Şimdi Ara

Protein tozu yada sporcu ek besinlerini nereden alıyorsunuz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
53.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu an dubai'deyim ve burada supplementler çok uygun fiyata satılıyorlar. Bunlar güvenli midir? Eğer güvenli ise çok sayıda alıp hem satıp hem de kendim kullanmayı planlıyorum. Birde valizin içerisine koyup getirsem bir problem olmuyor dimi?
  • @selcukyuva
    en son 2 sene önce girmişsiniz yazdıklarınızı okudum ancak tüm sitelerde sahtemi kafam bulandı
    yazıp çekip gitmişsiniz
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

biyerde GNC sahte bulamazsınız denmiş biyerde protein7 optimumun türkiye ithalatçısı denmiş
    fiyatlara bakıyorum gnc nin indirimsiz fiyatları uçmuş anlam veremedim daha önce hiç almamış olduğumdan direk de atlamak istemiyrum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrates099 -- 10 Eylül 2014; 23:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates099

@selcukyuva
    en son 2 sene önce girmişsiniz yazdıklarınızı okudum ancak tüm sitelerde sahtemi kafam bulandı
    yazıp çekip gitmişsiniz
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

biyerde GNC sahte bulamazsınız denmiş biyerde protein7 optimumun türkiye ithalatçısı denmiş
    fiyatlara bakıyorum gnc nin indirimsiz fiyatları uçmuş anlam veremedim daha önce hiç almamış olduğumdan direk de atlamak istemiyrum

GNC den uzak dur. Aşırı pahalı satıyolar.

Kendim alışveriş yaptığım bay vitamin ve fitbull var. Diğer sitelerde aynı fiyatları ama bazen 300-500 üzeri alışverişlere indirim oluyo o zamanlar alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: Bombacı Mülayim

4 senedir vazgeçilmezim.
    http://www.gym-market.com/

Ürünleri kredi kartı yerine nakit/havale ile alıyorsanız aynı ürünleri ben daha uygun fiyata veriyorum bilginize. Hem de YURTDIŞI değil, vergisi ödenerek dist. firmalardan alınıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: besindestek

Dİleyen arkadaşa ürünlerin distribütörden alındığını belge ile kanıtlayabilirim.

ANİMAL PAK: DİSTRİBÜTÖRDEN ALIYORUM DİYEN KYORHAN ADLI ARKADAŞA İTHAFEN YAZIYORUM
    DİKKAT
    ANİMAL PAK TOPTAN KDV Lİ FİYATI 84 TL.

FARMATEK İN ÜZERİNDE DİSTRİBÜTÖR ÇIKARTMASI İLE ÜSTELİK.

Bende de 104 TL görünüyor, siz hangi toptancıdan alıyorsunuz ? Ben mi pahalıya alıyorum yoksa siz distribütörün sözleşmeye aykırı satış elemanı falan mısınız :))

Arkadaşlar, distribütörler fiyat verirler. Olay şöyledir;

Alış fiyatınız - Toptan fiyatınız - Parekende fiyatınız - İnternet satış fiyatınız

Örn : 100 TL - 107 TL - 125 TL - 145 TL

şeklindedir. Buradaki toptan ve parekende fiyatın altında kesinlikle satmanız yasaktır. Sözleşme yapmadan hiçbir distribütör firma kimseye mal vermez. Sözleşme yapmak için vergi numarasına ihtiyaç duyarlar. Satışınız milli piyangodan kampanya yapmak için izin alınmadığı takdirde normal satışın altında olursa sözleşmeniz tek taraflı fesih edilir. Animal Pak'ın internet satışı 132 TL, parekende satışı da 125 TL dir. Bu fiyatlar değişmez. Daha ucuza satan kişiler (ben gibi) direk distribütörden almak yerine toptancıdan alıp dilediği fiyata satabilir. Arkadaş direk dist. den alamaz, toptancıdan alabilir ki bu ürünün dist. fiyatı da bu kadar ucuz değildir. Benden alın ondan almayın..vs demiyorum ama insanları yanıltmamanızı ve ETİK olmanızı öneririm.

