Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24.04.2019da vermiş olduğum sipariş elime hala gelmedi.09.05 günü sabahı aradığımda kargoya verildiği söylendi gün içerisinde de takip kodu sms olarak gelecekti.Yurtiçi kargoyu aradığımda adıma ve numarama ait bir gönderi olmadığı söylendi ayrıca canlı destek üzerinden 1 haftadır hiç bir mesajıma cevap verilmiyor
    Sipariş numarası:654a741c3a155

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ockrtk O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sipariş 25.04 de verilmiş ürünleriniz optimum. Bunu burdan daha öncede defalarca kes yazdık o zaman ürün distribütör değişikliği nedeniyle aksaklık olduğunu ilettik. Kargonuz geldi ve çıkarıldı 2850639351 hatta fatura numaniz da budur. Gün içinde de takip kodu sisteme yansıyacaktır.

Cevap verilmeme konusuna da gelince mesajlarınızın her birine cevaplar verilmiş

Saygılarımızla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

Hepsine verilmiş mi buyrun o zaman

• Ockrtk O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1. Attığınız görüntüde sohbetten çıktıktan sonra size cevap verilmiş kargolarınız 7 mayısda çıkarılıyor diye. Görüşmeden çıktığınız an bu size mail olarak gelir mailiniz kayıtlı ise.

2. Attığınız mesajda sadece 40 saniye bekleyip mesajdan çıkmışsınız

1 mesajınıza cevap verilmedi diye tüm mesajlarınıza cevap verilmedi oldu haklisiniz efendim.

Saygilarimizla

• 99270164 numarali siparisim elime ulasti. 5-6 tane hediye sectirip sadece tek kullanimlik gainer ve tek kullanimlik protein tozu yollamak da nedir? En az 2 shaker diye not dustum. Yollayamayacagin hediyeyi neden sectiriyorsun ki o halde? Esn protein siparisi verecektim bugun bak buz gibi soguttunuz beni sabah sabah.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

4 tane hediye seçmişsiniz biz size 6 tane gönderdik. Seçtiğiniz 4 hediyeden 2 tanesi de Shaker. Shakerlarimiz da yoğunluk nedeniyle yetişmediği için pazartesi gönderimini yapacağız.

Bunun dışında seçtiğiniz 2 hediyeye karşılık size 5-6 tane hediye göndermişiz ama yine yaranamamışız.

Sağlık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Kargo süreci 3 iş günü olan bir ürün aldığımız için dun kargoya verildi.

Saygilarimizla
    Ürünler dün elime ulaştı çok teşekkür ederim
  • Dün tarafıma bu firmadan yaptığım 3. siparişim de ulaştı. İlk siparişi yaptığım günden yana her türlü soruma hızlıca cevap verdiler ve ilgilendiler. Ayrıca fiyatların bu kadar arttığı bir dönemde en uygun fiyatlı ürünleri burada buluyorum kampanyalar ile. Sadece ürünler 1 gün sonra elinize ulaşmıyor; ancak bunu bilerek sipariş vermeniz gerekiyor çünkü konunun ilk sayfasından itibaren bu bilgi var.
    Özellikle fiyatların uygun olması hususundan dolayı ben siparişleri buradan vermeye devam edeceğim.

Örnek : 1 tanesi 169 TL olan BigJoy BcaaBig 589gr'dan 2 tane aldım ve toplam fiyat yandaki hediyelerle 216TL'ye geldi.
  • Proteinmarket üzerinden 18 Nisan tarihinde Optimum gold whey 4540 gr çikolata siparişim oldu. Siparişi Perşembe günü vermeme rağmen o hafta göndermelerini beklemiyordum zaten. Sonraki hafta da siparişle alakalı bir gelişme olmayınca firmayı aradım. Stok bulunmadığı ve haftaya pazartesi itibariyle ürünü gönderebileceklerini söylediler. Yine peki dedik bekleyelim. Sonraki hafta pazartesi yada Salı günü aradığımda yanlış anımsamıyorsam Çarşamba günü tedarik edebileceklerini ilettiler. Yine tamam dedim. Ama telefonda gönderemeyecekseniz haber verin, siparişi iptal edelim diye ilettim. Sonraki gün başka bir arkadaş aradı, şirket müdürü olduğunu söyledi. Optimum marka ürünlerle alakalı tedarik sorunu yaşadıklarını, tedarikçi firmanın değişiminden dolayı kendilerinin de sıkıntı yaşadığını iletti. Buna da Eyvallah, kötü niyetli bir durum yok sonuçta, olabilir dedik. Bana ikame ürünler önerdi ve iptal istersem hesap bilgilerime parayı hemen havale edeceğini söyledi. Bu arkadaşa da ürünü bu hafta sonuna kadar almam gerektiğini ve mağdur olduğumu söyledim. Şirket müdürü arkadaş, o zaman başka bir firmadan tedarik edip hafta sonuna kadar ulaştıracağını söyledi. Tamam dedik bunca gecikmeye rağmen teşekkürlerimi ilettim kendisine. Cuma gününe kadar bekleyip yine telefon ettim, kargoya başka bir yerden verildiğini ve kargo kodu kendilerine ulaştığında ileteceklerini söylediler. Ve sonra Cuma gününden Salı gününe kadar her gün arayıp kargo takip numarası istedim. Kargoya vermediyseniz söyleyin dedim. Israrla kargoya verildiğini söylediler ama kargo takip kodunu veremediler. Salı günü akşama doğru, dağıtım yapması muhtemel bulunan bütün kargo firmalarına gidip adıma kargo olup olmadığını sordum. Hiçbir kargo şirketi olumlu cevap vermedi. Siparişin iptalini istedim.

