Şimdi Ara

propolis kullananlar buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
8
Favori
245.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balen propolis hap kullanıyorum bende sabah akşam 1 tane. Kesinlikle enerji veriyor + vücudu direçlendiriyor kolay kolay hasta olmuyorsunuz olsa da çok çabuk atlatıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Balen propolis hap kullanıyorum bende sabah akşam 1 tane. Kesinlikle enerji veriyor + vücudu direçlendiriyor kolay kolay hasta olmuyorsunuz olsa da çok çabuk atlatıyorsunuz.
    vücudum daha enerjik ve dirençli oldu. aldığım satıcıda çok dürüstdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

vücudum daha enerjik ve dirençli oldu. aldığım satıcıda çok dürüstdü

Alıntıları Göster
    kaliteli ve yerli sıvı propolis olarak balen sıvı propolis i tavsiye edebilirim.

lokman mina da satışı mevcuttu. kapıda ödeme sistemleri de var hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

kaliteli ve yerli sıvı propolis olarak balen sıvı propolis i tavsiye edebilirim.

organik sertifikası varmı ? benim aldığım organik sertifikalı
  • quote:

quote:

kontrol edip yazcam burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISherpa

quote:

quote:

kontrol edip yazcam burdan

Alıntıları Göster
    forever living bağımsız distribütörüyüm
    aloe vera propolisini hap olarak kullanıyorum
    ve propolis kremi cilt ve sivilceler için çok iyi sonuçları var onuda kullanıyorum

diş macunu propolis krem satın almak için iletişime geçebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanyusuf

forever living bağımsız distribütörüyüm
    aloe vera propolisini hap olarak kullanıyorum
    ve propolis kremi cilt ve sivilceler için çok iyi sonuçları var onuda kullanıyorum

diş macunu propolis krem satın almak için iletişime geçebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Ben bugün dem natural'den 109 liraya aldım diğerlerinden pahalı ama sertifikalı ve organik, ayrıca diğer propolisler alkolle elde ediliyormuş, diğerlerinden en büyük farkı su bazlı olmasıymış. Kullanan var mı?

• Arkadaşlar bende Su Bazlı Organik Propolisi Darul Şifa doğal çözümler diye bir firmadan aldım.
    Ürünle beraber (RESMİ SETİFİKASI - ANALİZ RAPORLARI DETAYLI KULLANIM KATALOĞU VEDE FATURASIYLA GELDİ)
    Şahsen ben çok memnun kaldım Reklam gibi olmasın bence deneyin derim Aldığım yer
    www.bitkiselkarisim.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanndemirel1

Arkadaşlar bende Su Bazlı Organik Propolisi Darul Şifa doğal çözümler diye bir firmadan aldım.
    Ürünle beraber (RESMİ SETİFİKASI - ANALİZ RAPORLARI DETAYLI KULLANIM KATALOĞU VEDE FATURASIYLA GELDİ)
    Şahsen ben çok memnun kaldım Reklam gibi olmasın bence deneyin derim Aldığım yer
    www.bitkiselkarisim.com
    Slm Arkadaşlar..
    Bende yaklaşık 6 aydır çok sık hasta olan çocuğuma ve kendime propolis kullanıyorum. Bu tür şeyleri kullanmadan önce mutlaka uzun süre araştırırım.
    Araştırmalarım sonucu bu ürünü maddi yönden ticarete dökmüş firmalardan almak istemedim.
    Bu nedenle babası yıllardır Aydında arıcılık yapan bacanağımdan yardım istedim. nitekim Aydından propolisin saf halini bulabildim. (resmi ekledim)
    Bu saf halini internette nasıl çözüleceğini öğrendim ve 6 aydır kendim evde alkol ile çözdürdüğüm propolisi ailece kullanmaktayız.
    Alkol oranı bir bardak içeceğe katıldığında yüzde 1 in altında. Araştırlamarım sonucu propolisin özelliğini kaybetmeden suyla çözülmesi mümkün değil.
    Birkaç ay sonra faydasını gördüğüm propolisten biraz daha getirttim ve çevremdeki diğer arkadaşlarada önerdim. (genellikle çocuğu olanlara)
    Düzenli kullanan arkadaşlardan çok olumlu dönüşler aldım. birçoğu bu arada defalarca istediler.
    İsteyen arkadaşlarada 30 ml lik şişelerde gönderebilirim. Bu arada bu işi ticari olarak kesinlikle yapmıyorum memurum.
    Elimde çok fazla saf propolis olduğundan yapıyorum. İçeriği yüzde 60-65 lik alkol ve saf propolistir. başka bir katkısı yok.
    Propolis çözündükten sonra alkolün yüzde veremiyorum ancak büyük çoğunluğu uçuyor.

