Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.348
Cevap
53
Favori
177.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bu ürünü takip ediyorum hiç kimse inceleme videosu çekmemiş.kullanan arkadaşlar 2d ve 3d performansını gösteren bir video hazırlayabilirse çok iyi olur.
    promacto pro x10 ile lg pa72 g arasında kaldım.
  • 100w lık ışık lamba altında ancak bu kadar gösteriyor görüntü boyutu ise 200cm*150cm filandı videoda 1280*600 pixeldi film çok kaliteli bişi değildi bide benim duvar krem rengi bişi renkler tam kendini yansıtmıyor
     Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariva01 -- 12 Ocak 2014; 13:18:51 >

• Arkadaslar benim cihazda batarya ile calismada sorun cikti ve hd den film seyrederken cok takilma oluyordu garantiye gonderdim. Batarya sorununu halletiler . Hd sorununuda bakiyorlar. Hd den film syerederken sizlerdede takiliyormu. Ayrica hayatimda bu kadar duzgun ve hizli calisan bir teknik servis gormedim cok memnun kaldim sadece cihazi satmiyorlar satis sonrasi destekleride mukemmel. Hd den film deneyenler varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcetintas

Arkadaslar benim cihazda batarya ile calismada sorun cikti ve hd den film seyrederken cok takilma oluyordu garantiye gonderdim. Batarya sorununu halletiler . Hd sorununuda bakiyorlar. Hd den film syerederken sizlerdede takiliyormu. Ayrica hayatimda bu kadar duzgun ve hizli calisan bir teknik servis gormedim cok memnun kaldim sadece cihazi satmiyorlar satis sonrasi destekleride mukemmel. Hd den film deneyenler varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim

başkan valla benimkide takılıyor hd ve üzeri filimlerde farklı bi usb flaş denemedim bide benim taşınabilir 500gb hdd var usbye bağlıyom görmüyor oysaki 2 tb kadar görüyor die biliyorum mesela bu gün mkv film attım 16 gb flaşa takılıyor hep mkv film boyutu 7.6 gb
  • 1 tb hdd goruyor ve takılma yapmiyor.nadiren oluyor ama o filmden kaynaklı galiba çünkü media oynatcili tv de de takılıyor aynı film.ancak bazen bende başka sorun oluyor. Oynatamadığı film olunca cihaz kitleniyor ve direk enerjiyi kesen düğmesi olmadığı için kapatamiyorum ve şarj bitene kadar boş boş çalışıyor. Bir kaç kez mesaj attım cevap gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 14 Ocak 2014; 21:08:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

1 tb hdd goruyor ve takılma yapmiyor.nadiren oluyor ama o filmden kaynaklı galiba çünkü media oynatcili tv de de takılıyor aynı film.ancak bazen bende başka sorun oluyor. Oynatamadığı film olunca cihaz kitleniyor ve direk enerjiyi kesen düğmesi olmadığı için kapatamiyorum ve şarj bitene kadar boş boş çalışıyor. Bir kaç kez mesaj attım cevap gelmedi.

başkan arka tarafında açma kapama tuşu var kulaklık girişinin hemen altında ona uzun basıncadamı kapanmıyo ?
  • ariva01 kullanıcısına yanıt
    Yok kapanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariva01

quote:

Orijinalden alıntı: tcetintas

Arkadaslar benim cihazda batarya ile calismada sorun cikti ve hd den film seyrederken cok takilma oluyordu garantiye gonderdim. Batarya sorununu halletiler . Hd sorununuda bakiyorlar. Hd den film syerederken sizlerdede takiliyormu. Ayrica hayatimda bu kadar duzgun ve hizli calisan bir teknik servis gormedim cok memnun kaldim sadece cihazi satmiyorlar satis sonrasi destekleride mukemmel. Hd den film deneyenler varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim

başkan valla benimkide takılıyor hd ve üzeri filimlerde farklı bi usb flaş denemedim bide benim taşınabilir 500gb hdd var usbye bağlıyom görmüyor oysaki 2 tb kadar görüyor die biliyorum mesela bu gün mkv film attım 16 gb flaşa takılıyor hep mkv film boyutu 7.6 gb

Baskan bendeki hd 1 tb adaptorlu gucunu cihazdan almiyor.hani cihazin gucu hard diski cevirmeye yetmiyor desem anlarim ama gucu adaptorden aliyor codec den desem icinde 100 lerce film var hepsinse takiliyor. Bir ara filmlermi bozuldu hd mi bozuldu diye supeye dustum pc ye taktim sikinti yok. Cihaz simdi garantide sonucu bekliyorun. Garantiye yollama sebebim takilma ve bataryada guc tusundan acilmiyor diye yolladim sonucu bekliyorum. Ama bir sorun varsa yollayin adamlar cok ilgili ve anlayisli prof. Sekilde calisiyorlar. Cihazi size yollamadan ariyorlar falan bir netice alinca buraya yazarim

• quote:

1 tb hdd goruyor ve takılma yapmiyor.nadiren oluyor ama o filmden kaynaklı galiba çünkü media oynatcili tv de de takılıyor aynı film.ancak bazen bende başka sorun oluyor. Oynatamadığı film olunca cihaz kitleniyor ve direk enerjiyi kesen düğmesi olmadığı için kapatamiyorum ve şarj bitene kadar boş boş çalışıyor. Bir kaç kez mesaj attım cevap gelmedi.

