SATILIK URUNLER
SATIŞTA

CASİO PROTREK SMART WSD-F20 AKILLI SAAT ( 2 adet kasa)

Ürün ersa saat casio yetkili satıcısından alınmıştır. 1.5 senedir kullanmakdayım. Hic bir sorunu ve problemi yoktur . Kondisyonu cok iyi durumdadır. Saat normalde mavi renkli kasa olarak satın aldım. Ondan somra turuncu rengi hoşuma gittigi için , ersa saatten turuncu kasa japonyadan siparis verilmiştir . Ve yine ersa saatte garanti kapsamında turunca kasa monte edilmiştir. Mavi kasada yanında verilecektir . Tamamen keyfe keder degisitirilmiştir. Alacak olan arkadas 2 farklı renkde kasaya sahip olucak :) fiyatımı uygun yazıorum.takas yoktur .İzmitte saati elden deneyip alabilir yada kargo yapmamı isterseniz ücretini aldıkdan sonra kargolayabilirim

CİDDİ ALICILAR TELEFONDAN ULAŞABİLİR : 0536 699 80 45
İSTEYEN KİŞİLERE SAATİN FOTOLARINI ATABİLİRİM.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK BOSE SOUNDSPORT FREE SİYAH RENK KULAKİCİ KABLOSUZ KULAKLIK.

HERKESE MERHABA.

ÜRÜN SON DERECE TEMİZ VE ÖZENLE KULLANILMISTIR. BÜTÜN AKSESUARLARI KUTUSU İLE HERSEYİ İLE TAM SEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR. SADECE 1 KULAK UCU İLE KULLANILMISTIR. DİGERLERİ 0 DIR. RENK SİYAHDIR. MODERN.COM.TR SİTESİNDE DETAYLI OZELLİKLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ. RESMİ SİTESİNDEKİ FİYAT 2600 LİRADIR. ANCAK SUANDA BAZI SİTELERDE KAMPANYALI FİYATLARI OLDUGU İCİN BENDE OLABİLECEK EN UYGUN FİYATI YAZDIM O YUZDEN PAZARLIK YOKTUR. TAKASDA DÜŞÜNMÜORUM.
DAHA ÖNCE BOSE MARKASININ BASKA BİR KULAKLIGINI ALDIM. KOZMETİK OLARAK SÜREKLİ KAYNAKLANAN BİR SORUNDAN DOLAYI. BOSE UN TR DİSB OLAN MODERN ELEKTRONİK FİRMASI BANA BU KULAKLIGI 0 AMBALAJLI SEKİLDE YOLLADI. BU DEGİSİMDEN DOLAYI ESKİ URUNUN FATURASI ELİMDE MEVCUT VE O FATURADAN BU CİHAZINDA GARANTİSİ DEVAM EDİCEGİNİ SOYLEDİLER. FATURA SORUCAK ARKADASLARA BAŞTAN ACIKLAMAK İSTEDİM.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Tecnical

Yüzbaşı

İsim: Aykan GÖKDAĞ
Katılım zamanı: 04 Aralık 2008 23:45:00
Durum: Forumda değil
Son giriş: 11 Nisan 2021 22:32:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Ürün: 42'' LG LW5500 FULLHD 3D LED TV İNDİRİM YAPILDI
Alıcı: CuteLz
Tarih: 30 Aralık 2014 11:08:46
Yorum:
Genel Puan:          
Ürün: CANON 6D KUTULU 0 DAN + YEDEK BATARYA
Alıcı: elbetbirgun
Tarih: 10 Ekim 2014 15:01:44
Yorum: İlgili ve samimi. Sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
Genel Puan:          
Yorum: Arkadaş güvenilir. Aux kablosu olduğunu düşünüp soruma öyle cevap vermişti. Aux kablosunu göndermeyince aux kablosunun olmadığı ortaya çıktı.
Genel Puan:          
Ürün: SATILIK SAMSUNG GEAR FİT GARANTİLİ KUTULU
Alıcı: arafinwe
Tarih: 29 Eylül 2014 14:12:35
Yorum: Teşekkürler herşey olması gerektiği gibi
Genel Puan:        
Ürün: SENNHEİSER İE80 İN EAR KULAKLIK
Alıcı: mahoqo
Tarih: 19 Haziran 2014 16:40:55
Yorum:
Sayfa

[1]

[ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.