Şimdi Ara

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
23.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme geliyor ama beta (yapımcılar IWBUMS diyor) sürümüne geliyor. Stabil sürüm şuan 32.30 sürümü.

http://theindiestone.com/forums/index.php/topic/4183-iwbums-the-i-will-backup-my-save-branch/

Burada nasıl katılacağın yazıyor ama ben kısaca özetliyeyim:

- Steam'de oyuna sağ tıklayıp özellikler diyorsun.
    - Betalar kısmına gelip kod girilmesi gereken kısma şunu yazıyorsun:

iaccepttheconsequences

- Bunu yazdığın zaman oyunun beta sürümüne katılıyorsun ve güncellemelerde şuan beta sürümüne geliyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: Long Live Metal Music

quote:

Dün satın aldım. Henüz kurmadım, tahminim bu geceye kurarım. Epey sabırsızlanıyorum.

Ben de dün aldım, emin ol çok keyifli. Hiçbirşey bilmezken keşfetmek ve keşfettikten sonra uygulamalar ayrı ayrı zevkli geliyor. Zaten detay manyağı oyunun kendisi :) Multiplayer da pek kimselere denk gelemiyorum ama,varolan serverdada kişi sayısı az oluyor genelde solo oynuyorlar galiba.

Bu tarz oyunlarda solo oynamak daha keyifli degil mi? Ben oyle dusunuyorum. Sifirdan yavas yavas, kesfede kesfede gelismek, bir anda malzeme bollugu icine dusmekten, ya da bir grupla takilip olmeyecegini bilmekten daha keyifli. O hayatta kalma hissiyatini daha iyi almak icin solo oyun candir bence.

Sahi nerede gordum bilmiyorum, bu oyuna epey benzettigim " Survivalist " isimli oyuna cok yakinda Turkce dil destegi geliyormus. Hazir indirimdeyken bir goz atin derim. Ben yarin bir aksilik cikmazsa onu da aliyorum.

Solo bile çok keyifli geliyorsa çok oyunculu modu kim bilir ne kadar seveceksin. Bir kere dünyada tek başına kalan adamı oynamıyoruz. Gerçek bir kıyamet gibi, millet evleri yağmalamış, sular elektrikler kesilmiş, silahlananlar birleşip çetelerini kurmuş, zombi tehlikesi 2. plana kaymış bir eğlenceden bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Long Live Metal Music

quote:

Dün satın aldım. Henüz kurmadım, tahminim bu geceye kurarım. Epey sabırsızlanıyorum.

Ben de dün aldım, emin ol çok keyifli. Hiçbirşey bilmezken keşfetmek ve keşfettikten sonra uygulamalar ayrı ayrı zevkli geliyor. Zaten detay manyağı oyunun kendisi :) Multiplayer da pek kimselere denk gelemiyorum ama,varolan serverdada kişi sayısı az oluyor genelde solo oynuyorlar galiba.

Bu tarz oyunlarda solo oynamak daha keyifli degil mi? Ben oyle dusunuyorum. Sifirdan yavas yavas, kesfede kesfede gelismek, bir anda malzeme bollugu icine dusmekten, ya da bir grupla takilip olmeyecegini bilmekten daha keyifli. O hayatta kalma hissiyatini daha iyi almak icin solo oyun candir bence.

Sahi nerede gordum bilmiyorum, bu oyuna epey benzettigim " Survivalist " isimli oyuna cok yakinda Turkce dil destegi geliyormus. Hazir indirimdeyken bir goz atin derim. Ben yarin bir aksilik cikmazsa onu da aliyorum.

Solo bile çok keyifli geliyorsa çok oyunculu modu kim bilir ne kadar seveceksin. Bir kere dünyada tek başına kalan adamı oynamıyoruz. Gerçek bir kıyamet gibi, millet evleri yağmalamış, sular elektrikler kesilmiş, silahlananlar birleşip çetelerini kurmuş, zombi tehlikesi 2. plana kaymış bir eğlenceden bahsediyorum.