Oynatamadigi bir film olunca ekranda desteklenmeyen dosya tarzinda ingilizce bir yazi beliriyor ama kitlenmiyor bence bir garantiye yolla baksinlar eger flimlerin tv dede takiliyorsa fil. Codeckleri sikintili olabilir. Takilan folmlerin cozunurlugu nedir?
    .

• Servis ve ilgi konusunda bende % 100 size katılıyorum. Gerçekten çok ilgililer. Ben X10 ile takılma sorunu yaşamadım şimdiye kadar. Daha önce kullandığım X02 modelinde bir takılma sorunu olmuştu. Gönderdim, 2 gün içinde sorunu çözüp bana ücretsiz kargo ile yolladılar. Aslında hata benim kullanım bilgisi eksiliğimden kaynaklanmıştı. Fakat yinede her hangi bir ücret talep etmemişlerdi benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Princess of kings

Servis ve ilgi konusunda bende % 100 size katılıyorum. Gerçekten çok ilgililer. Ben X10 ile takılma sorunu yaşamadım şimdiye kadar. Daha önce kullandığım X02 modelinde bir takılma sorunu olmuştu. Gönderdim, 2 gün içinde sorunu çözüp bana ücretsiz kargo ile yolladılar. Aslında hata benim kullanım bilgisi eksiliğimden kaynaklanmıştı. Fakat yinede her hangi bir ücret talep etmemişlerdi benden.

Satış sonrası hizmetlerine gerçekten diyecek yok. Kutu içinden çıkmayan taşıma kılıfını 2 ay sonra ücretsiz olarak bana ulaştırdılar. Ne zaman arasam mutlaka yardım edecek birilerini bulabiliyorum. Aldığıma çok memnunum, gönül rahatlığı içinde ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
  • Princess of kings P kullanıcısına yanıt
    X02 ile ilgili çözülen probleminiz neydi acaba?
  • Cihazimi kargoya vermisler cok hizlilar yaa umarim takilna sorunu kalkmistir

• Cihazimi kargoya vermisler cok hizlilar yaa umarim takilna sorunu kalkmistir

• quote:

Orijinalden alıntı: irobot54

X02 ile ilgili çözülen probleminiz neydi acaba?

Ben flaş bellek kullanımını yanlış yapıyormuşum, o nedenle oluşan bir arıza dediler. Flaş bellek, sd kart yada harici diskten herhangi bir film seyrederken, yada resimlerinize bakarken seyrettiğiniz filmden exit tuşu ile çıkış yapmadan flaş belleğinizi, sd kartınızı yada harici diskinizi film oynarken çekip çıkarırsanız software sıkıntısı oluşabiliyormuş. Bu nedenle öncelikle seyrettiğiniz filmden geri tuşuyla normal menüye dönüp, ondan sonra flaş belleği, sd kartı yada harici diski USB girişinden çıkarmak gerekiyormuş.
    Benim cihaza yeniden yazılım yükleyip yollayınca sorun çözülmüştü.

Fakat artık buna gerekte kalmadı. Bu tür sorun yaşanırsahttp://www.promactoprojeksiyon.com/bizden-haberler.html adresinden en son yazılım güncellemesini indirip, kendinizde cihazda oluşabilecek bu türden yazılım sorunlarını güncelleyerek düzeltebilirsiniz...

Bu arada güncelleme nedeniyle ziyaret ettiğim yeni siteniz çok verimli olmuş, her tür uygulama ( özellikle android) ve kullanım özellikleri çok güzel açıklanmış. Site sade ve basit bir dille teknik detayları benim bile anlayabileceğim bir şekilde dizayn edilmiş

www.promactoprojeksiyon.com

• tcetintas T kullanıcısına yanıt
    Çözünürlük fark etmiyor,dediğim gibi çok nadir oluyor.Filmden kaynaklı olabilir.Desteklenmeyen dosya tarzı bişey değil yani.
    Cihazın arada bir takılması sorun oluyor benim için.Firmaya mail attım bir yetkili fabrika ayarlarına dön olmazsa sistem güncellemesi falan yollayalım dedi.Fabrika ayarlarından sonrada bir iki defa yaptı,tekrar mesaj attım defalarca ama cevap gelmedi bu kez.Olmazsa arayıp servise gönderirim.Resetleyince düzeliyor ama cihaz takılıp kalıyor ve güç düğmesinden kapanmıyor da,sadece ses ve hafif ışık oluyor maalesef şarj bitinceye kadar çalışıyor.Kısa bir videosunu çektim ve yükledim.Her zaman olmadığı için geçenlerde olunca alelacele bir video çekmiştim kısa ve kalitesiz ancak derdimi anlatır herhalde.
    Bir de videoda görüldüğü gibi sol üstte hafif bir ışık sızması var, sizlerde de var mı acaba?

