Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leziak

Ürün nihayet bugün elime ulaştı SHAKER eksik olarak !!

Alıntıları Göster
    Arkadaşın ssöylediği gibi shaker seçmeyi unutmuşum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• metaldeniz_x kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Skt 02.2020 şeklinde efendim.

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siparis gecicem ama korkmuyor da degilim

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Gönderim için illa ürünün altında yazan sürenin dolmasını beklemeseniz çok güzel olurmuş . Fakat eminim sizinde kendinizce haklı gerekçeleriniz vardır. Artık sağlık olsun diyeceğiz ,hayırlı işler .

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kısıtlı miktarda nutrich ürünleri gönderiliyor bizlere bu nedenle bu süreleri belirtiyoruz. Bizde aynı gün aynı dakika çıkmak isteriz nutrichleri ama firması bu şekilde bir tavır takınmakta.

Saygilarimizla

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Cevap yazarsaniz 2 tane esn whey 2.5 kg alacagim

• tuqoo T kullanıcısına yanıt

Merhaba

Özelden cevap verilmiştir.

Saygilarimizla

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Dostum ürünler orjinal ve çok uygun o konudan aklına takılan konu kalmasın. Ancak acelen var ise ve hediye beklentin var ise sipariş geçme boşuna ümit etme :D Tecrübeye dayalı :D
  • Ekteki siparişimi vereli 1 ay oldu ,son 1 haftadır her gün arıyorum ve her seferinde kargoya verildiği söyleniyor.
    Hiç bir şekilde kargo takip numarası öğrenemiyorum.
    Artık aramaktan zevk almaya başladım sonucu merakla bekliyorum

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukagrbs -- 10 Mayıs 2019; 17:32:57 >

• ufukagrbs U kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Optimum 4.5 kg whey ürünü farklı bir firmadan yönlendirmesini yaptık şu anda bizde bu konuda bekliyoruz bugün veya pazartesi netlermiş olacak kargolar çıkarılmış gözüküyor.

Saygilarimizla

• 9c5c3aff95155 numarali ilk siparisimin ardindan a82d8dbfee155 numarali ikinci siparisimde elime ulasti. ilk siparisimde shaker eksik oldugunu bu siparisime koymanizi istemistim lakin bu siparisimin shakerini bile gondermemissiniz. Ayrica definasyonda olan biri olarak diger hediyeler tek kullanimlik proteinlerdi fakat siz tek kullanimlik karbonhidrat(mass) gondermissiniz.
    insanlara surekli shakerler baskida pazartesi gonderilicek, haftaya gonderilicek ayriyeten diyosunuz ve gonderdiginiz falan yok. Tam 1 ay once ilk siparisimde eksik gelen shakeri size belirttim ve haftaya gondericez ayriyeten dediniz ve ortada bi sey yok. Normalde kovalamam boyle bir de zaten hediye şeyler. Ama iki siparisimde de eksik olmasi tatsiz ve yine gondericez diceksiniz gondermiceksiniz, iyi calismalar sizlere.

• Lamphire kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Shakerimiz tükendi. Tekrar stoklara girdiğinde zaten notlarımızda var salı günü göndereceğiz 2 adet Shaker şeklinde not alinmiş zaten Tolga bey.

Diğer hediyeler derken toplam 2 adet hediye seçmişsiniz 1 adet Shaker 1 adet whey. Whey protein de salı günü bol miktarda göndeririz Shakerlariniz ile

Saygilarimizla

• 99227470 nolu siparisim ne zaman elime gecer? 07.05 tarihinde siparis vermiştim.

• thekurufasulye kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün altında kargo süreci yazmaktadır efendim yazılan kargo sürecinde gönderim yapılıyor.

Saygilarimizla

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Ürünün altında kargo süreci yazmaktadır efendim yazılan kargo sürecinde gönderim yapılıyor.

Saygilarimizla
    Fakat kargolayacaginiz tarih yazmiyor yada ben goremedim. Hala tedarik surecinde.

• Merhabalar
    öncelikle 08.05 tarihinde verdiğim hardline whey3matrix 908 gr çikolatalı 10.05 tarihinde elime ulaştı. Karton kutuya konmuştu hiçbir aşınma hasar yok. Teşekkür ederim hızlı kargo için.
    Tek sorun şu ki hediye olarak protein tozu istmeiştim 2 adet ve 1 adet de shaker istemiştim üründe 3 hediye seçimi vardı ama en çok heveslendiğim shaker olmuştu çünkü ilk protein tozum bu :)ancak protein tozları yerine 4 adet gainer göndermişsiniz ama kullanmayacağım ve programıma ters bir ürün.
    Ne yapmam gerekiyor? Shaker ve protein tozu alabilir miyim gainerlar yerine acaba?
    e91633b13c155 sipariş numaram.
    teşekkürler
  • 24 nisanda verdiğim optimum gold whey siparişi hala elime ulaşmadı, yazdıklarımı takip eden arkadaşlar için aktarıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppsional -- 11 Mayıs 2019; 1:33:45 >
  • 24 nisanda sipariş vermiş olduğum optimum gold bugun geldi. Yanında 2x protein tozu seçmiş olmama rağmen 3x gainer geldi ve maalesef ki ihtiyacım yok. En azından salondan birilerine veririm.
    Tabii ben isterdim ki bigjoy wheylerden gelsin ki onları da deneme fırsatım olsun ama sıkıntı yok.Problem etmenin gereği olmadığını düşünüyorum neticesinde 50-80 tl arası farkla alıyoruz. Bundan dolayı firmaya teşekkür ediyorum.

Hediyeler için de yüklenmenin gereği olmadığını düşünüyorum. Piyasaya oranla ciddi fiyat farklarıyla ürünü aldıktan sonra 10 liralık shaker için bu kadar ısrar ve çaba gerçekten gülünç .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liez07 -- 11 Mayıs 2019; 1:25:10 >
  • pamirra kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Shakeriniz salı günü tekrar gönderilecek tekrar gönderilirken yanına tek kullanımlık ekletir o şekilde göndeririz efendim sizin elinizdeki ürünleri arkadaşınıza verebilir veya siz de kullanabilirsiniz değişim ile uğraşmayın efendim.

Saygilarimizla

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.