Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (496. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.698
Cevap
18
Favori
286.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle ben bu derneğin üyesi değilim ve de seninle kişisel bir problemim yok.

benim derdim farklı ... 27 ve 28 yaşını doldurmamış arkadaşlar bu derneğe nasıl üye olabiliyor?
  • Bu dernegin bir başkanı var ve bu konuları ona soracaksın ama böyle ulu orta degil..herşeyin bir yolu yordamı wardır,özel msj denen bişey var o yolu kullanmanı tavsiye ederim..
    ayrıca benim özel bilgilerimi senin gibi herkes görebilir ben istedigim taktirde demekki bunlar bir sır degil:-P
    ancak bunları böyle burda orta yerde herkese ifşa etmen hoş degil..
    sana önerim soguk bir bardak su içmen ve bilgisayarın başından kalkıp biraz oksijen alman;hem hararetini alır hemde zihnin açılır..
    saygılarımla..
  • işte sorumun net bi cevabı gelemeyince başkana sor,soğuk su iç gibi tali yollara sapılabiliyor :) sende haklısın aslında benimde doğum yılım senin gibi 1983 olsa bende net cevap veremezdim açıkçası =)
  • Merhaba Dernek;

Hepinize iyi akşamlar dilerim... nemli bir mersin akşamından hepinize selamlar
    1 saate kadar yaylaya kaçaçaz Köksalla, mersinde klimasız uyunmaz oldu aldığın nefes nem dolu, hiç değilse yaylada rahat uyunur....

Gelelim şu yaş problemine...
    @İnsomia (Cem) öncelikle gerginlik yapıyorsun forumumuzda hemde çok gereksiz yere,
    Şimdi tek tek üyelerin yaşlarına baktığına göre baya bir takıntı sahibisin anladığım kadarı ile
    Kornrulez niye aldın 28 yaşında diye PM atmışsın, zahmet edip kuralları okusaydın 1. şıkta konteyjan olması durumunda 28-29 alımı yapılacağını okurdun,
    Scalletti 1984 doğumlu onu niye aldın demişsin,
    1. o üye referansı var dernek içinden, çoluk çocuk gibi davranmayacağı konusunda emin olabiliyorum
    2. o üye olmadan önce dernekte üyelere danışıldı ondan sonra alındı,

Şimdi gelelim sana, biraz daha sabırlı olabilseydin, seni derneğe değil ama derneğin Pro klubüne alması için Fifa sorunlumuz Hakan a rica edecektim,
    en azından seni tanırdık vede belki ileride Facebook üzerinden senin için anket yapardık vede senide alırdık

Akıl yaşta değil baştadır arkadaşım, bu kadar hırçın olursan kendine zarar verirsin...
    PM okumamı bile beklemeden millete laf yetiştimeye başlamışsın

Kusura bakmada SANANE arkadaşım iki dernektaş kendi aralında kanka da derler, abi de derler, hacı da derler, arkadaşta derler ama bundan SANA NE
    Bu saatten sonra dernek faaliyetlerinden hiçbirinde vede burada mesaj atmanı Dernek Başkanı olarak istemiyorum...

Başka bir yerde şansımı denemen dileği ile, iyi günler

İyi akşamlar

• işte sanane diyerek işin kolayına kaçıldıktan sonra zaten bişey denmez .... zaten sen istesende ben kabul etmem clubunuzu , daha kendi içerisinde mantık hatası üreten,koyduğu kuralın arkasında duramayan bir yerde ne işim olabilir =) madem öyle 30 yaşından küçükler referansla alınır diye forumdaki ilk mesajında belirt güzel kardeşim. referansla aldığını nereden bileyim müneccimmiyim ben? son mesajımdır haydi kolay gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Insomnia86 -- 19 Temmuz 2011; 21:17:08 >
  • akşama fifaya gelen varmı procular.
  • iyi akşamlar..

hafif bi gerginlik olmuş. başkan olaya müdahale etmiş. yücel kardeşime tamamiyle katılıyorum. bunu demek istedim. ghoose arkadaşımda ( arkadaş diyorum dernekte aramızda hitap konusunda şimdiye kadar bişey yaşanmadı.) yorum yapmamış onun yerine başkası konuşmuş.

yarış ne zaman demiş. arkadaşım beni ne zaman kaydedersen o zaman. benim açtığım odaya girecen. arkadaş grubuna göre açtığım için..
  • @ünsal abi köksal devrem hayırlı yolculuklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornrulez -- 22 Temmuz 2011; 15:37:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-mikado

quote:

Orijinalden alıntı: ReDEyeSAnk

quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

@Ateş künyeyi aldın hak ettin helal olsun , yeni kasap adayı sensin.. ama Oğuzun baya künyesini alman lazım.