1 şişe - 30 tl

2 şişe - 50 tl

4 şişe 100 tl (kargo benden)

propolis kullananlar buraya propolis kullananlar buraya

• baysms arkadaşım..
    mesaj atmışsın bana ancak sana mesaj atamıyorum. arkadaş olmamıza rağmen mesaja izin vermiyor.
    bana mail adresini yollarsan konuşalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksmah

baysms arkadaşım..
    mesaj atmışsın bana ancak sana mesaj atamıyorum. arkadaş olmamıza rağmen mesaja izin vermiyor.
    bana mail adresini yollarsan konuşalım..
    Bence değerlendirilmeli arkadaşlar. Fiyatı çok uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatepe

Bence değerlendirilmeli arkadaşlar. Fiyatı çok uygun.

Alıntıları Göster
    aldık hayırlısı.... :Ç )
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatepe

aldık hayırlısı.... :Ç )

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar propolisi su ile çözmek mümkün değil...
    Yani su extratlı olarak satılan ürünlerden ben şüphe ediyorum.
    Bununla ilgili forumları inceleyin bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksmah

Arkadaşlar propolisi su ile çözmek mümkün değil...
    Yani su extratlı olarak satılan ürünlerden ben şüphe ediyorum.
    Bununla ilgili forumları inceleyin bence...

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar .. ben mersinden çiğdem ..

benim eşim GIST kanseri . Gastrointestinal stromal tümör . son evresinde. mart ayının başında kontrolünde artık birşey yapılamayacağı söylendi . veda zamanı dendi . 10 doktorla konuştuk sonuç gösterdik hepsi aynı şeyi söyledi . medikal tedaviden sonuç alamadığımız için alternatif tıbba yöneldik . Forever kullanmaya başladık . propolis arı sütü tableti b12 vs. 16 mart 2016 tarihinde günde 6 adet olmak üzere ( 2+2+2) propolis , günde 3 adet olmak üzere ( 1+1+1) olmak üzere vermeye başladım. tabiki bunun yanında yediği besinlere de dikkat etmesi gerekiyordu . foreverden önceki durumu anlatayım size. eşimin tümör bağırsak duvarında olduğu için büyüme başladıkça inanılmaz mide ağrıları vardı böbrek kısmından başlayıp midesini kaplayan ağrılar . asla gezmeye gidemezdik yada misafir kabul edemezdik . 15 kilo birden verdi . ishale bağlı kilo kaybı . kan değerleri düşük . troid alt üst. foreverden sonra 31 martta kontrolü vardı . sonuçlar belgelidir . kan değeri 10,30 dan 11,10 yükseldi . demir ilacını kesti . tümör de gerileme olmamıştı ama ilerleme durmuştu . foreveri kullanmaya başladıktan sonra çok şükür bin şükür Rabbime ağrısı olmadı bir daha . ben her zaman inancım Allahtandır . şifa Allahtandır . çok şükür bin şükür 15 günde ki etkisi bu . şuan devam ediyorum forevere üstüne forever argi kullandırmaya da başladım . mayıs 15 den sonra yine kontrolü var bakalım doktor ne söyleyecek . merakla bekliyorum . Arkadaşlar çıkmadık candan umut kesilmez. Eşim şuan ayakta çok şükür bir problemi yok . işine de gidiyor gezmesine de . gıda takviyesi vücudumuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendiren bir takviyedir . zaten hepsinin başı bağışıklık değil mi ? Rabbim Şifa arayanlara tez zamanda şifa versin umarım