Saygılar

(Aşağıda sitelerin satış fiyatının hep aynı 132 TL ve havale ile (parekende) 125 TL civarı olduğunu görebilirsiniz)

http://www.bayvitamin.com/Animal-Pak-44-Paket,PR-176.html

http://www.supplementler.com/shop/Animal-Serisi/Universal-Nutrition-Animal-Pak-44-Pak-1-Paket-11-Tablet.html

http://www.gym-market.com/ProductDetail.aspx?CategoryId=113&ProductId=57

http://www.hepsiburada.com/Liste/universal-nutrition-animal-pak-44-pak1-paket-11-tablet/productDetails.aspx?productId=sporop192&categoryId=354021 (burası biraz daha yüksek)

http://www.naturalspor.com/?urun-361-Universal-Animal-Pak--44-Paket.html

http://www.besinmarket.com.tr/Animal-Cuts-42-Paket-Pak-44-Pump-30-Stak-21-Nitro-30/Universal-Nutrition-Animal-Pak-44-pak-1-paket-11-tablet

hocam ilk mesajınızda distribitördeen alıyorum demişsiniz ikinci mesajınızda "toptan fiyatının altında satabiliyorum çünkü distribütörden değil toptancıdan alıyorum" demişsiniz? 2 yıllık hort oldu ama kaç kere okudum mesajı anlamadım olayı??
  • slm gençler şimdi ben Muscletech Hydroxycut alacam hangi siteden almalıyım orjinal olsun sonuçta sağlıklı olmak için uğraşıyoruz...
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    hocam dediğin sitelerde alacağım ürünlerin sahte çıkma ihtimali varmıdır üst konularda yazılan ve bahsi geçen mesajlarda kafamı kurcaladı ondan yazmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates099

hocam dediğin sitelerde alacağım ürünlerin sahte çıkma ihtimali varmıdır üst konularda yazılan ve bahsi geçen mesajlarda kafamı kurcaladı ondan yazmıştım

Yok diyemem dostum. Ama burdakilerde sahte ise türkiyede orjinal bulamassın öyle diyebilirim anca
  • 2 Ay önce bir ürün aldım 210 TL'di. Siparişi tamamlarken 139 TL indirim uyguladılar. Ürün 70 TL'ye geldi. Aradan (2 ay) geçti tekrar alışveriş yaptım tekrar aynı indirim uygulandı. Siparişi tamamladıktan hemen sonra beni aradılar sistemde hata olmuş dediler. Borçlu olduğumu söylediler. 2 Ay boyunca; Herhangi bir mail-Mesaj-Mektup- Arama olmadı! ! İndirimli ürün satın alıp borçlu çıktım! ! ! Şuan içeride 164 tl civarında param var ve alamıyorum.
  • faithte bi toptancı vardı ordan alıyordum simdi patladı orası
    bi de yayla tarafında bi yer var
    multipower megashot normalde 175 ordan 125 e alıyourm
  • Beyler 3 ayımı doldurdum sporda tavsiye edeceğiniz bir protein tozu markası var mı
  • nerden alırsanız alın kargo ile alıosanız kapıda ödeme yapınn son kullanma tarihini görmeden parayı vermeyinn
  • Besingym için ne düşünüyorsunuz indirim kartı puan biriktirme özelliği var ama bura hakkında hep bi şüphem oldu orjinalmi satıyorlar diye ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salondan alıyorum,kötü bir marka değil ise. Güvenilir en azından.
  • Kampanyalarla bonuslarla N11.com'dan 140Tlye almıştım
  • formgym ve supplementler den alıyorum ben bazende neosante
  • Zaten belli başlı firmalar var.

Supplementler.com 'dan alışveriş yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Neosante indirimli ürünlerinden aldım bir çok kez hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ama sayfaları kötü durumda bence

Bayvitaminden bir hafta önce alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım

Tavsiyem sanalpazar üzerinden 10 tl günlük 10 tl 'de anlık indirimle alışveriş yapın. ilk üyelikle ben son c4 preworkout ürününü 30 tl indirimle 85 tl'ye aldım.

Veya n11 gibi indirim yapan sitelerden alın.
  • ben genrise deniyecem bu sefer testleri başarılı ek olarak türk malı ve ucuz kutusu 85e geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardline kapıda ödeme yapıyor ayrıca hepsiburada ve rotein7 yi kullandım. bide gnc nin dükkanı var burada
  • Her türlü protein tozu, otc ilaç ihityaçlarınızı eczanemiz olarak en uygun fiyatlarla size sunmaya hazırız
  • www.ekstraprotein.com'dan alıyorum. Gerçekten bir çok ürünü ucuza veriyorlar. Ürünleri faturalı gönderiyorlar. Güvenilir bir site tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk8001 -- 15 Aralık 2015; 22:16:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.