Tesadüfen aldık abi yoksa nerde sizlerden künye toplamak hadiimize mi :)

Oğuz abinin 1 tane künyesi var ama tam kasap o yetişmem için kendisine bc3 çıkar biter bc4 çıkar :)

Mezba açıcam yakında Erkete Mezbahanesi die..

Bu arada Son kurbanım Hakan Abi oldu dün :)

Bugun Erken onlıne olucam inş güzel maçlar çıkarırız,

Görüşmek Üzere,,

Ateş senin Ustan ÖZGÜR dü değilmi ? 2. Sıradasın !!!

Evet oguz ne olcak hacii ben onun ustasiyim unutmaki seninde ustan benidimm (Boynuz kulagi geçermis ) bak kizdirma beni 1.siraya oturursun kunye siralamsinda sezer abi 12 kunye ile 1 de. kork ben den haci artik

@Yeniler eskileri eklesin abi bizler nasil eklediysek sizde ekleyin.

• cok gereksiz yazısmalar olmus gerek yok boyle seylere ayrıca kimseyede hesap verecek degiliz dernege üye alımı yaparken her isin bir yolu yordamı var gerekenler yazılmıs ......
  • abilerim biraz caddede dolaştım,ettimde gereksiz yere gerginlik yarattığımı farkettim, sinirlerinizi yıpratmak istemezdim =( normalde çok sakin bir insanımdır ama son 1-2 haftada yaşadıklarım ( annemin göz retinasının yırtılması, bir dostumun beni yüzüstü bırakması,gelecek ay askerlik vs.)hepsi üst üste binince beni bu aralar baya gerdi haliyle... şanssızlık eseri içimdeki enerji patlaması biraz sizin üzerine boşalmış oldu =( bu yüzden tekrardan özür dilerim. şu hayatta en nefret ettiğim olay 3 günlük dünyada insanların kalplerini kırmak olur. sizleri üzüp,kırdığım için çok üzgünüm, beni affedin .. gelecek ay askere gidiyorum kaderde belki şehit olmakta var , hakkınızı helal edin,hoşçakalın...
  • hakkatten yaaw kimi ne ilgilendirirki bizim üyelerimiz neyse sallaaaa
    @Özgür hayırdır oğuz kızdırdımı seni
  • kz3 icin gec kaldım biliyorum ama elde olmayan sebepler olustu.su an update var onu yapıyor bitince oyundayım gerci sadece atıncı gorebildim o kısa anda basaka oynayan varmı onuda bilmiyorum bekle atınc yettim 6 dak sonra ordayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 19 Temmuz 2011; 22:47:41 >
  • gunaydın arkadaslar, sıcak ve nemli bir istanbul günü başladı..
  • günaydın ahali

ünsal siz kacın abi devam devam bişey demiyorum.

yücel dün yogundum bugün alo yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

günaydın ahali

http://www.ntvmsnbc.com/id/25233574/

bu haber senın ıcın volkan ..

herkese gunaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erologuz

quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

günaydın ahali

http://www.ntvmsnbc.com/id/25233574/

bu haber senın ıcın volkan ..

herkese gunaydın.

ahaa harika haber.
    89 yılındaki dtm yarışları hala aklımda efsane e30 m3 dtmler sonra e36 dtm ve gelmiş geçmiş en güzel dtm arası volvo 850 sw dtm.
    ahhh ahhh eskiler bi başkaydı. bmw bırakınca ve kurallar falan degişince tadı kalmamıştı bırakmıştım ilgiyi.

m-power renklerinde warsteiner 15 kapı numarısı ile ravaglia şampiyon oldugu nunburring yarışını izlemeye almanya gitmiştim. atmosfer valan harikaydı.takipdeyiz dtm ve m-power renklerinin

her zaman M GmbH. özel ve farklı olmaya devam edicek

• günaydın arkadaslar.

atınc dün gece nereye kayboldun hakan geldi sen cıktın.biraz bekledim glemeyince bende fifaya dondum napayım.
    kz3 culer dün gece nerdeydiniz yazılı ifade verin bakalım

sinan bu aksam ne yapıyoruz benim eve gelisim 20.30 ile 21.00 arası olacak.ona gore kendimi ayarlamaya calısayım
  • Herkese günaydın..... Outland diye bir oyun var ps3 te denemenizi tavsiye ederim...Şu an psn store da indirilebilir durumda...Platformcuların kaçırmaması gereken bir oyun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaletti

Herkese günaydın..... Outland diye bir oyun var ps3 te denemenizi tavsiye ederim...Şu an psn store da indirilebilir durumda...Platformcuların kaçırmaması gereken bir oyun....

bide prenses olsaymış süper mario vari olurdu
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.