 3
    -Uncharted 2
    -GT5
    -BC2
    -Infamous
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

quote:

Orijinalden alıntı: o-mikado

Merhaba dernek...
    Dün PSN girdim saat 19:30 civarıydı sanırım KZ3 te takılan yok. FİFA PRO yaptım biraz Sonra bir ara Atınç vardı sanırım. 1-2 kişi gelsin diye bekledim. sonra kaçtım. Hatta PS3 açık bıraktım mesaj falan gelirdiye.ki gelmiş O da atınçtan. Geç olunca girmedim.

Bu akşam gt5 için gelirim ama ancak saat 22:00 den sonra.Evde olamıyacağım daha öncesinden.

gt5 etkinligi sarpa saracak gibi sinanın durumda belirsiz.takım isi bence yatar erteleyelim bir daha ve son kez olmak uzere ama son kez ona gore
    herkes fikrini belirtsin

ben genelde her akşam psn de olduğum için gün benim için farketmez ,gt5 hangi olursa olsun katılabilirim

• yücel 4.gün ceza almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

bugun 15.dakka gecirdigim zaman dilimi 15 yıl gibi geldi Allah kimseye göstermesin böyle bi anı

Hayırdır Volkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DadFaLCoN

quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

bugun 15.dakka gecirdigim zaman dilimi 15 yıl gibi geldi Allah kimseye göstermesin böyle bi anı

Hayırdır Volkan

sorma abi sormaa hatırlamak bile istemiyorum
  • Hatırla merakım şey oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DadFaLCoN

Hatırla merakım şey oldu

fazla merak iyi degildir

yeni bir oyun alayım diyorum rpg türü. öyle online monline takıntım yok 007 gibi olabilir varmı önerisi olan?
    bugün netten alsam cuma başlarık oynamaya
  • Beyler ben yazılanlardan bu gece GT5 turnuvasının haftaya ertelendiğini anlıyorum ona göre :)
  • iferim dogru anlamışın
  • Yedek Pilotunuz yokmu :) ben alın derdim ama henüz seviyem 1

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.