Şimdi Ara

PS 3 - XBOX 360 OYUNLARDA ŞOK FİYATLAR - YENİDEN ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
43.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam üzeri gidip aldım. Hatta ben alırken biri daha geldi dh'tan :D
    Hiçbir sıkıntı yok içiniz rahat olsun. Ben oyuna döneyim şimdi :D
    2. Bölge bu fiyata kaçırmayın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hOOligy

Akşam üzeri gidip aldım. Hatta ben alırken biri daha geldi dh'tan :D
    Hiçbir sıkıntı yok içiniz rahat olsun. Ben oyuna döneyim şimdi :D
    2. Bölge bu fiyata kaçırmayın ;)

teşekkürler (:

lütfen alan arkadaşlar siz de yazın da, güven sorunu olan arkadaşlar var halen galiba (:
    1 - 2 pm geldi güven meselesi ile ilgili de , sanırım profilimdeki referanslara bakmıyorlar ,bir de siz yazın,tam olsun
  • Gittim 2 tane fifa aldım çok kolaylık sağladılar diğer dükkanlarda 90 hatta 110 bile satan vardı güldüm geçtim
    Dükkanda bi tane genç vardı biraz pazarlık etmeye çalıştım ama olmadı:D alışkanlıktan yani yoksa başka bişeyden değil:D
    Batman ıda alıcaktım 100 dedi almadım:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Gittim 2 tane fifa aldım çok kolaylık sağladılar diğer dükkanlarda 90 hatta 110 bile satan vardı güldüm geçtim
    Dükkanda bi tane genç vardı biraz pazarlık etmeye çalıştım ama olmadı:D alışkanlıktan yani yoksa başka bişeyden değil:D
    Batman ıda alıcaktım 100 dedi almadım:D

hocam batman i ilk biz getirdik,fiyat biraz pahalı geldi bize de , o yüzden daha aşağası kurtarmıor

evet arkadaşlar yokmu başla,lazım mı-paketlim mi

• Hocam sabah arıyacam sizi...İnşallah 1 adette biz alırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Hocam sabah arıyacam sizi...İnşallah 1 adette biz alırız...

tamam.bekliyorum hocam

Lütfen arıyan arkadaşlar Dh den olduklarını belirtsin,yada gelen arkadaşlar dh den oldukalrını belirtsinler böylece daha çok yardımcı olmaya çalışırız
  • Hocam ne yaptın mahvettin piyasayı vallahi... Biz 99 a şaşırıp ucuz derken sen 20 lira aşağıya çekmişsin..

Eğer Uncharted 2 'yi de bu civarı fiyatlardan getirebileceksen ayır şimdiden bana bir tane.
  • dün legends of rock'ı verip singstar Queen aldım, fifayı az erteledim. 80tlyi bulur bulmaz dükkanınızdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Hocam ne yaptın mahvettin piyasayı vallahi... Biz 99 a şaşırıp ucuz derken sen 20 lira aşağıya çekmişsin..

Eğer Uncharted 2 'yi de bu civarı fiyatlardan getirebileceksen ayır şimdiden bana bir tane.

onu bana değil, sOny e söyleyin

@westblood
    gel gel hoca beklerim
  • harika fiyat ama ne yazıkki burayı görmeden başka yerden sipariş vermiş bulundum inşallah bu güzel fiyatlar devam ederse diğer yeni çıkan oyunlarda abone oluruz sizin oraya yalnız onların haberlerini ve fiyatlarını nerden takip edebiliriz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

harika fiyat ama ne yazıkki burayı görmeden başka yerden sipariş vermiş bulundum inşallah bu güzel fiyatlar devam ederse diğer yeni çıkan oyunlarda abone oluruz sizin oraya yalnız onların haberlerini ve fiyatlarını nerden takip edebiliriz acaba

kısmet diyelim hocam (:

bana ara sıra pm atarak sorabilrisiniz,ya da Ben zatne ilan açınca yığılma oluyor
    maşşlalah 4 saatte 1000 kişiyi gördük
  • shoptonun ekmeğine kan doğradın hocam

hayırlı satışlar.. fiyat süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: decxal

shoptonun ekmeğine kan doğradın hocam

hayırlı satışlar.. fiyat süper

• Arkadaştan iki tane FIFA10 aldık sorunsuz... Esnaflık böyle olur işte yeni oyunlar çıktığında ilk olarak arkadaşa soracağım fiyatını, gelme durumunu vs....

HAYIRLI SATIŞLAR.
  • teşekkür ederim .tekrar görüşmek üzre
  • uncharted fiyatınızı merak ediorum gene böle olursa alırım ilk gün
  • Merhaba ,biz yarın arkadaşla gelmeyi düşünüyoruz.17.00 a doğru belki 18.00 olabilir çünkü avrupa yakasından geleceğiz.Hala elinizde FIFA 10 var değil mi? Bir de ben NBA Street Homecourt'u vermeyi düşünüyorum ne kadara gelir o zaman.
  • şimdiye kadar netten çok ürün aLdım ama 24 saatten önce uLaşan hiç oLmamıştı..çok teşekkür ederim bundan sonra oyunlarda iLk adresim siz oLacaksınız
    üsteLik bu fiyata...shopto fiLan haLt yemiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

Merhaba ,biz yarın arkadaşla gelmeyi düşünüyoruz.17.00 a doğru belki 18.00 olabilir çünkü avrupa yakasından geleceğiz.Hala elinizde FIFA 10 var değil mi? Bir de ben NBA Street Homecourt'u vermeyi düşünüyorum ne kadara gelir o zaman.

gelin yarıdmcı oluruz ama erken gelin,kalmaz vallla. son bi 10 adet felan kaldı

@ vulture.
    inş bunun gibi cici bir fiyaata vericem

@ marquess

ben dedim çok pis kargolarım
  • Usta benimkini satma he Yarın gelip alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Biperva_ -- 2 Ekim 2009; 19:29:18 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.