Şimdi Ara

PROTON gen-2 tavsiye edermisiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar araba almak istiyorum modeli çok düşük olsun istemiyorum bütçem de kısıtlı satmayı düşünmüyorum uzun süre binebilirim benim aklıma yatan proton gen-2 oldu 2008 modelleri 19.000 ile 28.000 arasında ve gayet güzele benziyor motor olarak da mithsubishi motoru var.fiyat olarak 22 bine kadar çıkabilirim 2005 üstü alabileceğim başka araç tavsiyeniz var mıdır.

iyi forumlar

• 17.000 liraya aldım 11.000 lira masraf ettim, 16.000 e sattım, bu araba benim hayatıma bakışımı değiştiren araba, kesinlikle alma!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende var 2006 model otomatik o fiyata alabileceğin en iyi otomatik vites araba alternatiflerine göre rahat güzel araba siz manuel alacaksınız herhalde fiyat biraz daha düşüyor tabi. alacaksanız arabanın her yerine bakın sorun çıkınca bazı sorunları uğraştırabiliyor. Bütün camlar çalışıyor mu fan ayar düğmesi çalışıyor mu sonra ayna hareket düğmesi çalışıyor mu fanlar sağlam mı falan her şeyine bakın birde 2008 değil de biraz daha orta yolunu bulut 2009 alın daha temiz birde piyasa da fazla 2008 var satarken biraz daha avantajlı olur.

Ama şimdi birde alternatiflere bakmak lazım 2012-2014 model fiat albea da o fiyat yada symbol hiç yoktan beğenmezsen çık kısa bir sürede geri satabilirsin.
  • Proton'u hangi ülke üretiyor şimdi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.