Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.347
Cevap
53
Favori
177.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başkanlar biriniz bi video çekin yav işte 3 metreden şu şekilde filim izliyoruz yada oyun oynuyoruz die bizde fikir edinelim valla almak istiyorum bu cihazı ama aklımı lg nin aynı tipteki modeleri kafamı çeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariva01

başkanlar biriniz bi video çekin yav işte 3 metreden şu şekilde filim izliyoruz yada oyun oynuyoruz die bizde fikir edinelim valla almak istiyorum bu cihazı ama aklımı lg nin aynı tipteki modeleri kafamı çeliyor

Yarın ürün elime geçince ayrıntılı paylaşım yapacağım.
  • ocyyyy kullanıcısına yanıt
    saol başkan bekleriz bu arada ürünü nerden alıcaksın İNŞAALLAH
  • quote:

istanbul bilişimden aldım, yarın elimde olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocyyyy

quote:

istanbul bilişimden aldım, yarın elimde olacak.

cihazınız hayırlı olsun,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tcetintas

arkadaşlar cihaz gerçekten güzel almanızı şiddetle tavsiye ederim. cihaz hakkında sorusu olan varsa detaylı olarak cevap verebilirim

hocam optoma hd25 alcak bütçem var ancak bu ürün kafama takıldı sizde 1.000tl daha fazla vermeye değer mi?

Bende buna cevap bekliyorum işte.. Hatte hd25e desek daha güzelde olur ...

ben hd25 kullanıyorum, herhangi bir led cihazla hd25 i yan yana koyduğunuzda veya sırayla bu cihazlardan aynı görüntüyü aynı perdeye yansıttığınızda aradaki bariz kalite farkını anlıyorsunuz,
    görüntü kalitesi ve ev sineması cihaz tercih edilecekse hd25 serisi daha iyi seçim olabilir,

taşıma kolaylığı, günde 3 saat kullanım ile 30 yıl gibi uzun ömürlü kullanım için promacto x10 tercih edilmeli,

iki cihaz tamamen ayrı cihazlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: newonw1

quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tcetintas

arkadaşlar cihaz gerçekten güzel almanızı şiddetle tavsiye ederim. cihaz hakkında sorusu olan varsa detaylı olarak cevap verebilirim

hocam optoma hd25 alcak bütçem var ancak bu ürün kafama takıldı sizde 1.000tl daha fazla vermeye değer mi?

Bende buna cevap bekliyorum işte.. Hatte hd25e desek daha güzelde olur ...

ben hd25 kullanıyorum, herhangi bir led cihazla hd25 i yan yana koyduğunuzda veya sırayla bu cihazlardan aynı görüntüyü aynı perdeye yansıttığınızda aradaki bariz kalite farkını anlıyorsunuz,
    görüntü kalitesi ve ev sineması cihaz tercih edilecekse hd25 serisi daha iyi seçim olabilir,

taşıma kolaylığı, günde 3 saat kullanım ile 30 yıl gibi uzun ömürlü kullanım için promacto x10 tercih edilmeli,

iki cihaz tamamen ayrı cihazlar,

Teşekkürler. Sırf 144hz için 25e de karar kıldım. Biraz ucuzlarsa yada ikinci el bulursam alacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Promacto X09 cihazı biraz önce elime geçti.Resimlerde kutu içeriğini sizlerle paylaştım.180*180'lik perdeminde montajını yaptırdıktan sonra incelemeye başlayacağım.Projeksiyonlardan açıkcası pek anlamıyorum ama yinede herkesin aklındaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağım.

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocyyyy -- 8 Ocak 2014; 13:03:17 >

• quote:

Arkadaşlar Promacto X09 cihazı biraz önce elime geçti.Resimlerde kutu içeriğini sizlerle paylaştım.180*180'lik perdeminde montajını yaptırdıktan sonra incelemeye başlayacağım.Projeksiyonlardan açıkcası pek anlamıyorum ama yinede herkesin aklındaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağım.

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14

bekleriyoruz başkan bide bu 180*180 lik perdeyi istanbul bilişimmi verdi yani hediye etti ?

• quote:

quote:

Arkadaşlar Promacto X09 cihazı biraz önce elime geçti.Resimlerde kutu içeriğini sizlerle paylaştım.180*180'lik perdeminde montajını yaptırdıktan sonra incelemeye başlayacağım.Projeksiyonlardan açıkcası pek anlamıyorum ama yinede herkesin aklındaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağım.

bekleriyoruz başkan bide bu 180*180 lik perdeyi istanbul bilişimmi verdi yani hediye etti ?

Perdenin montajı ile ilgili bir sorun çıktığı için yarın daha detaylı paylaşımda bulunacağım. Perdeyi kendim başka bir siteden 80 küsür liraya aldım. Cihazı üstün körü inceledim ve şimdiye kadar gördüğüm eksisi; biraz fazla gürültü çıkarıyor olması ve gündüz de kullanıcak arkadaşlara önerilebilinecek bir cihaz değil. Bunun dışında 3D özelliğinden de memnun kaldım.Yarın akşam resimlerle sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

• quote:

quote:

quote:

Perdenin montajı ile ilgili bir sorun çıktığı için yarın daha detaylı paylaşımda bulunacağım. Perdeyi kendim başka bir siteden 80 küsür liraya aldım. Cihazı üstün körü inceledim ve şimdiye kadar gördüğüm eksisi; biraz fazla gürültü çıkarıyor olması ve gündüz de kullanıcak arkadaşlara önerilebilinecek bir cihaz değil. Bunun dışında 3D özelliğinden de memnun kaldım.Yarın akşam resimlerle sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Hayırlı olsun cihazınız. Ben x02 modelinide kullandım. Yeni x10 modelindende aldım kullanıyorum. İnşallah sizde benim gibi memnun kalırsınız.

• Hayirli olsun. İmage scaling acarsaniz 3d birbirine karisiyor. Hayir ben baya tirmalamistim sizde zaman kaybetmeyin.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86239031&p=1
    Bu konudada 3d gozluk kampanyasi varmis ama cihazla tam uyumlu mu o muallakta tam da bakip inceleyrmedim. İnceleyip bilgi veririm vaktim olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Hayirli olsun. İmage scaling acarsaniz 3d birbirine karisiyor. Hayir ben baya tirmalamistim sizde zaman kaybetmeyin.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86239031&p=1
    Bu konudada 3d gozluk kampanyasi varmis ama cihazla tam uyumlu mu o muallakta tam da bakip inceleyrmedim. İnceleyip bilgi veririm vaktim olursa

Bilgilendirme için teşekkürler ;ancak resimdeki gibi sürekli görüntüde bir orantısızlık var.Sebebini çözemedim sizce ne olabilir?
     Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14

• Oto keystonu kapatın

• quote:

Orijinalden alıntı: hkas

Oto keystonu kapatın

Hala düzgünce ayarlayamadım =(((
  • Cihazin lensini perdenin tam ortasina gelecek sekilde konumlandirdiniz mi?

• Arkadaşlar tavsiyeleriniz sayesinde sorunu çözdüm, çok teşekkür ederim cahilliğime verin^^
    İyi seyirler

başkan bunda bilgisayardan ayarladığın görüntü çözünürlüğü kaça kaç 1920*1080p mi ?
  • quote:

Arkadaşlar tavsiyeleriniz sayesinde sorunu çözdüm, çok teşekkür ederim cahilliğime verin^^

Şöyle güzel bir test edin lütfen. 2d ve 3d kalitesi nasıl. Mümkünde mkv ve orjinal blu ray ile. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.