Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.348
Cevap
53
Favori
177.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt yazı doyasını yükleyen arkadaşlar yardımcı olabilrimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Siyah kumas olayini dusunmemistim o sekilde mi yapayim. Yarin gidicem bulabilirsem kumascilardsn alicam. Mdf dusundum bastan ama hic biri perde kadar iyi goruntu vermiyormus arastirirken bu kaniya vardim. Neyse bakalim biseyler yapmaya calisicaz.
    Tavsiye icn tsk.

siyah kumaş yapmayın şöyle düşünün siyah ışığı emer örtünün altına önce alumınyum folyo sonra uzerıne jelatın kaplayın kumasın altından parlasın bence dıyorum
    (x10 kullanıcısı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugyboy

alt yazı doyasını yükleyen arkadaşlar yardımcı olabilrimi

Aynı sıkıntı bende de var. Güncellemeyi yapabilenler nasıl yaptıklarını anlatabilir mi?
  • Tesekkurler. Ben daha siparis vermedim su an icin gerek yok ama sonra alirsam yurtdisindan almayi planliyorum
  • Su anda siyah kumasin ustune 2kat beyaz kumas kullaniyorum contrast biraz dustu farkettim ama siyahlar guzellesti. Odam zifiri karanlik oldugundan dolayi contrastla pek isim yok hatta energy saver1 modunda kullaniyorum 3d izlemedikten sonra bu bile cok rahat yetiyor. Tesekkurler.
  • Arkadaslar ürün su anda 1300 TL den günceldir. Yanında 2 adet active shutter gözlük ile birlikte...
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de bu ürünü çok beğendim ve almayı ciddi ciddi düşünüyorum. Yalnız ufak bir sorunum var.
    Ben bu cihazı salon duvarında maç izlemek için kullanacağım ancak receiver yan odada bulunan televizyonuma bağlı olacak. Görüntüyü kayıpsız ve kablosuz aktarabilmemin bir yolu var mıdır ?
  • hkas kullanıcısına yanıt
    başkan sen ne yaptın yav 50gb filim hangi film o torrentten mi indirdin ?
  • Yok hocam kim ugrasacak 50 gb torrentle.oglum filmlere sesli betimleme yapan bir firmada çalışıyor, o getirdi.tom cruise'un bir filmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam kim ugrasacak 50 gb torrentle.oglum filmlere sesli betimleme yapan bir firmada çalışıyor, o getirdi.tom cruise'un bir filmiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: hkas

Yok hocam kim ugrasacak 50 gb torrentle.oglum filmlere sesli betimleme yapan bir firmada çalışıyor, o getirdi.tom cruise'un bir filmiydi

ohh miss kebab :D iyi keyifler başkan ne dielim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ostracoda

Arkadaşlar merhaba. Ben de bu ürünü çok beğendim ve almayı ciddi ciddi düşünüyorum. Yalnız ufak bir sorunum var.
    Ben bu cihazı salon duvarında maç izlemek için kullanacağım ancak receiver yan odada bulunan televizyonuma bağlı olacak. Görüntüyü kayıpsız ve kablosuz aktarabilmemin bir yolu var mıdır ?

mesafe ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugyboy

quote:

Orijinalden alıntı: ostracoda

Arkadaşlar merhaba. Ben de bu ürünü çok beğendim ve almayı ciddi ciddi düşünüyorum. Yalnız ufak bir sorunum var.

mesafe ne kadar?

Mesafe 8 - 10 metre arası ve arada bir duvar var.
  • 10metre iyi bir hdmi kablo ile bir sorun çıkmaz
  • arkadaşlar bu cihazı hdmı yada vga kablosu ile bilgisayara bağlayınca leptoptan görüntü ayarını 1920*1080 ayarına alabiliyormuyuz oyun için soruyorum
  • ariva01 kullanıcısına yanıt
    1920*1080 alabilirsin fakat en kaliteli goruntuyu 1280*720 cozunurlugunde elde edersin ben denemelerimde bu kaniya vardim

• Altyazıyla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar, bana mail atın maille göndereyim birde öyle deneyin.

irobotirobot54@gmail.com mail adresim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irobot54

Altyazıyla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar, bana mail atın maille göndereyim birde öyle deneyin.

irobotirobot54@gmail.com mail adresim.

dosyayı direkmi yükledin yoksa isim değişikliği yada bir klasör içindemi yükledin?
  • Gönderdiğim dosyayı direk yükleyin isim değişikliği olduğunda çalışmıyormuş.
  • Arkadaşlar Promacto pro x10 ürününü almayı düşünüyorum ancak kafamda soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim 3D kalitesi nasıl ? LG la660 3D led tv test etmiştim o kaliteyi verir mi ? PS4 bağlayıp oyun oynamayı düşünüyorum netlik nasıl olur beyaz duvara yansıtarak kullanmayı düşünüyorum yoksa store perde ile daha mı iyi sonuç alınır ? Bütcem 2000 Tl civarı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.