Şimdi Ara

Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
37
Favori
259.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki kimsenin anlamaması önemli ama bence insanın nasıl hissettiğide çok önemli bu işte saç ekimi gibi kişiden kişiye farklılık gösterebilir kiminde güzel durur kiminde durmaz kimine bantlar rahatsızlık verir kiminde vermez insanların yaşamlarıda farklı
  • wartys03 W kullanıcısına yanıt
    Tamam duşa girmekte sıkıntı yok ama denize gir bakalım neler oluyor?
  • wagg1sch W kullanıcısına yanıt
    Eğer şu ana kadar almadıysan, almamanı öneririm. Dertsiz başına dert alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz_insan -- 11 Nisan 2017; 16:27:48 >
  • BarışSarıkaya B kullanıcısına yanıt
    Al birini vur ötekine. Denedim ve gördüm.
  • Selam arkadaşlar.

Yaklaşık iki ay önce protez saç yaptırdım. Görüntü olarak inanılmaz fark etti fakat kafamda sürekli bir şey varmış hissinden kurtulamıyorum, sanırım kurtulamayacağım da. Buna alışabilen var mı? Cidden çok rahatsız edici, sayesinde tik sahibi oldum, sürekli alnımı kırıştırıyorum.

Bir de eğer çıkarmaz da kullanmaya devam edersem sonraki protezi yurtdışından almak istiyorum fakat aliexpress te lace altyapılı bulamadım. Varsa link paylaşır mısınız?

Öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaştım, önceden tanıyan kişiler dışında protez olduğunu anlayan çıkmadı şimdiye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerrath -- 19 Nisan 2017; 6:58:3 >
  • protez olduğu bariz belli dostum. kafanın üzerinde sanki saksı var gibi görünüyor. protez saçları anlamakta üstüme yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

protez olduğu bariz belli dostum. kafanın üzerinde sanki saksı var gibi görünüyor. protez saçları anlamakta üstüme yoktur.

O benim tıraş şeklimden dolayı, protezden değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerrath

quote:

protez olduğu bariz belli dostum. kafanın üzerinde sanki saksı var gibi görünüyor. protez saçları anlamakta üstüme yoktur.

O benim tıraş şeklimden dolayı, protezden değil.

Dostum istediğin traşı ol benim gözümü yanıltamazsın. Tarkanın saçı da protez ama sen bunu ilk defa benden duydun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lace protez alabileceğim site linki verebilir misin?
  • quote:

Lace protez alabileceğim site linki verebilir misin?

onlardan anlamam. ama kimin saçı orjinal, kiminki protez %98 anlarım. protezlerin geneli kalitesiz olduğu için lamba gibi anlaşılıyor. tarkanınki baya kaliteli anlamak için benim gibi dikkatli gözlere ihtiyaç var.
  • quote:

quote:

onlardan anlamam. ama kimin saçı orjinal, kiminki protez %98 anlarım. protezlerin geneli kalitesiz olduğu için lamba gibi anlaşılıyor. tarkanınki baya kaliteli anlamak için benim gibi dikkatli gözlere ihtiyaç var.

Anlamıyorsan boş yapma kardeşim. Tarkan'ın da protez kullandığı da az bir internet araştırmasıyla öğreniliyor, ilk senden duymadık anlayacağın.
  • quote:

quote:

quote:

Anlamıyorsan boş yapma kardeşim. Tarkan'ın da protez kullandığı da az bir internet araştırmasıyla öğreniliyor, ilk senden duymadık anlayacağın.

ne oldu saçının protez olduğu kabak gibi belli deyince sinirlendin birden.

sahte saçlarla sadece kendini kandırırsın. olduğun gibi görün çekinme.

• quote:

Selam arkadaşlar.

Yaklaşık iki ay önce protez saç yaptırdım. Görüntü olarak inanılmaz fark etti fakat kafamda sürekli bir şey varmış hissinden kurtulamıyorum, sanırım kurtulamayacağım da. Buna alışabilen var mı? Cidden çok rahatsız edici, sayesinde tik sahibi oldum, sürekli alnımı kırıştırıyorum.

