Şimdi Ara

Toptan Fiyatına Supplementler | | Konu Güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
944
Cevap
23
Favori
30.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    - Arkadaşlar konum 2. el bölümüne taşınmış artık buradan devam ediyoruz fiyatlar için artık pm atmanıza gerek yok fiyatları konu üzerinden artık yayınlıyorum telefonla veya pm ile iletişime geçebilirsiniz.
    ( Hızlı iletişim için telefon tercih edin whatsapp'tanda cevap verebilirim.)

Not : Listede olmayan ürünler için mesaj atarsanız Türkiye'de tedariği sağlanıyorsa temin edebilirim.

Ödeme Şekli : Sadece havale ile çalışıyorum ödemeleriniz 15:30'dan önce yatarsa ürünü aynı gün kargo ile çıkarıyorum.

---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faewox -- 14 Ocak 2015; 12:16:03 >

• Valla arkadaşlar fırsatınız varsa , affetmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

http://www.amazon.com/iForce-Nutrition-Hemavol-Supplement-Tangerine/dp/B00CXUJ1ZU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1390947262&sr=8-2&keywords=hemavol

bu üründen bulma şansınız var mı

Türkiye'de ne varsa onlar geçerli.
  • Optimum whey kaç kuruş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groll -- 29 Ocak 2014; 1:21:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: groll

Optimum whey kaç kuruş?

Optimum ürünler yok malesef.
  • Uygun whey ne var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: groll

Uygun whey ne var?

İso 100, ultimate, muscletech mevcut
  • Herseyi pm alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam banada fiyat listesini atarmısınız.
  • PM atildi.
  • Arkadaşlar sipariş vericek varsa hızlı olsun. Cuma günü sipariş alımlarını bitirmeyi planlıyorum ciddi anlamda yoğun bir ilgi oldu, ilk partiyi rahat bir şekilde alabiliyoruz.
  • scivation extend amino varmı?
  • Mevcut ürünleri ve fiyatları yazsanda herkes tek tek sorup kalabalık etmese.
  • Malesef fiyatlari afişe edemiyorum sorana pm ile fiyat listesi veriyorum zaten. Uygun fiyata almak isteyen fiyatlar için pm atsın bir zahmet.

Xtend mevcut hocam fiyatını pm atıyorum.

• bende pm alabilirmiyim

• Aynen bakalım belki aklımda olmayan bir ürünü alıcam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM'ler gönderildi. Sipariş vermeyi düşünürseniz en geç c.tesi gününe kadar alıyorum, ödemeleri toplayıp p.tesi günü sipariş verme düşüncesi içerisindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

Arkadaşlar bir kaç yerde yazdım bayağı büyük bir ilgi oldu, konuyu toparlayabilmek için konu açmaya gerek duydum.

Öncelikle ürünleri sağlam bir firmadan faturalı bir şekilde temin edicem. Orjinallikten yana bir sıkıntınız olmasın. (ismini merak edene pm ile söyleyebilirim)
    Fiyatlar çok uygun pm atan arkadaşlara fiyat listesini yolluyorum. Bu hafta sipariş toplama aşamasındayım büyük ihtimalle ilk siparişleri haftaya pazartesi geçicem. Doların tavan yaptığı bu dönemde bu iş ilaç gibi geldi diyebilirim.

İşlem nasıl işleyecek diye soranlar olursa ben firmaya siparişleri geçmeden aldığım notlar doğrusunda stok durumlarını sorgulatıcam.
    Daha sonra istediği ürünler olan arkadaşlara geri dönerek istediği ürünlerin ücretini hesabıma yollamasını istiyicem.
    Firmaya havale geçerek siparişleri vericem ürünler elime ulaştığı gün bende adreslerinize anlaşmalı olduğum yurtiçi kargo yada sürat kargo ile gün içerisinde kargonuzu gerçekleştiricem.

---

çok merak ettim umarım hediye kuponu geçiyordur geçmesede kendi paramdan alabilirim tabi dediğin gibi ucuz ise merak ettim pm atarsan sevinirim nereden alıcağın tabikide sana kalsın sormam yani iyi akşamlar

• PM attım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.