Teğmen
18 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Sıfır Peugeot 2008 2021 Allure paket modeli mi Audi Q2 2019 35 TFSİ ikinci el mi ?

Konu belli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çok kararsızım...

Selam arkadaşlar 2 ay sonra sıfır bir apartmana taşınacağım ve apartmanda 5 daire mevcut bunların 2 si boş bende taşınınca 3 daire oturuyor olacağız. Sorun şurada başlıyor internet başvurusu yaptırmak istediğimde hem Türk telekom hem de Superonline binanızda internet yok denildi ancak sokak dan fiber altyapı geçiyor ve binalarda sağ sol karşı bina hepsinde fiber mevcut. Dün Türk telekom u aradığımda ön başvuru yapabiliriz minimum 2 ay maximum 24 ay içinde sonuçlanır denildi. Ancak 24 ay diyince korktum sonuçta dağ başında oturmuyorum Antalya nın göbeğinde bir mahalledeyim ve altyapı sokakta mevcut. Fiber değil de ADSL/VDSL mevcut mu dedim o da hayır diye cevap aldım ve fiber için ön başvurumu yaptım ve SMS geldi SMS de de alt yapı çalışması yapacağız tamamlandığında sizinle yeniden iletişime geçeceğiz denildi. Superonline da yetkili ile görüştüğümde 5 dairelik apartmana yatırım yapmıyoruz ancak %50 si 3 daire onay verirse yöneticinizle beraber ön protokol başvurusunu alabilirz denildi. Şimdi sorum şu ben 2 ay içinde eve taşınacam ve internet olması şart bu süreci hızlandırabilmem için ve mutlu sona ulaşabilmem için nasıl bir yol izlemeliyim ? NOT: apartman sahibi ile görüştüğümde iskan alırken Türk telekom altyapısı için uygunluk belgesi gibi birşey istenmiş o da mevcutmuş internet için

Selam arkadaşlar 2 ay sonra sıfır bir apartmana taşınacağım ve apartmanda 5 daire mevcut bunların 2 si boş bende taşınınca 3 daire oturuyor olacağız. Sorun şurada başlıyor internet başvurusu yaptırmak istediğimde hem Türk telekom hem de Superonline binanızda internet yok denildi ancak sokak dan fiber altyapı geçiyor ve binalarda sağ sol karşı bina hepsinde fiber mevcut. Dün Türk telekom u aradığımda ön başvuru yapabiliriz minimum 2 ay maximum 24 ay içinde sonuçlanır denildi. Ancak 24 ay diyince korktum sonuçta dağ başında oturmuyorum Antalya nın göbeğinde bir mahalledeyim ve altyapı sokakta mevcut. Fiber değil de ADSL/VDSL mevcut mu dedim o da hayır diye cevap aldım ve fiber için ön başvurumu yaptım ve SMS geldi SMS de de alt yapı çalışması yapacağız tamamlandığında sizinle yeniden iletişime geçeceğiz denildi. Superonline da yetkili ile görüştüğümde 5 dairelik apartmana yatırım yapmıyoruz ancak %50 si 3 daire onay verirse yöneticinizle beraber ön protokol başvurusunu alabilirz denildi. Şimdi sorum şu ben 2 ay içinde eve taşınacam ve internet olması şart bu süreci hızlandırabilmem için ve mutlu sona ulaşabilmem için nasıl bir yol izlemeliyim ? NOT: apartman sahibi ile görüştüğümde iskan alırken Türk telekom altyapısı için uygunluk belgesi gibi birşey istenmiş o da mevcutmuş internet için

Dostlar geçen çıkan yapılandırma paketinde KYK da var peki yapılandırmak için nereden nasıl başvuruyoruz ?

Selam dostlar aslında başlıkta da yazdığı gibi bu 2 hatta 4 bisiklet arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz ? Bu marka model bisikleti kullanan arkadaşlar varsa aranızda yazarsanız çok sevinirim.

Bir diğer sorum; Kadro boyu seçimi oluyor bazı modellerde neye göre seçiyorum veya seçmeli miyim ? Boy 185 cm 76 KG
Dostlar başlıkta yazdığım gibi iphone 11 aldım yeni ve ekran koruyucusu arıyorum. Tavsiyesi kullanıp memnun kalan varmı ?
Dostlar kendime kaliteli bir çelik nargile takımı almayı düşünüyorum ancak nereden satın alabileceğimi ve fiyat performans aralığını bilmiyorum. Antalya da yaşıyorum ancak internet üzerinden de sipariş verebilirim. Hatta almanyadan bile getirmeyi düşündüm ancak uçakta getirmek sorun olabilir diye düşündüm ve orada çelik nargile fiyatları ortalama 90-160 Euro arasında değişiyor. Nargile kullanıp tavsiye edebileceğiniz marka model ürün varsa çok sevinirim.
Dostlar yaklaşık 10 senedir Bilyoneri kullanıyorum ve bildiğiniz üzere yeni konseptler geldi İddaaya. Bilyonerin masaüstü sayfası şuan için rezalet hiçbirşey çalışmıyor. Sizlere sorum sizce hangi siteden üyelik açmalıyım ? Nesine ve misli arasında gidip geliyorum. Bu arada mobil de önemli benim için

Not: küçük bir anket olsun herkes kullandığı siteyi yazarsa hepimiz fikir alışverişinde bulunmuş oluruz.
Dostlar kendime evde kullanmalık Nargile takımı arayışındayım ancak beilgim olmadığından hangisini ve nereden alacağımı bilmiyorum. Kaliteli ve ömürlük birşey istiyorum. Araştırmalarıma göre çelik gayet dayanıklıymış ve görüntü olarakta hoşuma gitti. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Dostlar antreman esnasında BCAA yı yaklaşık 500 ml su ile karıştırıp içiyorum. Ancak çok tatlı geliyor ve midemi bulandırıyor (Scivation Xtend BCAA Böğürtlen) sizden tavsiyem siz nasıl kullanıyorsunuz ne kadar su ile ve nezaman? Aynı sorunu olan oldumu ? Bu gidişle BCAA yı bırakmak zorunda kalcam çünkü ciddi anlamda çok tatlı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 193
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 8.984 (Bu ay: 507)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.