Şimdi Ara

PS 3 - XBOX 360 OYUNLARDA ŞOK FİYATLAR - YENİDEN ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
3
Favori
43.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinizde fifa varmı bide fiyatını öğrenebiliriyim ?
  • Geldi.İLAN ın ilk sayfasını okursanız arkadşalar şuanda 10 adet kadar mevcut.
    Yarın ilk gelen kapar :D
    fiyat 80 lira.

Bugün Forum dan Küçük arkadşaımzı geldi 1-2 tane aldı gitti :D
    siz de gelin kaçırmayın
  • Infamous var mı elinizde hocam varsa ne kadar?? Bir de Uncharted 2 tahmini bir fiyat verebilirmisiniz max ne kadar olur acaba eğer üç aşağı beş yukarı belliyse??
  • UNCHARTED 2 90 civarı olur diye bkeliyorum.daha ucuz-daha aşağı da olaabilir.
    infamus var elidme,gel fiyatı ayarlarız-takas flen vs birşeyler yapaız
  • fateeh abi pes ne zaman gelir?
    fiyat nasıl olur...?
    forumchu sormuş ama belki bi değişiklik olmuştur diye soruyorum :)
  • pes 20 si gibi 1-2 gün önce-sonra gelebilir.fiyat 80-90 civarı olur .kesin birşey demiyorum daha ucuz-pahalı da olabilir.
    siz paranızı hazır,yüreğinizi ferah tutun
  • Gözümüz aydın,fifa lar bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levihakan

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Orijinalden alıntı: narutoninja

ançartık 2 geldimi arkadaşım

evo kim bu arkadaş

yalan olmasın, tanımıyorum abi

• pes10 95 tl düştü hocam forumda sen çekmiyomusun rakamı
  • 110 lira bence cok fazla... oyun yeni cıktıgı için millet tuttarabildigine istediği fiyattan satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecnical

110 lira bence cok fazla... oyun yeni cıktıgı için millet tuttarabildigine istediği fiyattan satıyor

Yurdum insanıda kapışıyor

• NuuL
    hocam kimsede var mı acaba.herkes satar,ama ben ELden teslim satıyorum.Alanlara sorabilirsiniz
    fiyat herkes yazıyor,biz de var şuanda

kim neye tutturursa demiş arkadaş da ,eyw diyorum
    doğrudur.ama bir malın gelişi vardır,gideri vardır.biz en uygun şekilde vermeye çalışıyorz.
    saygılar
  • İlginize teşekkürler ; PES ler tükendi.
    yarın tekrar gelecek öğlen sonu
  • quote:

110 lira bence cok fazla... oyun yeni cıktıgı için millet tuttarabildigine istediği fiyattan satıyor

Aynı fikirdeyim. Bazı oyunların pahalı olması normal. Talep çok yüksek olduğu için fiyatı istedikleri ölçüde tutabiliyorlar. Ama Konami Pesin fiyatlarını Fifa yüzünden çok düşük seviyelerde tuttu. Shopto'da en ucuz oyunlardan birisi Pes 2010. Nasıl oluyorsa buraya Fifa'dan daha pahalı fiyata geliyor. Hatta Uncharted 2'den bile pahalı fiyata. Düşmezlerse Shopto'dan alacağım.

• "Bazı oyunların pahalı olması normal"

çıkış fiyatına göre hocam
    örneğin Demon solus fazla almadık ,20-30 tane yd i bitti.
    şimdi almak için sipariş verdik,Ama normal i yok,Special edition , 2 BD li oyun.fiyat da abartı geldi.
    şimdi 130 tl ye ben alsam,kaça satıcam ?
    müşteri ucuz ararken fiyat artıyor.dolayısı ile vatandaş mağdur oluyor.
    Fifa ne güzel ucuz geldi,az kar ile açtık sattık.inanın bunda daha az kar etmemize rağmen fiyat bu seviyede.
  • p.m
  • quote:

Orijinalden alıntı: naughtymmn

quote:

Aynı fikirdeyim. Bazı oyunların pahalı olması normal. Talep çok yüksek olduğu için fiyatı istedikleri ölçüde tutabiliyorlar. Ama Konami Pesin fiyatlarını Fifa yüzünden çok düşük seviyelerde tuttu. Shopto'da en ucuz oyunlardan birisi Pes 2010. Nasıl oluyorsa buraya Fifa'dan daha pahalı fiyata geliyor. Hatta Uncharted 2'den bile pahalı fiyata. Düşmezlerse Shopto'dan alacağım.

aynen

• Ee ucuza alan arkadaşlardna Oynayabilen varmı.yoksa biz halen vatandaşı kandırıyormuyuz
    günahımı aldınız.. ohh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 17 Ekim 2009; 18:33:34 >
  • takasla ilgili pm attım cevabınızı bekliyorum
  • Bu öğlen @fateeh33 arkadaşımızdan PES10 aldım. İlgili ve alakası için teşekkür ederim.
    İyi satışlar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.