Şimdi Ara

Project Torque (2008) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
19.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• -----

arkadaşlar herkezi bu oyuna beklerim gerçekten çok çok süper bir oyun kısaca özetlemek gerekirse lfs ve nfs nin karışımı sadece ve sadece online oynuoruz knight kibi level atliyoruz ve char olarak arabalar modifiye parçaları satın alabiliyoruz dünyadan milyonlarca kişi bu oyunu oynuyor 750 mb bu oyunu indirmeniz için adresi veriyorum kendini clanımızı kurabiliriz isteyen olursa oyunun görüntülerini merak edenler için google PROJECT TORQUE yazıp bakabilirler herkesi bekliyorum bu oyuna

http://project-torque.aeriagames.com/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• çok enteresan hemen ediniyorum oyunu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 31 Mart 2008; 1:29:57 >
  • hiç fena oyun değilmiş grafiklerde gayet iyi HDR desteği bile var, need for speed live for speed karışımı bi oyun gerçektende.,online daha denemedim ama XP gibi şeyler var.

grafik ayarları

menü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 31 Mart 2008; 15:18:16 >

• güzel bişiye benziyo abi indircem
  • güzele benziyor indirecem.
  • indiriyorum şuanda fakat bi üyelik falan gerekiyormu ?
  • üyelik gerekiyor ama bedava.
  • güzele benziyor ama o adamın kafası sağa mı kaymış
  • arkadaşlar verdiğim linkten üye oluyorsunuz accont alıp oyuna giriyorsunuz :) yanlız baştan belirteyim kontroller çok zor similasyon oyunu daha önce oynadıysanız çok hoşunuza gidicek başından kalkamıyorum bu arada oyuna başladığınızda lisans ( ehliyet ) alıyorsunuz ve xp puanları var dediğim gibi oyuna alışın clan kuralım öyle yarışalım online :)
  • Kaliteli oyun
  • kardeş oyunu indirdim şuanda upgradeleri yapıyor.fakat online olmadan direkt oynanmıyormu ?
  • tek kişi practice modda oynuyosunuz ama esas olay multiplayer
  • çekeyim bende iyi oyun gibi duruyor..
  • hemen indiriyorum arkadaşım çok teşekkürler...
  • SSleri görünce anladım bu Invictus'un bilirsiniz Macar bi firma Los Angeles Street Racing (LASR) diye bir oyunu vardı onun aynısı onda online modda kimsecikler yoktu araba sayısı da azdı. Grafiklerden aynı grafik motorunun kullanıldığını anladım araçların içi dışı bile aynı ama Invictus yapımcı değil çakma bi oyuna benziyo ama O oyunun online ı daha da güzel olur. Invıctus un CRC 2005 oyunu da vardı o da çok güzel bi yarış simülasyonuydu bu Macarlar bu işi çok güzel yapıyo
  • bu oyun için belki direksyon alırım
    oyunu indiriyim bakıyım
  • Ben indirdim oynadım,oyun da nfs havası var oyle simulasyona yakın bişey beklemeyin.GTR2 ye devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_tr

Ben indirdim oynadım,oyun da nfs havası var oyle simulasyona yakın bişey beklemeyin.GTR2 ye devam

Oyunda biraz Arcade havası var ama direksiyonla oynayınca üstüne tanımam klavye ile kontrollerden ayarlarını iyi tutturamazsanız araba kendini savurur tavsiyem sağlam direksiyonu olanların denemesi
    Ayrıca Söylediğim Gibi Oyun LASR ın aynısı mod gibi bişey galiba
  • Güzel oyuna benziyor. Yarın indirme çalışmalarına başlıyorum
  • Süpermiş Hemen İndireyim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.