Şimdi Ara

Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
830
Cevap
37
Favori
259.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yan ve arkaya beyaz ultra hold bant kullanıyorum. Bundı ortadan ikiye keserek bandı inceltiyorum. Bu şekilde bandımı 2 katı daha fazla kullanmış oluyorum. Ön tarafa subazlı ghost bond kullanıyorum. 1 hafta sorun yaşamıyorum. Günlük tak çıkar çok zor işler bence en az 5 gün kafanızda tutun. Mavi bant ve delikli mavi bantta çok güçlü ama günlük çıkarmada bu bantlar nasıl sonuç verir bilemiyorum güçlü olduğu için belki yine sorunsuz yapılabilir ultra hold beyaz yada mavi bant

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pleasure1903 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, cevaplarınız için teşekkür ederim. Sonraki bakımda deneyeyim olmazsa dediğiniz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 -2 birşeyde ben yazmak istedim daha önce forumda birkaç yorum yapmıştım pleasure hocamızdanda çok şey öğrendim sağolsun öncelikle ismini vermek istemediğim bi firmada yaptırdım keçi gibi saçı taktılar akşamında çıkardım kullanamadım biraz daha araştırdıktan sonra başka bir firmaya gittim istanbul/beyoğlu'nda normalde alibabadan sipariş verecektim ama biraz tecrübe yapayım diye firmadan aldım saçı beğendim %20 gibi beyaz eklettik saç geldi taktık çok hoşuma gitti evet ilk firmadan çok daha iyi duruyordu 3.ay hala kullanıyorum benim sıkıntım ise cildim çok yağlı iki hızlı hareket etmemle anlım terliyor ve rahatsız ediyordu çıkarıp çıkarmama arasında giderken internetten 1 lt alkol supertappe beyaz oval ve düz bantlar sipariş ettim şuan için akşamları çıkarıyorum şapka gibi sabah fön makinesi ile bantların etrafında gezdiriyorum tekrar takıyorum ilk zamanlar hiza konusunda zorluk çekiyordum ama şimdi şapka gibi gözüm kapalı takıyorum bakım olayını ise hiç daha önce tecrübem olmamasına rağmen firmada göstermemesine rağmen internetten 1-2 video izledim ilk seferindede yaptım şimdi elim daha hızlı ve güzel yapıyorum lakin yazın çıkarıp saçı kazıtmayı düşünüyorum kışın tekrar takarım gerçekten ilk yaptırdığımda tam sıcaklar gitmemişti cilt yağlı terleyince çok rahatsız oldum buarada bakımdan sonra ıslak jöle ile saçlarımı eskisi gibi dik dik kaldırıyorum gece çıkartıp gündüz takıyorum cumartesiden cumartesiye de yıkamasını bakımını yapıyorum haftada bir yıkıyorum yani hemde şekli bozulmamış oluyor şuanlık tecrübelerim bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celebiemrah -- 10 Aralık 2020; 9:50:47 >

• Merhaba @pleasure1903 , bana acil 16.00a kadar dönüş yapabilir misiniz? Bugün protez randevum var ama tüm karar sizinle konuştuktan sonra vermem gerekiyor. Lütfen özelden bir iletişim bilgisi iletin. Size mevcut saçlı halimi paylaşayım..

• Orhn9191 O kullanıcısına yanıt

merhaba mesajınızı şimdi gördüm. size önerim fotoğrafta ki alt yapıdan kullanın.

Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere)
  • Bu iş için Anadolu Yakası'nda nereyi önerirsiniz ?

• Anarsizm A kullanıcısına yanıt

merhaba foruma eklediğim alt yapı görüntüsü en ideal kulanım rahatlığı olan alt yapı. bir arkadaşımı Ankara'dan onna hair e gitmesini söylemiştim. medium light yoğunluğu pek gür olmayacak doğal şekilde onna hair'i önerebilirim. medium light pek gür olmadığı için 6 ay kadar sizi tatmin edecek görüntüde durup, sonrasında seyrelme başlayacaktır. 3700 liraya yaptırmıştı.

• Bu iş tecrübe gerektiren birşey gerçekten, ilk başladığımda kampanyalı fiyattan 2 saç birden alarak girdim 2017 mayıs ayında, ilk saçımı 6 ay da çöpe attım, ancak bakımdan bakıma çıkararak ve haftada 1 yıkayarak. Şuan 2 ci saçımı hala kullanıyorum ve tam 3 bucuk sene oldu. Şuan degiştireceğim ama saçlar döküldüğü için değil tül çürüyüp yırtıldığı için 😊. Nasıl kullanıyorum kısmına gelince, saçımla yatmıyorum hiçbirşekilde, kafamı biryere yaslamıyorum, bantlar artık hiç tutmamaya başlayana kadar degistirmiyorum. Saçımı yıkadıktan sonra birşekil verip spreyle sabitledikten sonra en yakın yıkadığım dönem 3 aydır, genelikle 4 5 ayda bir yıkıyorum saçlar hafifledikce spreyle tekrar sabitliyorum. Hijyen konusu evet bu kişiden kişiye değişir, ben biraz daha rahatım kaldıki sadece tozlanıyor saçınız zaman zaman, kendi saçınız olmadıgı icin yaglanma vs birşey olmuyor zaten . Gelelim boya konusuna, hepimiz biliyoruzki en iyi saç bile 1 ayda rengi açılıyor heleki yıkadıktan sonra hicbirşey kalmıyor gibi birşey, sektörün en önde gelen merkezinde yaptırdım saçımı ama sonuç yine aynı, oralarda anlatılan hep hikaye, ben ilk saçımı 6 ayda kaybetmemin sebebide bu merkezlerdir her bakımdan sonra saçımın gözle görünür şekilde azaldığını görünce gitmemeye başladım ve bütün çözümleri kendim ürettim o saçla verilen bakım ürünlerinin hepsi boş sadece bant ayrıştırıcı solvent kullanıyorum, boya demiştik her bakımdan sonra kozmetikçilerde bulunan sprey saç boyasıyla sadece 3 dk içinde saçımı istediğim renge sokabiliyorum 3 bucuk senedirde bunu kullanıyorum ve çok memnunum açıldıkça biraz biraz açılan bölgeye tekrar sıkıyorum. Özetleyecek olursak 6 ayda bir 4000 lira verecek maddi durumum zaten yok, 15 günde bir bakım parasıda ciddi rakamlara ulaşıyor bunları yapamadığim için bu yolu tercih ediyorum, burada kayıba uğradığım kısım sadece biraz hijyen ama inanın o aklınızdaki görüntü oluşmuyor. Son bir not kendi saçlarımıda eşim kesiyor onada para vermiyorummm 🤣🤣🤣 kalın sağlıcakla...