• Selamun aleyküm.
    Yaklasık 3 yıldır düzenli olarak propolis ekstrat kullanıyorum.propolis kullanmadan önce her yıl kış mevsimi bitene kadar grip nezle soguk algınlığıyla geçerdi. Elhamdülillah propolis kullandığımdan beri hic olmadım desem yeridir. Sadece bu hafta kriptik tonsillit oldum (bademcik iltihabı) :) sebebi pencereler acik uyumusum muhtemelen ondan. Bunun dışında reflü hastasıydım elhamdülillah o da geçti. Mesleğim ögretmenlik, malum okullar ve hastaneler mikrop ve virüs olarak oldukça zengin mekanlar. Buna rağmen herhangibir kış hastalığına biiznillah yakalanmadım. Rabbimizin bize mucizelerinden biri olan propolisi arı taifesinin eliyle bize ihsanı ve ikramı için kainatın zerratı adetince elhamdülillah. Zaten mübarek arıları herşeyi şifa! Şimdi gelelim propolis ekstrat çeşitleri ile ilgili meseleye; 3 yıldır hem kullanıyorum hende birkac üreticiylede tanışma fırsatım oldu. Propolis alkol dışında içerigindeki bileşenlerde tamamen eksilme olmadan çözülemiyor (kendi arastırmalarımdan elde ettigim şahsi fikrim). Kendi kullandığım markanın su bazlı olanıda var. Üreticiden 2 ürününde analiz raporlarını aldım,alkol bazlı olanın bileşiklerinin analizinde su bazlı olana oranı bazı bileşenlerde 1500-2000 kat daha fazla olduğunu gördüm!!! (Üreticide özellikle alkol bazlı olanı tavsiye etti). Pek azımsanamayacak kadar yüksek bir fark. Bu demek değildir ki su bazlı olan işe yaramıyor mu? Hayır kesinlikle o da gayet etkili. Neden su bazlı olan propoliste değerler daha düşük onuda sizlerle paylaşmaya çalışayım: propolisin suda eriyik hale gelebilmesi için laboratuvar ortamında balmumundan ayrıstırılması gerekiyor ve bu ayrışım esnasında bazı bileşenler balmumunda kaldığından geriye kalan propoliste su da eriyik hale gelen kısmı oluyor.(balmumumu suda eriyik hale gelmiyor). Bu sebebten su bazlı propolisin içeriğide alkol bazlı olana göre daha düşük oluyor. Akla şöyle bir soru gelebilir alkol dinimizde haram alkol bazlı propolisi nasıl kullanacağız o zaman? Bununla ilgili olarak itikadına güvendiğim bir fıkıh profesörünü aradım ve bu konuyla ilgili fetva istedim. Allah razı olsun mutmain oldum. Açıklması şöyle oldu; üretildiği ortamda oksijenlenme oluyorsa alkolde uçucu bir madde olduğu için bir sorun teşkil etmez dedi. Bende her defasında aldığımda kapagını açık bırakıp birkaç saat bekletiyorum yani oksijenlendiriyorum. Ailemde ve arkadaş çevremde düzenli olarak kullanıyorlar, sonuçlar oldukça olumlu. Neyse konuyu çok uzattım hakkıni helal edin. Alkol bazlı su bazlıda etkili ama kesinlikle alkol bazlı cok daha etkili biri ford ise digeri lamborghini. Unutmadan kanserinde en büyük düşmanlarından biridir Propolis. Bu arada propolisi açık yaralanmalarda yaranın üzerine sürerek kullanabilirsiniz. Yanık,kesik,sivilce vs. gibi. Allah cc hasta olanlara Şafî ismiyle şifa nasip etsin inşaallah. Temin etmek isteyen olursa buradan benimle irtibata geçebilir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irşad7 -- 23 Nisan 2016; 18:46:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: irşad7

