Şimdi Ara

Protein tozu yada sporcu ek besinlerini nereden alıyorsunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
53.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Narthyard

quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Yurt dışında hangi siteden aldın? kaç günde geldi?

Ebay üzerinden aldım, satıcıyla konuştum alırken, 12-13 günde geliyor evime hep.

Şu ana kadar Craze, jack3d micro, Cellucor ZMA, Controlled Labs Oximega ürünlerini aldım hep benzer sürelerde geldiler. Yakında donanımhaber için inceleme yapacağım.

İyi olur valla, türkiyede olmayan bir sürü ürün var mahrum kalıyoruz. ufak tefek şeyler gümrükte sıkıntı olmuyor sanırım. ama yinede tam bi muamma. kimisinin geçiyor kimisinin kalıyor. risk almak lazım sanırım biraz.

Sizin tüm ürünler geçmiş, şans işimidir yoksa bir taktiğimi var? konuda detaylı şekilde anlatımı bekliyoruz

• Gümrükten ne aldıysam takıldı. Bu işleri çoook önce braktım. Eskiden 2 hafata bekelemye deyiyordu fiyat farkı çoktu, şu an baya az.

Ayrıca eBay 2ci el pazarıdır evet 1ci el ürünüde vardır ama 2ci el pazarıdır. Amazon 1 ci el pazarıdır, ama BodyBuilding.com varken kim Amazondan vs alır ? Çok saçma
    Tabii senin tercihin.

Ben eskiden iherb den alırdım. Ama artık TR de fiyatlar eskisine göre çok düşük. Servis kalitesi çok çok iyi siteler var.

Riske girme derim, özellikle de ebay de satan herhangi X bir kişi fln .. pek akıl karı değil dostum @Amroth.
  • bu protein tozunu nakit olarak alacağım bir mağaza var mı?
  • dostum sakın böle ne olduğu belirsiz insanlardan alma bi siteden al ben devamlı yıllardır ya sirkecideki camii sokağındaki weider bsn optimum gibi ve daha birçok markanın olduğu eczaneden alıyorum bildiğiniz eczane ama bi yanı sadece bunlarla dolu hatta fındıkzadede mlli sporcular klbüne takılan varsa bilir dediğim yeri piyasadan 30-50 tl indirimli veriyor misal alıyorsun 350 tl tutuyor hepsi adam 300 diyor anladın ve tek tek nette bakmışımdır fiyatları hep uygundur yada

go protein ne alırsam alayım gönü almaca hediye koyar protein bar koyar shekar koyar istediğini koyar ama böle buradan satanlardan vs uzak dur 10-20 tl için riske girme
  • konuyu hortlatmak istemem ama yıllardır GNC'den aldığım ürünlerden pek bi verim alamadım açıkçası. ama kendim Avrupadan getirdiğim ürünlerde son derece kaliteli ve verimliydi.

Gelgelelim iş güç yoğunluk öyle eskisi gibi keyfimize göre atlayıp Avrupaya seyahat edemiyoruz..

Türkiyede ise 1 tane siteyi tek geçerim, ama isim vermiycem. Gittigidiyoru inceleyin zaten en olumlu tüketici yorumlarını değerlendirirseniz sitenin hangisi olduğunu anlarsınız hatta ilk sayfada bi arkadaş bu siteden söz etmiş.
    Ha dünkü sporcu da değilim daha evveliyatında yüzme kariyerim de vardı
    iyi bir whey isteyen arkadaşlara tavsiyemse Dymatize iso100'dür
  • Bunden 4 ay önce gnc.com.tr diye bir siteden almıştım kullandım memnun kaldım bu aralar birdaha almayı düşünüyorum
  • Arkadaşlar muscletech nitrotech protein tozu var almıştım kullanmıyorum isteyene satarım. Yarısı duruyor.
  • arkadaşlar goprot*in com tr nasıldır? bir kez alışveriş yaptım teslimat falan güzel ancak sitelerinde ne bir telefon numarası ne bir adres bulunmuyor
  • protein7 , aynı gün yada ertesi gün elimde
  • goproteinden alan yokmu?
  • Supplement ihtiyacı olanlar ulaşsın orjinal ürün garantisiyle yardımcı olayım fiyattada diğer konulardada. :)
    Firma soranlar olursa Provitamin Adana
  • Formgym.com
    supplementler.com
    protein7.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemizde ileri teknoloji kullanarak besin desteği üretimi yapan tek firma olan Nanoyaşam Nanobiyoteknoloji yakın bir zaman önce Enerjin nano ismi ile bir besin desteği piyasaya sürdü. İçeriğinde kaslarımıza ve beynimize etki eden doğal moleküller var. Kullanılan teknoloji ise bu doğal moleküllerin midemizde parçalanmadan, kanımıza yavaşça verilmesinin sağlanması yani gün boyu etkili bir özellikte. Hafif sporlar öncesinde ve yoğun sporlar sonrasında kullanılması büyük faydalar sağlıyor. Örneğin kas ağrılarına neden olan oksidatif stresin azaltılmasında çok etkili. Çünkü çok güçlü antioksidan moleküller içeriyor. Bir incelemenizi tavsiye ederim. Seçkin eczanelerde ve http://www.nanoyasam.com adresinde satışta. Bitkisel besin desteği ya da ilaç değil. Yeni bir teknoloji ile üretilmiş, yeni nesil bir besin desteği.