Hocam sakin. Haklisiniz. Ben yurtta kaliyorum bir aydir pek vakit ayiramadim ama oynarken bu kadar gerildigim cok az oyun vardir. Abartisiz yuzlerce zombiye karsi tek basinizasiniz. Acikcasi beni biraz asti da oyun bu yonuyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirHerif

Güncelleme geliyor ama beta (yapımcılar IWBUMS diyor) sürümüne geliyor. Stabil sürüm şuan 32.30 sürümü.

http://theindiestone.com/forums/index.php/topic/4183-iwbums-the-i-will-backup-my-save-branch/

Burada nasıl katılacağın yazıyor ama ben kısaca özetliyeyim:

- Steam'de oyuna sağ tıklayıp özellikler diyorsun.
    - Betalar kısmına gelip kod girilmesi gereken kısma şunu yazıyorsun:

iaccepttheconsequences

- Bunu yazdığın zaman oyunun beta sürümüne katılıyorsun ve güncellemelerde şuan beta sürümüne geliyor zaten.

hocam iaccepttheconsequences yazdım ama beta erişimi kodu geçersiz dedi?

• Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU]

Emin misiniz ? Bende erişim kodu doğru, betaya girebilirsiniz diyor.

Ayrıca oyun şuanda indirimde. Yaklaşık 16 TL'den satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirHerif -- 23 Aralık 2015; 20:02:06 >

• quote:

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU]

Emin misiniz ? Bende erişim kodu doğru, betaya girebilirsiniz diyor.

Ayrıca oyun şuanda indirimde. Yaklaşık 16 TL'den satılıyor.

ben de indirim de diye almıştım zaten. steami kapat aç yaptım kodu kabul etti. bug oldu sanırım.

Olabilir hocam arada steam sapıtabiliyor
  • quote:

Olabilir hocam arada steam sapıtabiliyor
    2013 yılında çıkan bir oyun türkçe dil desteği özelliği denilip satılıyor ama dil desteği tamamen fiyasko. öyle aman aman bir metin olayı da yok. çeşitli forumlarda bu işe gönüllü olacak bir sürü insan vardır yani. adam gibi bir dil desteği yaptırın da bizde övelim. çevremize önerelim. misal the long dark oyununda her yamadan 1-2 hafta sonra türkçesi de güncelleniyor. zevkle oynuyorum. o da erken erişim bu da erken erişim hatta bu daha erken piyasaya sürülmüş bir oyun. ingilizceye gömülüp oyunu yarım yamalak anlayarak oynamak istesem gider ark evolved rust falan alırdım. genel olarak oyun geliştiricileri türkiye pazarının farkında değil sanırım. hiç öyle eski lakırtılar çevrilmesin türkiyeden orjinal alınmıyor falan filan diye. en basitinden sega'nın yaptığı fm ve total war serilerine baksınlar. türkçe olmadan önceki ve sonraki satışlarını kıyaslasınlar. sırf türkçe diye para yükleyip plague evolved ve bu oyunu aldım. gece gece sinirlendirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y Ddraig Goch

2013 yılında çıkan bir oyun türkçe dil desteği özelliği denilip satılıyor ama dil desteği tamamen fiyasko. öyle aman aman bir metin olayı da yok. çeşitli forumlarda bu işe gönüllü olacak bir sürü insan vardır yani. adam gibi bir dil desteği yaptırın da bizde övelim. çevremize önerelim. misal the long dark oyununda her yamadan 1-2 hafta sonra türkçesi de güncelleniyor. zevkle oynuyorum. o da erken erişim bu da erken erişim hatta bu daha erken piyasaya sürülmüş bir oyun. ingilizceye gömülüp oyunu yarım yamalak anlayarak oynamak istesem gider ark evolved rust falan alırdım. genel olarak oyun geliştiricileri türkiye pazarının farkında değil sanırım. hiç öyle eski lakırtılar çevrilmesin türkiyeden orjinal alınmıyor falan filan diye. en basitinden sega'nın yaptığı fm ve total war serilerine baksınlar. türkçe olmadan önceki ve sonraki satışlarını kıyaslasınlar. sırf türkçe diye para yükleyip plague evolved ve bu oyunu aldım. gece gece sinirlendirdiler.

arkadaşım oyunun türkçe desteği gayet düzgün ve yeterli. sen neyin kafasındasın? sadece kodlamada sorun çıkabiliyor onuda videolu olarak anlatmışlar çözümünü 1-2 ayar yapıp sıkıntısız olarak türkçe oynayabilirsin. neyin tribindesin anlamadımki

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

arkadaşım oyunun türkçe desteği gayet düzgün ve yeterli. sen neyin kafasındasın? sadece kodlamada sorun çıkabiliyor onuda videolu olarak anlatmışlar çözümünü 1-2 ayar yapıp sıkıntısız olarak türkçe oynayabilirsin. neyin tribindesin anlamadımki

Alıntıları Göster
    Her 2 oyun başlığı altından birinde muhakkak "bu oyunda Türkçe yama yok yeeaa! Niye yeaaa" diye ağlayan tipler dolu. Biraz kendinizi eğitin de gelip her gördüğünüz konuya saçma sapan serzenişlerde bulunmayın birader.