Selamun aleyküm.
    Yaklasık 3 yıldır düzenli olarak propolis ekstrat kullanıyorum.propolis kullanmadan önce her yıl kış mevsimi bitene kadar grip nezle soguk algınlığıyla geçerdi. Elhamdülillah propolis kullandığımdan beri hic olmadım desem yeridir. Sadece bu hafta kriptik tonsillit oldum (bademcik iltihabı) :) sebebi pencereler acik uyumusum muhtemelen ondan. Bunun dışında reflü hastasıydım elhamdülillah o da geçti. Mesleğim ögretmenlik, malum okullar ve hastaneler mikrop ve virüs olarak oldukça zengin mekanlar. Buna rağmen herhangibir kış hastalığına biiznillah yakalanmadım. Rabbimizin bize mucizelerinden biri olan propolisi arı taifesinin eliyle bize ihsanı ve ikramı için kainatın zerratı adetince elhamdülillah. Zaten mübarek arıları herşeyi şifa! Şimdi gelelim propolis ekstrat çeşitleri ile ilgili meseleye; 3 yıldır hem kullanıyorum hende birkac üreticiylede tanışma fırsatım oldu. Propolis alkol dışında içerigindeki bileşenlerde tamamen eksilme olmadan çözülemiyor (kendi arastırmalarımdan elde ettigim şahsi fikrim). Kendi kullandığım markanın su bazlı olanıda var. Üreticiden 2 ürününde analiz raporlarını aldım,alkol bazlı olanın bileşiklerinin analizinde su bazlı olana oranı bazı bileşenlerde 1500-2000 kat daha fazla olduğunu gördüm!!! (Üreticide özellikle alkol bazlı olanı tavsiye etti). Pek azımsanamayacak kadar yüksek bir fark. Bu demek değildir ki su bazlı olan işe yaramıyor mu? Hayır kesinlikle o da gayet etkili. Neden su bazlı olan propoliste değerler daha düşük onuda sizlerle paylaşmaya çalışayım: propolisin suda eriyik hale gelebilmesi için laboratuvar ortamında balmumundan ayrıstırılması gerekiyor ve bu ayrışım esnasında bazı bileşenler balmumunda kaldığından geriye kalan propoliste su da eriyik hale gelen kısmı oluyor.(balmumumu suda eriyik hale gelmiyor). Bu sebebten su bazlı propolisin içeriğide alkol bazlı olana göre daha düşük oluyor. Akla şöyle bir soru gelebilir alkol dinimizde haram alkol bazlı propolisi nasıl kullanacağız o zaman? Bununla ilgili olarak itikadına güvendiğim bir fıkıh profesörünü aradım ve bu konuyla ilgili fetva istedim. Allah razı olsun mutmain oldum. Açıklması şöyle oldu; üretildiği ortamda oksijenlenme oluyorsa alkolde uçucu bir madde olduğu için bir sorun teşkil etmez dedi. Bende her defasında aldığımda kapagını açık bırakıp birkaç saat bekletiyorum yani oksijenlendiriyorum. Ailemde ve arkadaş çevremde düzenli olarak kullanıyorlar, sonuçlar oldukça olumlu. Neyse konuyu çok uzattım hakkıni helal edin. Alkol bazlı su bazlıda etkili ama kesinlikle alkol bazlı cok daha etkili biri ford ise digeri lamborghini. Unutmadan kanserinde en büyük düşmanlarından biridir Propolis. Bu arada propolisi açık yaralanmalarda yaranın üzerine sürerek kullanabilirsiniz. Yanık,kesik,sivilce vs. gibi. Allah cc hasta olanlara Şafî ismiyle şifa nasip etsin inşaallah. Temin etmek isteyen olursa buradan benimle irtibata geçebilir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

yalansa ve reklamsa tüm beddualarım sizinle..

