Şimdi Ara

Prozac ve alkol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
32.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Günde 1 doz (20mg) prozaca başlıycam ve doktorumun dediğine göre 3-4 ay boyunca sürebilirmiş. Karaciğer fonksiyon testi ve ekg yaptırdım bir sorun çıkmadı ve ilaca başladım. Prospektüsünü okuduğumda ise alkol kullanımı önerilmez diyor. Acaba 2-3 birada mı zarar verir? Yoksa antidepresana başladım diye daha da fena bir depresyon beni bekliyor

• Hayatım kaydı. Eve arkadaşlarım bıraktı. Sabaha kadar sevgilimin adını sayıkladım.
  • ikisi tehlikeli olur. alkol ve antidepresan aman dikkat diyim
  • Alkolün etkisini arttırır olsa olsa, yani ağrı kesicilerle alkol alımı gibi zehirleme, tahtalı köyü boylama gibi yan etkileri yoktur.
  • valla paso uyutacak seni prozac o yüzden içkide içmeyi düşünmeyeceksin hiç

geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

valla paso uyutacak seni prozac o yüzden içkide içmeyi düşünmeyeceksin hiç

geçmiş olsun.

Yoo uyutmuyo aslında. Sadece salak salak gülüp saçma sapan rüyalar görüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karos N.

quote:

Orjinalden alıntı: recep41

valla paso uyutacak seni prozac o yüzden içkide içmeyi düşünmeyeceksin hiç

geçmiş olsun.

Yoo uyutmuyo aslında. Sadece salak salak gülüp saçma sapan rüyalar görüyorum

ben gözümü açamıyordum valla.

• prozac ağrı kesici miydi anti depresan mı? Eğer anti depresansa kafa zaten güzel olmalı :)
  • Antidepresan. Ayrıca kafamı güzel yaptığını söyleyemem. İntahar bile ettiriyo yani
  • Geçmiş OLsun Kardeşim.
  • alkol zaten başlı başına depresyon üreten bir kimyasaldır....

sosyal içicilik dışında hergün alınan her dozda alkol,özellikle sorunlu kent yaşamında depresyonu arttırıcı etkisinden çok ,depresyon yaratıcı özellikte olduğuna göre ,depresyon tedavisinde alınan ilaçların yararını görebilmek için ,alkolü de az,dengeli ve birinci planda olmadan tüketmek gerekir.

ayrıca depresyon tedavisinde ,depresyonun cinsine göre bazı hobileri..(fotoğrafçılık,resim,heykel yapma,ata binme,yardım derneklerinde gönüllü çalışma ,yeni arkadaşlar edinme gibi..) etkin hale getirmenin çok büyük yararları olduğu da kesindir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.