Şimdi Ara

Protein Tozu Önerisi ve En İyi Marka?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk defa protein tozu alacağım(8.ayım), 1. ürünü tavsiye ettiler çünkü içinde “yüksek miktarda-diğerlerine kıyasla” Glutamin, kreatin, BCAA varmış

1. ürün:https://m.supplementler.com/urun/big-joy-big-whey-924-gr-28-sase-6795

Lakin bu ürünün bazı yorumlarında; günde 2 kere kullanınca mideyi bozuyor diyorlar. Bende 2 kere kullanmayı düşünüyorum. Bilgisi olan var mı?

Birde bu ürün var buna da fena değil diyorlar:

2. ürün:https://m.supplementler.com/urun/multipower-100-pure-whey-protein-900-gr-6224

Sizce hangisi veya bunların dışında bu fiyatlara en iyi ürün hangisidir? Çok karışık yorumlar var birisi iyi derken birisi kötü diyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 3. ürün:https://m.supplementler.com/urun/optimum-gold-standard-whey-protein-tozu-908-gr-824
    Arkadaşlar bu ürün nasıldır?

• multipower üst kalite.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigjoyu ele

hayatın boyunca eğer fiyati yarı yarıya ucuz değilse hiç bir türk malını alma
    alman amerikan ingiliz mallarını al
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    Hmm. Hocam vazgeçtim almaktan. Çünkü besinim eksik ise hiçbir anlamı yok almanın. Bu yüzden ona vereceğim parayı ete yatırıcam. Spordan sonra 400-500 gram tavuk eti yiyorum. İlerde daha çok proteine ihtiyacım olduğu zaman protein tozlarına başvurabilirim.
    Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-888799C3D

Hmm. Hocam vazgeçtim almaktan. Çünkü besinim eksik ise hiçbir anlamı yok almanın. Bu yüzden ona vereceğim parayı ete yatırıcam. Spordan sonra 400-500 gram tavuk eti yiyorum. İlerde daha çok proteine ihtiyacım olduğu zaman protein tozlarına başvurabilirim.
    Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.
    beslenmenizin yetersiz kaldığını hissettiğiniz anda alın
    bir de şu var: her gün birbirini tutmuyor bi gün tamamlamış olabilirsiniz oteki gün spor sonrası acil işiniz çıkar o durumlarda kurtarıcı

kana karışma hızı olayı da var

tavsiyem şu: ben de sizin gibi tam 8.ayda kullanmaya başlamıştım, eğer hobiniz buysa paranız varsa alın, ama besin desteği alıcam diye etinizi alamayacaksanız almayın

elzem bi şey değil bu arada supplement

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi tabi ki artıları da var ama işin içinde maddiyat da var. Bu sebep ile bir süre sadece doğal besinlerle gelişmeye devam edeceğim. Cevabınız için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar konuyu canlandırıyorum ama kusura bakmayın. Yaklaşık 8 aydır spor yapıyorum. Fakat hala gözle görülür bir kilo ve kas kütlesi kazanamadım. Bende protein tozu kullanmaya karar verdim. Çevremdeki insanlar genelde hardline optimum gibi ürünler kullanıyorlar ama çoğu memnun değilmiş. Kime sorsam tadı çok kötü yada bi etkisini görmedim gibi yorumlarla karşı karşıya kalıyorum. Salonda 2 kişi ronic markasını kullanıyormuş tadı gayet güzel memnunuz diyorlardı. Kararsız kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • erenbilenberke E kullanıcısına yanıt
    Ah be kardeşim.

Protein tozu kas artıran bir şey değil. Öncelikle bunu bilmeni isterim.

Kas kütleni artırmanın yolu bir değil birkaç şeyi bir arada yapmanı gerektiriyor.

1. Düzenli beslenme, Ne yediğini tanımalısın. Yediğin besinlerin vucuduna artılarını eksilerini bilmelisin.

2. Düzenli uyku.

3. Ne zaman dinleneceğini, ne zaman çalışacağını bilmelisin. Hangi gün vucudunun hangi bölgesine ne kadar çalışman gerektiğini iyi bilmen lazım.

Protein, senin vucudunun kas inşasında büyük önem taşır ancak bu yukarıda yazdıklarımı yaptığından eminsen ve bu yaptıkların sana yetmiyorsa kullanman lazım.

Protein tozunun ( yani peynir altı suyundan yapılan şeyin ) bir ızgara tavuğun veya pirzolanın yerini tutmadığını bilmeni isterim.

ama illaki alacam kullanacam dersen spor salonunda sponsor reklamlarının söylediklerine bakma.

1. Hardline 3 matrix.
    2. Optimum Gold
    3. Multipower pure

Bu 3 ünden birini al. Aromalarıda var kafana göre seçersin.

Alacaksanda internette uygun fiyata satan dolandırıcı protein market ten uzak dur.

• Selam arkadaşlar yıllarca suplament kullandım bir işe yaramıyor sadece özel amino asitleri tavsiye edrim arjinin bcaa gibi degerli aminolar birde şiddetle sarms white-dragon-labs.com tavsiye ederim kullandıgım en güvenilir ürün canadadan aldım cok memnunum ve steroidler gibi etkili ve steroid gibi yan etkisi yok güvenle kullanablirsiniz hemde uygun fiyat
    Özellgini arastırma laburotuar diyorkı ; Nutrobal (Mk-677)

Nutrobal (Mk-677), orjinal olarak Reverse Pharmacology tarafından geliştirilen, oral yoldan verilen büyüme hormonu salgılattıran bir ilaçtır. Bu GHS (Büyüme Hormonu Sekreterliği), kas israfı, obezite ve osteoporoz gibi koşullarla mücadele amacıyla geliştirildi. Bir sekretagog, kimyasal açıdan hipofiz bezinin büyüme hormonu salgılamasını işaret eden bir maddedeki terimdir. Ayrıca, yaşlı kalça kırığı hastalarının tedavisine yönelikti, bu nedenle güvenlik konusunda yapılan sayısız çalışma var. Başka bir deyişle, Nutrobal, GHRP-6 veya Ipamorelin gibi peptidlerle karşılaştırılabilir; sadece herhangi bir enjeksiyona ihtiyaç duymaz; GHRP-6 gibi yan etkileri yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.