• Yurt dışından saç getirme konusunda yardımcı olacak birileri varmıdır ? Kaliteli güvenilir bir adres önerebilirmisiniz? Teşekkürler...
  • mericc57 kullanıcısına yanıt

Dostum boya konusuna nasıl çare bulduğunu biraz daha detaylandırır mısın? yıllardır çözüm bulamadığım sorun hep koyu oluyor, nereden ve ne spreyi alıyorsunuz acaba?

• bynoun kullanıcısına yanıt
     Protez Saç Hakkında (Saç Ektirmek İsteyenlere)
    Bende haftaya onnahaire gidicem bakalım memnun kalacakmıyım.. eğer kalmazsam senden saç alır ve bakım tavsiyeleri isterim hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mericc57 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ben haftaya salı onnahaire gidicem. Ordanda yurtdışına çıkıcam 1 seneliğine... Gidiceğim ülke katar. Sıcak ve nemli bir yer

Acaba pişman olur muyum hiç bilmiyorum.. şikayet var da 5 şikayet var ve hepside çözülmüş... Siz nasıl saç temini yapıyorsunuz ve 3 yıl memnunsunuz ???

Bana 9 ay öneriyorlar kendilerine tekrardan çekmek için mi acaba ?... Bir yerden sonra gerçekten kendimiz çözüm bulmalıyız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ_DISCO -- 8 Nisan 2021; 18:41:16 >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Onna hair 4000 küsür istiyor...

• DJ_DISCO D kullanıcısına yanıt
    Ben geçen yıl ağustos ayından beri protez saç temin edemiyorum. Materyal temini ve iş gücü eksikliği yüzünden üretimi (tül alt yapının) yapılamamakta. Kendi 3 adet yedek 7x9 inch ebat sıfır protezim mevcut. Gelişme olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ben 1700 liraya getiriyordum, burada 3-5 arkadaşa temin ettim, memnun kalındı. Ama dolar kuru ve üreticinin zammıyla beraber şuan 2200 civarı bir fiyatın altına da getiremeyeceğim bilginiz olsun. Güvenmediğim kefil olmadığım birşeyi temin etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleasure1903 -- 8 Nisan 2021; 18:48:36 >
    Tamam siz uzun zaman aklımdasınız.. sırf merakımı gidermek için şu işlemi yaptırayım işin içi yüzünü ögreneyim baktım gerek yok sizinle irtibata geçicem zaten özelden konuşmuşluğumuz var.

Ok. Katara gideceğim demişsiniz, protez saçın düşmanı sıcak ve ter'dir. En önemli görüntü ön alın çizgisinin doğallığı olduğu için su bazlı yapıştırıcı en doğal görüntüyü veriyor ama aşırı sıcaklarca en fazla 2 - 3 gün su bazlı yapışkanı dayanıyor. Bant ile kullanmanız şart aşırı sıcaklarda. Mümkünse akşam serinliğinde bakım yapın, sabah kadar bantlar güçlensin kafanızda

Tavsiyelerinize uyacağım. Her gün çıkar tak yapmak doğru olurmu ?

kesinlikle önermem. tak çıkar yaparak alın çizginizde güzel görüntü oluşmaz. ben hiç yapmadım. ben takıp 5 gün kadar yazın kafamda kullanıp bakım yapıyorum. bütün yaz marmariste yaşıyorum. denize kafamı komple sokmuyorum. duş alırken ilk 2 gün yanları yıkıyorum. bant ve yapışkanlar iyice güçlenince komple duş alırsanız, duş sonrası fön makinesi ile kuruturken rahat edersiniz. aksi halde yapışmaz sorun yaşatır. mutlaka fransız tülü alt yapı alın, kafanız hava alsın. ortası ve önü tül olmayan alt yapı kullanmayın.

Güzel tavsiyeler için teşekkür ederim... Fotoğraf atmışsınız zaten ordan farkettim. Kesinlikle dikkat edicem.

Genelde denize girin rahat edersiniz diyorlar. Birde ben hergün sabah akşam duş alan biriyim. O konuda problem yaşıyacagım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ_DISCO -- 8 Nisan 2021; 19:8:40 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.