Protein tozu yada sporcu ek besinlerini nereden alıyorsunuz? Protein tozu yada sporcu ek besinlerini nereden alıyorsunuz? Protein tozu yada sporcu ek besinlerini nereden alıyorsunuz?

• Yahu öyle bir konu olmuş ki kafam allak bullak oldu..

Ben şimdi Dymatize iso 100 alacagım bitince daha önce hepsiburada.com dan aldım şimdi nerden alacagımı şaşırdım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

Yahu öyle bir konu olmuş ki kafam allak bullak oldu..

Ben şimdi Dymatize iso 100 alacagım bitince daha önce hepsiburada.com dan aldım şimdi nerden alacagımı şaşırdım?

Kardeşim Siteden Toptan Fiyatına Supplementler | | Konu Güncellendi Bu Konunun Sahibi " Faewox " Kardeşimiz Çok Uygun Fiyata Temin Ediyor Bende İso 100 ve Whey 3 Matrix Kullanıyorum 2 Sinde Arkadaştan Piyasanın Altında Fiyatlara Temin Ettim Ürünlerde Herhangi Bir Şüphen Olmasın Forumda Fotolarını Falan Ekledim Aklına Yatarsa Arkadaşdan Bir Fiyat Listesi İsteyerek Düşünmeye Başlayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jezxy

quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

Yahu öyle bir konu olmuş ki kafam allak bullak oldu..

Kardeşim Siteden Toptan Fiyatına Supplementler | | Konu Güncellendi Bu Konunun Sahibi " Faewox " Kardeşimiz Çok Uygun Fiyata Temin Ediyor Bende İso 100 ve Whey 3 Matrix Kullanıyorum 2 Sinde Arkadaştan Piyasanın Altında Fiyatlara Temin Ettim Ürünlerde Herhangi Bir Şüphen Olmasın Forumda Fotolarını Falan Ekledim Aklına Yatarsa Arkadaşdan Bir Fiyat Listesi İsteyerek Düşünmeye Başlayabilirsin.

Hocam iyi hoş ta fiyat sorun değil orjinallik sorun bu konuyu okuduktan sonra kime güveneceğiz? Bu arkadaşın orjinal sattığını nasıl anlayacaz?

• Kardeş Aldıgım HardLine Barkodu İle Arayıp Sorgulattım Üründe Sıkıntı Çıkmadı Zati Ürün Geldiğinde Ürünü Arkadaşa Sağlayan Supplement Firmasının Bandrolü Bulunuyor Bende Sizin Gibi İlk Seferde Böyle Yaklaşmıştım Fakat Ürünler Gelince Güvenilir Olduğunu Anladım.Ama Tercih Size Kalmış . Malesef Ülkemizde Bu Sporcu Besinleri Maliyeti Ve Kalitesi Ve Tüketiciye Sunumları "0" Firmaların Eline Düştüğümüzden Anca Paramızla Rezil Ola Ola İyi Firma Kötü Firma Arıyoruz.
  • Ben şahsen protein7'yi kullanmayı bıraktım. Daha çokwww.supertakviye.com kullanıyorum. Yeni açıldıkları için olsa gerek gayet ucuzlar Ben de faydalanıyorum
  • Ürünler sıfır olup güvenlik jelatinleri üzerindedir.

Universal Nutrition Amino 2700 Mg 350 Tablet

Piyasa Fiyatı: 145TL
    Satış Fiyatım: 90TL
    Stok 3 Adet
    1 Adet satılmıştır. Kalan Stok 2 Adet.

UNIVERSAL %100 Beef Aminos 400 Tablet

Piyasa Fiyatı: 110 TL
    Satış Fiyatım : 70 TL
    Stok: 2 Adet

1 Adet satılmıştır. Kalan Stok 1 Adet.

Sorularınız ve satın almak için PM ile iletişime geçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

goproteinden alan yokmu?

Go proteinden çok defa yağ yakıcı protein gibi alışverişlerim oldu , gayet güzel iyi bir alışveriş sitesi,teslimatı her şeyi iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.