Düzeltme: Bu sabah konuya yazmadan evvel iade tutarı hesabıma tranfer edilmiş. Kredi kartıyla yaşanan iade süreci beklenmeden havale yapılmış. Her şeye rağmen teşekkür ederim. Umarım yaşanılan bu eksiklikleri kısa zamanda giderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 10 Mayıs 2019; 16:10:13 >

• Merhaba,

Evet ali bey doğru biz size gecikme var 7-8 mayıs gibi gönderebileceğiz dedik siz benim acelem var dediniz bizde sırf buna istinaden farklı yerden yönlendirme yaptık ancak burda yönlendirme yaptığımız firmanın bize vermiş olduğu yanlış bilgiler nedeniyle size kargoyu ulastiramadik ve 08 mayıs çarşamba günü iptal edildi. 10.mayis cuma günü iade edildi.

Urun iadesi ile iligili alışverişiniz kredi karti.olmasina rağmen biz size daha fazla bekletmemek için havale ile iade ettik.

Saygilarimizla

• 3 Nisanda vermiş olduğum siparişim 9 Nisanda elime ulaştı. Ürün orijinal tarihlerde sıkntı yok. 3 adet hediye de gelmiş. Tek sıkıntı ürünün geç gönderilmiş olması onuda 3 gün içerisinde gönderiyoruz dediler. Canlı destekten kendilerini sitelerinin anasayfasında bulunan HIZLI KARGO bannerını kaldırmaları konusunda uyardım çünkü bu alıcıyı şaşırtan bir ifade. Hızlı kargo demek aynı gün veya yetişmezse bir sonraki gün verildiğini ifade eder. 5-6 gün sonra gelmesi hızlı kargo mantığının dışındadır. Alışveriş yapacak kişiler bunu göz önünde bulundursunlar kargo konusunda fazlasıyla yavaşlar.
  • Merhaba,

Konunun en başından en sonuna kadar kargo sürecimiz 3 iş günü diyoruz. Kargonuz 3 iş gününde çıkarıldı efendim.

Saygilarimizla

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Ya hoca sen nerde bana 6 hediye gonderdin. 1 gainer 1 protein cikti 2 de shaker gondercen 4 olcak. Kiiii shaker stogumuzda yok pazqrtesi gondericem demedin ki bana. Kutuyu acinca olmadigini kendim gordum. Hersey iyi hoş haber versen bana net gun verdin mi zaten beklerim. Yaranamadik falan da hos tavirlar degil. Bana sectiklerimi zamaninda yolla fazlasi senin olsun yaranma da urunlerim gelirse zaten memnun olurum. Net konusalim. Mesela esn protein siparis etsem senden su anda. Pazartesi shaker ile kargo gecebilir misin bana? Tam ne gun elimde olur?

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargo sürecimiz 3 iş günüdür.

Shakerlariniz pazartesi gonderilecektir.

Saygilarimizla

• quote:

Orijinalden alıntı: Leziak

Nisan 30 da geçtiğim sipariş kargoya verilmedi sebebini öğrenebilir miyim ??( 98949466 sipariş kodu) Dün görüştüğüm m.t bugün kargoya veriliceğini söylemişti...
    Ürün nihayet bugün elime ulaştı SHAKER eksik olarak !!

• Leziak kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Shaker seçmemişsiniz zaten siparişinizde.

Saygilarimizla

• Sayın Proteinmarket bu 3. Yazişım cevap verirseniz sevinirim.
    Hediye çanta gönderilcekti bekliyorum.
    Spariş no
    741413199c155
    Tesekkur ederim

• metaldeniz_x kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Notlarımız da var efendim zaten çantalarımız geldiğinde gönderim sağlanacak

Saygilarimizla

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Esn soylersem kac gunde kargo yaparsiniz? Ya da elimde su var hemen yollarim diyebileceginiz urunler nedir protein kategorisinde?

• Bir sey daha sormak istiyorum urunu aliyorum bazen ileri tarihli geliyor. Weider whey protein alsam skt si sitedeki gibi 01.2020 mi dir baska midir acaba

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.