Görüldüğü gibi hiç tepki vermeden öylece calisiyor şarj bitene kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 15 Ocak 2014; 20:33:56 >

• Bende öyle bir problem yok. Garantili cihaz. Servise yollayın çözerler... Bende benzer sorun olmuştu X02 de, servise yolladım çözdüler 2 günde.
  • quote:

Çözünürlük fark etmiyor,dediğim gibi çok nadir oluyor.Filmden kaynaklı olabilir.Desteklenmeyen dosya tarzı bişey değil yani.
    Cihazın arada bir takılması sorun oluyor benim için.Firmaya mail attım bir yetkili fabrika ayarlarına dön olmazsa sistem güncellemesi falan yollayalım dedi.Fabrika ayarlarından sonrada bir iki defa yaptı,tekrar mesaj attım defalarca ama cevap gelmedi bu kez.Olmazsa arayıp servise gönderirim.Resetleyince düzeliyor ama cihaz takılıp kalıyor ve güç düğmesinden kapanmıyor da,sadece ses ve hafif ışık oluyor maalesef şarj bitinceye kadar çalışıyor.Kısa bir videosunu çektim ve yükledim.Her zaman olmadığı için geçenlerde olunca alelacele bir video çekmiştim kısa ve kalitesiz ancak derdimi anlatır herhalde.
    Bir de videoda görüldüğü gibi sol üstte hafif bir ışık sızması var, sizlerde de var mı acaba?

bu sorun bendede bir kaç kere oldu sorun filimlerin codeclerinden kaynaklanıyor 20-25 tanede 45gb bluray filim denedim bazılarında seslerde atlamalar oldu ileri sarınca düzeliyor 1-2 filimdede düzelmedi.filimleriniz bitrate oranı çok yüksekse problem olabiliyor.bazı media playerlar ve tvler bile bu 45gb filimleri oynatamazken aletin oynatması çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugyboy -- 16 Ocak 2014; 10:36:28 >

• bugyboy B kullanıcısına yanıt
    Evet bende de bir player var, markasını yazmayayım burada, BluRay filmleri oynatamıyor, kasılıyor, takılıyor. Fakat bu cihazla gerçekten blu ray filmleri rahatlıkla seyrettim. Bu cihaza bu kadar özelliği nasıl sığdırabildiler anlamakta zorluk çekiyorum. Geçen gün arkadaşlarla sohbet ederken cihazın flaş bellekten direk aktif 3D filmleri oynatabildiğini söylediğimde, masada bulunan kendisini teknolojiyi çok yakından takip eden bir arkadaş olarak tanıdığım bir çocuktan itiraz yükseldi. Hayır, böyle bir cihaz yok dedi. Ben var işte, ben satın aldım ve kullanıyorum dedim. Hayır o aktif değildir, anagliftir sen onu anlamamışsındır diye bana ''saçı uzun aklı kısa muamelesi yaptı'' .

Sonra olduğu konusunda kendisini promactonun sitesine girerek ikna edince, Promacto lu yetkili arkadaşların kulaklarını çınlattı. Böyle bir cihazınız var ve teknoloji ile bu kadar yakından ilgilenen insanların bile böyle bir teknolojinin Türkiye de hemde yerli bir marka ismiyle olduğundan haberi yok.

Yani Promactolu sayın yetkililer cihazınız çok güzel, müşterilerinizle birebir ilgileniyorsunuz, servis olayında müşterilerilerinizle birebir yakından ilgilenip sorunlarını çözüyorsunuz fakat reklam ve tanıtımda sınıfta kalıyorsunuz.....

İnsanlar bu tür cihazları internetten araştırak satın alıyorlar genelde. Benim naçizane tavsiyem cihazı tanıtmak için internet üstünde bir tanıtım ve reklam kampanyası yapmanız yönünde .

• quote:

Yukarıdaki mesajıma bir düzeltme yapayım.Bugün sabah tekrar mesaj attım.Telefonum kayıtlıydı demek ki Ayşe Nur hanım aradı ve benden sürekli mesaj geldiğini ama (nedenini bilmiyorum)mesajların boş olduğunu, tarafımdan mı gönderildiğini ve öyleyse de mesajların sebebini sordu.Yani cevap gelmemesi ondanmış.Sonra durumu izah ettim.Daha sonrada Firma sahibi Gazi Bey mail atarak yardımcı olmaya çalıştı.Yani geri dönüş olmaması benim hatammış zira ilgilenme ve yardımcı olma konusunda oldukça iyiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 16 Ocak 2014; 21:13:52 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.