Şimdi Ara

Protein tozunun bağırsakta yaptığı leş gibi koku

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabahları aç karnına içiyorum.bağırsaklarım acayip kokuyor 3. kutum ve 3ündede aynı sorun oldu.suyla karıştırıp içiyorum bunu önlemek için şunla karıştır iç diyebileceğiniz bişey varmı acaba ?

• Bende 3. Urunume gectim hep sutle ictim sutle icin gaz yapmiyorsa ve neden acken iciyosun

Benim kullanmam soyle kahvaltida -yatmadan once.

Sutle o urunlerin degeri yaklasik 2 katina cikiyor bunuda soyliyim yagli bi sutle

Edit:hic koku problemim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer_Elite -- 31 Ağustos 2012; 13:55:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim b.kum farklı kokmuyor
    ne kullanıyorsun
  • Şu anda protein tozu kullanmıyorum ama zamanında kullanmış ve aynı dertten muzdarip olmuş birisi olarak tavsiyem farklı sütler denemeniz.Ben sütaş laktozsuz kullandım ve sorun yok oldu.Lakin şu an süt içemiyorum, keçi sütü dışında her süt bağırsaklarımda sorun açıyor ama laktozsuzu denemenizi tavsiye ederim.
  • ozellkle sutle icince olur fakat tozuna gore de degisir. Baya bi cesit toz kullandım yazıyım rahatsız edenleri ona gore blki almak istemezseniz bilgniz olsun.

Muscltech nitrotech - Bi kac kutu kullandım hic bi bagırsak sorunu gaz veya koku yapmadı
    Gaspari Myofusion - Bundan da 2 kutu kullandm yine hic bi sorun olmadı
    Bsn Synta 6 - Yine aynı sekilde gayet rahat kullanabilrsnz
    Musclepharm Combat - Bagırsak rahatsız etmesede gaz yapıyo ve kokulu bi sekilde
    Vpx Syngex -İshal yaptıgı durumlar bile oluyo dokunmayın derim
  • bsn syntha 6 gaz gibi bi sorunu yok ama 15-20 yaş aralığındaysan sivilce yapıyor arkadaşımla ortak kullanıyoduk bende biraz artma oldu onun yüzü mayın tarlası gibi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilcantr07 -- 3 Eylül 2012; 22:38:26 >
  • Ben gainerde kullandım protein tozuda sivilce falan yapmadı. Süt ile içince gaz yapıyordu su ile içince sorun olmuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Şu anda protein tozu kullanmıyorum ama zamanında kullanmış ve aynı dertten muzdarip olmuş birisi olarak tavsiyem farklı sütler denemeniz.Ben sütaş laktozsuz kullandım ve sorun yok oldu.Lakin şu an süt içemiyorum, keçi sütü dışında her süt bağırsaklarımda sorun açıyor ama laktozsuzu denemenizi tavsiye ederim.
    Neden süt icemiyorusun artik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.