Şimdi Ara

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
310
Cevap
16
Favori
23.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görseller ve oyunun konusu çok güzel,amatör yapımları her zaman seviyorum zaten.15 dolardan satın aldım bakalım nasıl oyun.
  • Oyun'u bir süredir oynuyorum çok zevkli oyunmuş,ayrıca belirtildi mi bilmiyorum ama oyunda ki içerikte dahil herşey Türkçe. Minecraft tarzını sevenler bu oyunu da sever büyük ihtimalle.
  • Son build de türkçe karakter sorunu düzelmişmi? Giremiyorum da bayadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patch duyurularında görmedim ya da bahsetmeye değer görmediler. Oyunda senaryo fln yok o yüzden ingilizce de olsa rahat oynanıyor. Objelerin resimleri de ne olduğunu iyi anlatıyor.
  • Aynen öğrendim zaten hepsini

• takip indirime girdiğinde almayı düşünüyorum
  • Deli olacam ya tam herşey süperken ( testere, tornavida, balta, olta, çekiç vs. evyapmak için malzemeler ve 200 mermi bulmuşken) sadece tek bir zombinin ısırmasıyla ve arkasından gelen "ZOMBİLEŞTİ" yazısı bütün emekleri boşa çıkarıyo. Çok zor bi oyun.

EDİT: Var mı bunun çaresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi_İnsan -- 3 Haziran 2014; 14:01:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maturmatur

takip indirime girdiğinde almayı düşünüyorum

Dostum staem de şuan indirimde 30 hazirana kadar alabilirsiniz.http://store.steampowered.com/app/108600/
  • Oynayan yokmu ? Daha yeni aldım oyunu sonunda.Rehber gibi birşey hazırlansa harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Oynayan yokmu ? Daha yeni aldım oyunu sonunda.Rehber gibi birşey hazırlansa harika olur

Oyun hakkında sormak istediğin bişey varsa elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Oyunun Türkçe dil seçeneği hala sıkıntılı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange20

Oyunun Türkçe dil seçeneği hala sıkıntılı mı ?

nasıl bir sıkıntı hocam? Bende bir sorun yok
  • Oyunun Early Access'e ilk çıktığı dönemde baştan savma gibi görünen bir çeviri vardı, çeviri hataları çoktu ve Google Translate'den çevirilmiş gibi zayıftı. İlk inceleme/ilk bakış videolarından görmüştüm bunları, güncellemelerle düzeltilmiş demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange20

Oyunun Early Access'e ilk çıktığı dönemde baştan savma gibi görünen bir çeviri vardı, çeviri hataları çoktu ve Google Translate'den çevirilmiş gibi zayıftı. İlk inceleme/ilk bakış videolarından görmüştüm bunları, güncellemelerle düzeltilmiş demek ki

Şu anlık bir sıkıntı yok hocam
  • Hala oynayan varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla arkadaşlar ben satin aldım merakla indirimi bekkiyordum oyun cok keyifli ama zaman bulamadim pek oynamaya oynayacaklar varsa haftasonu beraber oynayabiliriz serlerlarin pingler acayip durumda

• Ben oyunu satın almadım fakat oyun şu an için oynanabilir durumda.Türkçe desteği var fakat sıkıntılı.türkçe karakter yok bir kere o yüzden türkçe oynamak şu an için sağlıklı değil ama tabi bendeki korsan.Yeni sistem alınca kendime oyunuda alıcam.Sağlam meraklısı olan varsa oynayabiliriz fakat bayağı bi beklemek zorunda kalır :D Anca yaza doğru...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Ben oyunu satın almadım fakat oyun şu an için oynanabilir durumda.Türkçe desteği var fakat sıkıntılı.türkçe karakter yok bir kere o yüzden türkçe oynamak şu an için sağlıklı değil ama tabi bendeki korsan.Yeni sistem alınca kendime oyunuda alıcam.Sağlam meraklısı olan varsa oynayabiliriz fakat bayağı bi beklemek zorunda kalır :D Anca yaza doğru...

normalde türkçe desteğinde türkçe karakterler sıkıntılı ancak youtube da çözümü mevcut hatta ben hayrına ekliyim buraya.

• r0ket kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Kardeş bende oyunun orjinali yok.Benim oyunda Türkçe Karakter problemi var.
    Bu videodakini denedim ama Translate klasöründe TR diye bir klasör yok. IT ve PL klasörleri var onlarında içleri boş :)
    Senden rica etsem bana TR klasörünü upload edip gönderebilir misin lütfen ?
    Oyunu beğenirsem alacağim.
  • Oyun buglu sanırım herif vurmuyor zombilere ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.