Millet sizi okumak için girmiyor konuya anlıyor musun ?!

Burada ağlayacağınıza gidin İngilizce öğrenin, oyun konularını da çöplüğe çevirip milletin keyfini kaçırmayın. Adamı hasta etmeyin. Biz bıktık siz bıkmadınız anasını satayım be !

Hiç sıkılmanız yok mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Her 2 oyun başlığı altından birinde muhakkak "bu oyunda Türkçe yama yok yeeaa! Niye yeaaa" diye ağlayan tipler dolu. Biraz kendinizi eğitin de gelip her gördüğünüz konuya saçma sapan serzenişlerde bulunmayın birader.

Millet sizi okumak için girmiyor konuya anlıyor musun ?!

Burada ağlayacağınıza gidin İngilizce öğrenin, oyun konularını da çöplüğe çevirip milletin keyfini kaçırmayın. Adamı hasta etmeyin. Biz bıktık siz bıkmadınız anasını satayım be !

Hiç sıkılmanız yok mudur ?

Steam satış ekranında türkçe dil desteği seçiliyse ve ben bu bilgiye güvenip aldıysam eleştiririm. Bu oyunun resmi bilgisi sonuçta. Benim eğitim seviyem seni hiç ilgilendirmez. Mesajımda da belirttiğim gibi ingilizce oynamak istesem gider farklı oyun alırdım. Edebinle konuş.

• quote:

quote:

Karakter sorununu çözümünü yaptım. Eleştirim ona değil. Ekstra bir yerden bir şey indirmiyorsak benim ekranda gördüğüm şeylerin yarısı ingilizce yarısı türkçe hatta bazı cümleler türkçe başlayıp ingilizce bitiyor.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=561049115

%100 Türkçe çeviriyi Steam atölyesinden indirebilirsin. Oyunun kendi çevirisi gerçekten eksik ve hatalı.
  • quote:

%100 Türkçe çeviriyi Steam atölyesinden indirebilirsin. Oyunun kendi çevirisi gerçekten eksik ve hatalı.

teşekkür ederim.
  • quote:

bunu ilk sayfaya ekliyim.
  • quote:

quote:

bunu ilk sayfaya ekliyim.

Alıntıları Göster
    Ya şu oyunun multiplayer'i bi gelişmedi. Resmi sunucu eklemeleri lazım. Onlarca insan bir araya toplanıp oynayabilmeli. Aylardır sırf bunu bekliyorum.

Bu arada beta kodunu kabul etmiyor steam o kadar yeniden başlatmama rağmen.

Tamam tamam yaptım, sonunda boşluk bırakmışım diye kabul etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 24 Aralık 2015; 14:59:53 >

• Adamlar on numara oyun yapmış. İlginin bu kadar az olması beni üzdü şahsen. Oyun challenge modları süper. Yeni şehir modları on numara. Walking Dead prison yapmışlar kendimi daryl gibi hissettiriyor. Coop tek pcde oynanıyor. Coop multiplayer oynanıyor. Pvp ve pve Serverlar var daha ne olsun. Alın aldırın. Coop tek pc mükemmel oluyor büyük ekran tv dört kişi ve herkes ayrı yerlere gidebiliyor zevkli oyun.
  • doctormtr kullanıcısına yanıt
    Oyun bi tam sürüme yükselse güzel olacakta adamlar çok yavaş çalışıyor. Bu beklemeleri onlara oyuncu kaybettiriyor. Bir an önce resmi sunucularını açmaları lazım, milletin açtığı sunucular bugün var yarın yok.
  • Aynen bir sunucuda düzen kuralım dedik adamlar sunucuyu kapattı. Sunucu sayısının artması gerekiyor, çok az sunucu var. Hele iwbums sürümlerini test edebileceğimiz adam gibi sunucu da yok.

Bitse mükemmel bir oyun olacak ama dediğin gibi biraz yavaşlık söz konusu
  • Multiplayer hangi serverda oynuyorsunuz Server bulamadım bir türlü kafayı yiyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.