Bir de eğer çıkarmaz da kullanmaya devam edersem sonraki protezi yurtdışından almak istiyorum fakat aliexpress te lace altyapılı bulamadım. Varsa link paylaşır mısınız?

Öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaştım, önceden tanıyan kişiler dışında protez olduğunu anlayan çıkmadı şimdiye kadar.

Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere)

protez saç her şekilde belli olur nasıl mı ? resminde kulalk üstündeki saçlarda derin görünüyor kısa kesimden vs değil saçlarınıon gen yapısı seyrekliğinden, yani teorik olarak kulak üstündeki saçlarındaki seyreklikten derin görünüyorsa üst bölgedeki saçların bu kadar sık ve gür olmaz olamaz bu imkansızdır dünya üzerinde hiç bir insanda böyle bir gen yapısı yoktur hastalık vs hariç.senin üst bölgendeki saçlarına göre ense ve kulak üstündeki saçlarına tarak girememesi lazım dı olay bundan ibarettir hepimizi bol saçlı günler

• quote:

Orijinalden alıntı: futbolmania01

quote:

Selam arkadaşlar.

protez saç her şekilde belli olur nasıl mı ? resminde kulalk üstündeki saçlarda derin görünüyor kısa kesimden vs değil saçlarınıon gen yapısı seyrekliğinden, yani teorik olarak kulak üstündeki saçlarındaki seyreklikten derin görünüyorsa üst bölgedeki saçların bu kadar sık ve gür olmaz olamaz bu imkansızdır dünya üzerinde hiç bir insanda böyle bir gen yapısı yoktur hastalık vs hariç.senin üst bölgendeki saçlarına göre ense ve kulak üstündeki saçlarına tarak girememesi lazım dı olay bundan ibarettir hepimizi bol saçlı günler

Dostum kulak üstü ve enseme tarak girmiyor zaten. Oralardaki saçlar seyrek değil, deri görünecek kadar kısa tutuyorum sadece. Yahu 3 ayda önceden tanışmadığım en az 100 kişiyle muhatap oldum, hiç biri farketmedi de siz fotograftan farkettiniz. Bu forumda cidden çok ilginç tipler var :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne oldu saçının protez olduğu kabak gibi belli deyince sinirlendin birden.

sahte saçlarla sadece kendini kandırırsın. olduğun gibi görün çekinme.

Anlaşılmadığını biliyorum güzel kardeşim, o yüzden boş yapma diyorum çünkü gereksiz konuşuyorsun. Bakarsın bir gün merdivenden falan yuvarlanırsın da öndeki bir kaç dişin kırılır, o durumda sen de çekinmeden olduğun gibi görünürsün eminim ki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerrath -- 18 Nisan 2017; 7:51:25 >

• dostum bizim arkadaşın kel olduğunu farketmemiz sanırım zoruna gitmiş.

kafanda perukla gezme kardeşim. böyle daha komik duruma düşüyorsun. arkadaşların sen üzülme diye farketmediklerini söylemişlerdir.
  • benimde 5 senendir çalıştığım https://www.sacprotezi.com sitesinde gerçekten işinize yarayacak bilgiler resimler ile saç öncesi ve sonrası işlemleri fiyatları detaylı şekilde bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poplo34 -- 24 Nisan 2017; 21:55:57 >
  • Arkadaslar aliexpress den almaya karar verdim ilk defa uygulucam . Ama lace ler var hangisini seçmeliyim kafama gerçekten uyacakmı saç bunları nasıl belirtip sipariş edicem ? Kafamızın ölçüsünü yolluyomuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amagawa

Arkadaslar aliexpress den almaya karar verdim ilk defa uygulucam . Ama lace ler var hangisini seçmeliyim kafama gerçekten uyacakmı saç bunları nasıl belirtip sipariş edicem ? Kafamızın ölçüsünü yolluyomuyuz

sen ölcüyorsun inç hesabı ile olan ölclerden alıyorsun..benimki mesala 7 ye 10 inc
  • poplo34 P kullanıcısına yanıt
    reklam yapma dostumm....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.