• quote:

Orijinalden alıntı: cigdem ceran

benim eşim GIST kanseri . Gastrointestinal stromal tümör . son evresinde. mart ayının başında kontrolünde artık birşey yapılamayacağı söylendi . veda zamanı dendi . 10 doktorla konuştuk sonuç gösterdik hepsi aynı şeyi söyledi . medikal tedaviden sonuç alamadığımız için alternatif tıbba yöneldik . Forever kullanmaya başladık . propolis arı sütü tableti b12 vs. 16 mart 2016 tarihinde günde 6 adet olmak üzere ( 2+2+2) propolis , günde 3 adet olmak üzere ( 1+1+1) olmak üzere vermeye başladım. tabiki bunun yanında yediği besinlere de dikkat etmesi gerekiyordu . foreverden önceki durumu anlatayım size. eşimin tümör bağırsak duvarında olduğu için büyüme başladıkça inanılmaz mide ağrıları vardı böbrek kısmından başlayıp midesini kaplayan ağrılar . asla gezmeye gidemezdik yada misafir kabul edemezdik . 15 kilo birden verdi . ishale bağlı kilo kaybı . kan değerleri düşük . troid alt üst. foreverden sonra 31 martta kontrolü vardı . sonuçlar belgelidir . kan değeri 10,30 dan 11,10 yükseldi . demir ilacını kesti . tümör de gerileme olmamıştı ama ilerleme durmuştu . foreveri kullanmaya başladıktan sonra çok şükür bin şükür Rabbime ağrısı olmadı bir daha . ben her zaman inancım Allahtandır . şifa Allahtandır . çok şükür bin şükür 15 günde ki etkisi bu . şuan devam ediyorum forevere üstüne forever argi kullandırmaya da başladım . mayıs 15 den sonra yine kontrolü var bakalım doktor ne söyleyecek . merakla bekliyorum . Arkadaşlar çıkmadık candan umut kesilmez. Eşim şuan ayakta çok şükür bir problemi yok . işine de gidiyor gezmesine de . gıda takviyesi vücudumuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendiren bir takviyedir . zaten hepsinin başı bağışıklık değil mi ? Rabbim Şifa arayanlara tez zamanda şifa versin umarım

umarım yalan değildir ve bi su istimal yokdur..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cigdem ceran

umarım yalan değildir ve bi su istimal yokdur..

Alıntıları Göster
    vforfreedom kardeşim; suistimal veyalan gibi tabirleri niye kullandın anlamadım. ama gerçekten üzüldüm. herhangibir soru varsa aklına takılan bilgim dahilinde cevap vermeye çalışırım. analiz raporları gerçek hiç şüphen olmasın. istersen telefonlada görüşebilriz hatta buyur müsaitsen bursada ikamet ediyorum karşılıklıda görüşebilriz. Propolisin mucizeliği artık batı tıp düyasında da kabul görüyor ve inşaallah itimatlarıda artacak. japonyada yıllardır propolisle ilgili araştırmalar yapılıyor ve sonuçları çok çok olumlu. iyice bir araştır derim. hayırlı cumalar.

• irşad7 İ kullanıcısına yanıt
    Eğer varsa dedim hocam bazıları gizli reklamcı oluyo. yoksa propolisin nasıl faydalı bişey olduğunu hepimiz biliyoruz
  • quote:

Eğer varsa dedim hocam bazıları gizli reklamcı oluyo. yoksa propolisin nasıl faydalı bişey olduğunu hepimiz biliyoruz
    tamamdır sorun yok o zaman:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.